Tak GoG verze dohrána včetně všech historical missions, krom té hudby jsem nezaznamenal žádné problémy. Hudbu jsem pak řešil klasicky loadováním hned po uložení a snažil jsem se moc často neukládat, aby ji to zbytečně nepřerušovalo, což byl vzhledem k tomu, že jsem to hrál na "Ugly", docela voser. Ale GoG podpora prý o téhle chybce už ví, tak to třebas časem opraví.

Ještě teda v Civil war (jedna z historical missions) se mi nějak pokazil save po sebrání mega dynamitu v druhé části a hra při načtení vždy spadla (ať už jsem to poté uložil kdekoliv), restart mise však pomohl. Čili v tomhle případě se jednalo pravděpodobně spíše o náhodný bug, který by se pravděpodobně stejně tak objevil i v původní verzi.

Co se týká opožděné reakce hry (viz. příspěvek od Angela) na některých sestavách, tenhle problém by už měl být snad opraven.

Zamrzání PC (Garretův problém) bude pravděpodobně způsobovat NGlide (na němž jede více GoG her), čili možná se pokusit trochu prohrabat "NGlide settings", případně použít jiný 3Dfx glide wrapper (dgVoodoo třebas).
I když teď už je to asi šumák, když to má vrácené.
Dost naprd, že v té GoG verzi se přeruší aktuálně hraný track při vstupu do menu. Čili to znamená buďto si počkat na další track, který se spustí po dokončení toho stávajícího (čili hrajete klidně několik minut bez hudby) či nelézt do menu (čili neukládat hru) nebo si hru po uložení hned načíst, což hudbu znovu spustí (stejně jako restart levelu). Je to docela vopruz a divím se, že to GoG ještě neopravil...
Zrovna u téhle hry mi to vadí dvojnásob, anžto soundtrack je výtečný a tvoří velkou část celkové atmosféry.

Jinač se však zdá, že vše ostatní funguje jak má.
Můžete mi poradit? Mám verzi z GoGu. Když hru spustím přes "Launch Outlaws" tak je všechno v pohodě až do chvíle, kdy chci poprvé vystřelit. Hra v tu chvíli začne reagovat s asi pětisekundovým zpožděním a namísto zvuků střelby se mi ozývají systémové zvuky stejné, jako kdy se zapne funkce jedním prstem. Hru jsem zkoušel spustit i přes klasické "OUTLAWS.exe". V ten moment to fungovalo, ale grafika byla totálně rozbitá.
tak peníze mi vrátili, ale pouze jako kredit na GOG. no lepší jak drátem do oka. každopádně mě to pěkně sere, chtěl bych to dorazit. ve své době jsem měl pouze nějakou RIP shareware verzi se dvěma prvními levely, které jsem hrál furt dokola.
Tohle už je druhá hra z Gogu, která mi totálně nechá vytuhnout PC a musím ho celé vypnout a zapnout. Natvrdo. Vždy, když se snažím přeskočit intro nebo ukončit hru. Je to dost sporadické, ale stejné problémy jsem měl i u Postala. Toho jsem přestal hrát, ale stál mě jen pár korun, u 5€ hry mě to mrzí trochu více. Nesetkal se někdo se stejným problémem? Taky bych to rád zprovoznil v okně, protože často taskuju a např. při každém uložení se mění rozlišení monitoru tam a zpět, což jednak trvá a druhak mě to sere. To se mi ale asi jen tak nepodaří. Psal jsem na support, ale nečekám, že to vyřeší nebo že mi vrátí peníze.
[přesunuto z komentářů]

Tak tuhle hru jsem smazil na dovolene na Slovensku roku 2000,zaujala me tak,ze jsem skrz ni nechtel ani odjet domu..krasne casy a nostalgie
Já mám s fungováním té hry taky trochu problém. Samozřejmě, snažím se to hrát v Win 7, což je vždycky jak hrát ruletu. Každopádně korektně mi to funguje jen, když to nemám ve full-screenu, jinak se z grafiky po chvíli vždy stane nějaká zelená břečka. Sice hudba jede jen ve videiích, ale to překousnu, protože si to pustím vedle. Ale zásadní věc; jde nějak docílit toho, aby ve window módu fungovala myš/mouselook? Moc se mi to teda nechce hrát jako starýho Dooma...
Ok, ukončováním explorer.exe jsem docílil správných barev, hudbu si klidně budu pouštět v media playeru, ale obraz mi problikává. Každou chvíli je tam černej snímek. Co s tím?
Ve hře mi nehraje hudba. Nevíte někdo jak jí spustit, bych si jí nemusel pouštět v Media Playeru?
Jestli se nepletu, tak tuším že jejich záměrem bylo aby hra vypadala jako komiks, proto se i grafiku snažili přiblížit komiksové kresbě
Fakt? No ja som singleplayer dohral veľmi dávno, to už ani pravda nie je. Možno to bolo aj tým, že som mal iba 1 CD (ozaj to je na dvoch?). Keď som si to po čase zahral, hral som hlavne MP, SP ma ani veľmi neťahal a prešiel som len prvé 3 úvodné misie tuším.
Standito - eh, mozno sa so mnou uz hra pamat, ale singlac mal okolo 9 levelov, ak si dobre pamatam. Ostatni pamatnici? :)
CoJ mě též příliš neuspokojil. Byl to houby western.

S GUNem je to trochu horší. On je takový pustý, konzolovitý a nedodělaný, ale...
jedna z prvních her od LA... co říct na klasickou řežbu, rozhodně úspěch :)