Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Prihodná doba na zahrani :) Za chvilku to bude trapny a bude to hrat kazdej bridil :)
CYBERPUNK HELL - gameplay trailer - music video - Omikron - The Nomad Soul

music:
Omikron - the main menu music
Omikron - The Pretty Things ( David Bowie )

"The Pretty Things Are Going to Hell" is a song written by David Bowie and Reeves Gabrels for the album Hours in 1999.
---
PC game: Omikron: The Nomad Soul
---
pictures from deviantart:

Bright Eyes Full Art - Nanogyn
by Eddy-Shinjuku

Cyber Girl II
by jasperavent

ANESTHESIA (color)
by Estookin

Cyberpunk girl
by PascaldeJong

Peacock
by Nachan

Cyberpunk 2077 fan art
by Txusjfuentes
---
I also uploaded on YT my all playthrough.
---
ze začátku hláška z filmu: Pár Pařmenů
16.8.2018 - videa z mého hraní zkouknuta téměř všechna - nyní zahájeny práce na hudebním videu / herním traileru

teď dělám a zkoukávám moje videa - viz YT - celkem asi 100 hodin hraní - pak udělám music video z toho materiálu

odkaz - finální bitva, bez použití zašprajcnutí ho u těch skal - prostě fér souboj, jen jsem samozřejmě použil kouzlo nezranitelnosti, místo kouzla nezranitelnosti se také dají kdyžtak použít třeba ty kouzla šamí kůže - ale i tak mi to dalo dost zabrat.
Ta čeština na to, jak je tady ta angličtina lehká, nic moc:/
já jsem to předtím přestal hrát když jsem se dostal do 4. částy města - před nějakou dobou jsem si to dal znovu od začátku a dnes se mi to konečně podařilo dohrát - ten náhlí konec mě dost překvapil.

- nějaké nejasnosti ohledně té studny kde je ta plošina: nevím jestli to tak utoři zamýšleli - aby bylo obtížné se na dostat - málem jsem si myslel že se mi hru kvůli nějaké herní chybě/nedokonalosti nepodaří dohrát - ale pak se mi podařilo najít správnout vzdálensot a úhlel pod kterým se na tu plošinu dalo skočil, ale pak jsem vůbec nepochopil jak jsem měl určit kde se skrývá ten pravý zelený kámen - tak jsem prostě ty bedny vybral všechny a ty kameny odnesl na místo kde jsem je odskoušel

- ohledně finálního boje: trvalo mi to asi 2 hodiny - hrál jsem to na Hard obtížnost, a neměl jsem u sebe žádné lékárničky - ale i kdybych nějkaou měl tak nevím jestli by ji automaticky použil jako to dělal v nějakých jiných bojových/střílecích lokacích - když jsem viděl že se mi ho nedaří porazit jen běháním kolem něho a střílením (podařilo se mi mu ubrat maximálně více než polovinu zdraví ale pak se stal agresivnějším a silnějším) tak jsem zkusil využít to herní prostředí - a nakonec so to povedlo

nějaké moje hraní:
bojová aréna

Omikron 2 final battle HARD difficulty ending
@Zaraka (14.08.2015 01:28): jo vím ale - jde mi ty vytrénovat maximálně na 100 (útok, uhýbání/krytí), a když jsem zkusil použit ten lektvary pro uhýbání - když jsem to měl vytrénovaný na 100, tak mi to po jediném souboji napsalo že přestaly účinkovat ale nekleslo mi to na 100 ale skoro úplně na minimum se kterým jsem začínal. ; - ale nějak to už neřeším - ty lektvary prsotě raději nepoužívám - ono je to stejně jenom o náhodě - komu se podaří srazit soupeře na zem jako prvnímu - tak má celý souboj s velkou pravděpodobností vyhranej;

myslele jsem že celou hru budu hrát za toho chlápka od policajtů - taže jsem byl dost překvapen - že tam je nutnost měnit postavy, které pukud vím tak ty jednou použité už nejdou znovu získat zpět.
(už mám zpřístupněnou 4. část města)
---
v jedné lokaci - v střílecím režimu - úkol rozmístit nálože - nevím proč mi na jednou místě postava sama od sebe umírala - ale na několikátý pokus se mi místo podařilo překonat.
já jsem se k tomu až po roce vrátil - jaksi jsem se věnoval něčemu jinému - takže poté co jsem došel na nějakou policejní stanici jsem hru přestal hrát, ale nyní jsem se k ní vrátil, momentálně jsem v nějaké větrací šachtě na té policejní stanici.

dotaz: je to normální nebo je to herní chyba - lektvar síly/útoku mi po souboji zůstává pořád působit, ale lektvar uhýbání vždy po souboji přestane působit - ale odebere mi to více než byl celkový jejich účinek - takže pak mám to dodge zase skoro na nule.
---
Hraju to na Hard - předpokládám že jsou ve hře další knížky ohledně boje beze zbraně - než ta co obsahuje ty základní chvaty. Ale i tak se mi už podařilo metdou zkusmo přijít na dost speciálních úderů, comb.
@RXQ79rudax (09.08.2014 00:50): jj, Omikron je naprosto skvělý, ale nejlíp to charakterizovali na Bonuswebu "Velmi dobré, ale nic proti tomu, jak skvělá to mohla být hra." Kdyby to ještě trochu dotáhli, tak by z toho pravděpodobně vznikla záležitost, který by absolutně neměla konkurenci.

na gogu za 10 USD - zatím jsem to hrál jen chvíli - vypadá to na opravdu skvělou hru - hned na začátku mě zaskočilo to herní menu - ve hře se totiž objevují texty psané trochu jinou abecedou - tak jsem si na papír vypsal celou abecedu a k tomu postupně dopsal ty alternativní znaky/písmena.
@ugraugra (29.03.2013 16:28): ne toho nemyslím, nemyslím tu opici, myslím toho bojovníka co čeká už několik tisíc let na duši a zničí Astarotha, můžeš se za něho převtělit, má absolutně nejlepší vlastnosti a konečný boj to udělám mnohem lehčí.....
Tak já nevim, ten final boss se zdá být neporazitelnej. Podařilo se mi ubrat mu hned na začátku přes polovinu HP aniž by mě zranil tím "zásekovym fíglem", potom ale začal dělat problémy a když jsem ho dostal na 1/4 HP, tak začal být tak nadlidsky rychlej, že jsem neměl šanci. Skoro jsem ho neviděl jak tam lítal :) Tohle fakt není normální...

/edit Ty vole! Už měl poslední dva dílky života
/edti2 No kurva! Už měl poslední dílek!
@Zaraka (29.03.2013 15:47): Ano, to jsem nechtěně udělal (ten souboj jsem projel, dal mi na prdel :D). V FPS modu jsem měl problém jen s tím levelem s vysílačem, tam jsem nevěděl kudy utýct pryč, jinak mi to dlouhé ani jako bludiště nepřišlo.
@ugraugra (29.03.2013 10:38): Bohužel, jako musíš brát, začínající tým, začínající 3D technologie, 3 herní žánry, souboje jsou bez problému a v adventure modu se jenom občas zasekneš nad nelogičností. Bohužel co se týče FPS... když si vzpomenu jak některé levely byly bludiště a nekonečně dlouhé. Nakonec jsem si vzpomněla na jednu radu doufám, že ses převtělil do toho bojovníka jehož jméno si nepamatuju, těsně před portálem
Final boss je koukám taky lahůdka. Nějaký tipy jak ho porazit? Dokud nemá pod 50% HP, tak je to v pohodě, ale pak tam začne skákat jak koza a hrozně rychle se otáčet.
Ty vole já tu hru rozkopu !!! Může mi někdo vysvětlit proč v jedné FPS části pořád umírám a nevím z jakého důvodu? Dělám ted misi pro rebely, kde mám položit 8 bomb, ale jakmile se dostanu k takové kladce, použiju jí a skončí animace, tak se objevím na takovém můstku, zezdola na mě začne střílet týpek a chcípnu. Nevim proč, mám třeba polovinu životů a najednou instant kill.

Přitom se mi to jednou podařilo projít, ale ted to ani po 20 pokusech nedávám. Hra mě prostě vždy zabije a nevím proč.
@Jo_Do (24.03.2013 14:52): Je to holt přizpůsobené pro gamepad, ale mě to rozhlížení ani moc nechybí, resp. nepoužívám ho. Horší je to omezení dohledu modrou mlhou, ted po mě v jedné FPS části stříleli týpci z mlhy a já je kvůli tomu neviděl a střílel jsem na náhodu.
Pokoušel jsem se kdysi hru hrát, ale nesedlo mi ovládání. Absolutně nechápu, proč se musí přepínat do režimu rozhlížení, proč hra nemohla mít normální rozhlížení myší. Je tam nějaký herní mechanizmus, kvůli kterému tohle bylo nutné?
@Dunemaster (18.03.2013 09:11): vzdálené scény mi vykreslují "modrý kouř" a při přechodu z lokací do nových se občas nějaká stěna nevykreslí, jinak krásně funguje i v HD rozlišeních, bohužel jen 16bpp, nepadá, jede sakra rychle, alt+tab funguje taky dobře
Hmm tak jsem se dostal do Junparu. Byl jsem na dvou koncertech Bowieho. Zatím se mi to líbí. A spadlo mi to jen jednou, jinak v pohodě a ani se to neseká.
Já teď fps ve velkých lokací zvýšil na "medium" díky navýšení ramek na 512... ale víc než medium už to z nějakého důvodu moc nezkousne...:(
Tak už jsem také Omikrona konečně rozběhal. Zvolil jsem ale opačný postup než Marcusss se starým pc - na Win7 jde hra dobře a relativně bez problémů (mimo padání po otevření mapy a zmenšení fps v zalidněných lokacích).

Díky...:)

Takže hra rozchozena na MX400...
Jeden naprosto v pořádku, jen "cliping distance" musí být nastavena na "near", jinak má hra nízké FPS v otevřených lokacích...
Takže je město docela v mlze, ale to je malý poplatek...

Taky to může být RAMkama, kterých je v tom PC ale 128 a hra vyžaduje 32... časem tam zkusím přidat nějaké navíc, a otestuju...

Teď to ale konečně funguje a můžu hrát...:)