@tomi2k9 (18.11.2019 19:14): Jede to na ultra v 1920x1080 naprosto v pohodě. Nesleduji fps, ale pocitově hezky plynulé a to mi stačí. Grafika pěkná, jízdní model by mohl být lepší a Miami docela pěkné. No, jdu spát. Nespal jsem tuto noc a pořád po těch 4 týdnech léčení chřipky není dobré ponocovat. Už tak jsem u závodů usínal, ale musel jsem to otestovat. Každý den si trošku zahraju a pak od pondělí do čtvrtku víkend při těch mých směnách, tak u toho posedím trochu déle.
@CrocoRay (18.11.2019 15:36): Odpustím, ale je to trošku dost offtopic ne? :D
Jinak mám GTX 1070 a jedu všechno full bez problémů, tak by to mohla dát i ta GTX1060.

Aaa zatím odehráno 22 hodin a hra mě baví čím dál víc. Líbí se mi jak jsou nastavený odměny za závody. Vychází mi to tak, že když mě přestává jedno auto bavit, mám akorát peníze na nějaký lepší. V tomhle mě dost zklamalo Crew 2, kde člověk musel odjezdit milion závodů, aby vydělal na lepší auta, u Forzy je to v pohodě, v Crew 1 to bylo taky ok - dvojku jsem kvůli tomu přestal hrát.
Mně to dnes došlo, tak to možná zkusím a jsem zvědavý, jaké to bude. Snad to tedy pojede na ultra na mé GTX 1060, jak to bylo na benchmarcích na netu. Jinak 26 GB není moc na novou hru.

@tomi2k9 (18.11.2019 11:13): Beru, že je to mimo téma, ale tak snad odpustíš. Je to rozdělené na odstavce a stačí přečíst první dvě slova každého odstavce u každého příspěvku, abys věděl, jaké je téma. Proletíš to za 10 vteřin s tím, že ani nemusíš vědět a číst nic podstatného, o čem se tu bavíme :-)

@DEU (17.11.2019 05:15): Asi máš pravdu, tak nebudu moc odporovat. Ale není to o tom pojištění v Americe, které není povinné? Že platíš hodně, když si neplatíš dobré zdravotní pojištění?
@DEU (17.11.2019 05:15): já se tam byl najíst když mi bylo 14 někdy v roce 2001, cenu jsem neřešil, protože jsem to neplatil :) Ale je mi jasný že to musí bejt drahý, holt se platí za lokaci.
Jinak jasný, to jsou valid důvody.
K tomu zdravotnictví, jak jsou tam na tom z hlediska daní? V ČR průměrně vydělávající zaměstnanec dává vládě cca 60% (když se shrne všechno), je to tam stejný/lepší/horší, když maj teda dražší to zdravotnictví?
Hraje se to slusne, ale jedna vec me na hre sere - fizlum se neda ujet. Jakoze vubec. Osobne uz jsem to vzdal, resim to tak, ze vsechny nahrabany prachy pres den hned utratim a v noci mi je sumak jestli me chytnou, heat stejne jen nasobi ziskanou reputaci, tak holt budu splhat pomaleji no. Nepamatuji si, jestli byly honicky s policii i ve starych Most Wanted takhle spatny nebo ne. Hadam, ze ne, jinak bych ho asi nepovazoval za nejlepsi NFS.
@CrocoRay (17.11.2019 01:35): V Mexiku jsem zatim jeste nebyl, ale LA a San Diego rozhodne nevypada jako klasicke velkomesto USA. LA me stacilo jednou - takhle nudne mesto jsem nikde jinde nevidel. Filmova studia, Walk of Fame, Universal studios, Griffitova observator a nashledanou. O kolonach ve meste ani nemluve

Ohledne zdravotnictvi v CR a v Severni Americe. Prachy z tebe tahaji i v SA a mnohem vic. Trhali mi v Kanade zub a stalo me to i s medikaci 350 CAD (pro ilustraci 1 CAD = cca 18 Kc). V CR jsem mel opravovane tri kazy a neplatil jsem nic. Spraveni odlomeneho zubu me pote stalo necelych 850 Kc. Znamy, narozeny American, zije uz nekolik let v CR - ma problemy se srdcem a musi brat prasky. Byl dokonce nekolikrat hospitalizovan. V USA za to zaplatil temer 20.000$, u nas pouze par tisicu za pobyt v nemocnici a kdyz jsem s nim konzultoval uroven, nemohl si ji vynachvalit. Zaklad v SA je dost bidny. Osetri ti rymu, chripku, ale vse ostatni platis. Ockovani, zuby, pobyt v nemocnici. A platis sakra hodne. Muze to jit do tisicu $.

@Paul (16.11.2019 10:05): Na CN Tower jsem byl uz dvakrat, ale vzdy mimo restauraci. Ty ceny, to je zidovina. Vez stoji obe patra 60 CAD, ale chce to vychytat jasny letni den a zajit tam nekdy pred vecerem a vychutnat si zapad slunce. Ta vez ma 550 metru a z obou vyhlidek je videt vazne daleko. A duvod navratu je jasny - po temer trech letech ziti zde uz je tu nuda. Maximalne bych se musel premistit do jine provincie, ale uz chci domu. Dalsi duvod je zenska, co si tu se mnou vytrela prdel letos behem jara. V CR mam byt, ktery potrebuje rekonstrukci a chybi mi rodina a skutecni pratele... Tech tady v Kanade mam vsehovsudy jedineho, vlastne dva...
@DEU (16.11.2019 06:19): Tak příroda je určitě něco jiného a hlavně čerstvý vzduch a klid od lidí. To samozřejmě záleží od konkrétního místa. Sand Diego mě moc neláká, ale v Mexiku jsem byl, i když to určitě nesrovnáváš s Pueblou a Mexiko City, kde jsem byl já :-)) Tedy hlavně Mexiko City pořád v mlze z toho smogu a taková obří bestie, že nešlo na konec vidět ani z toho letadla. To bylo samozřejmě kvůli tomu smogu, ale i tak je to hodně rozlehlé a z většiny samé chatrče. Přirovnal bych to k méně bohatým čtvrtím v L.A. soudě dle obrázků a videí.

Jinak jak jsi psal o vyšší úrovni hned po tom zdravotnictví zdarma, tak to naše zdravotnictví bych tu moc nevychvaloval. Přijde mi, že je o penězích a snaze vydělat na lécích než na samotné pomoci pacientovi. Já se teď cítím příšerně po přechození chřipky a 4 týdny absolutně zesláblý, ale radši chcípnu než jít k obvoďákovi. Jeho tedy především moc nemusím.
@DEU (16.11.2019 06:19): byl ses najíst v CN Tower? Resp. je tam ještě ta restaurace vůbec? :)

A proč tam vůbec jsi, když už se těšíš do Čech? (nemyšleno nijak zle, jen mě to zajímá)
@CrocoRay (15.11.2019 10:57): Jako zazitek Miami rozhodne stoji. Mne osobne tam stacil vikend. V NYC jsme byli ctyri dny, v LA taktez, Na Vegas staci prijet, projit si mesto vecer, neco malo hodit do beden nebo na pokeru, vyspat se a jet domu. Mne osobne se nejvic libilo San Diego, kde to vypada jako v Mexiku a jeste vic San Francisco. Take je z tech peti mest nejmladsi. Nic z toho se ale nerovna parkum a kanonum, co jsme videli. Grand Canyon me osobne docela zklamal, ale predevsim kvuli spatnemu pocasi. Mnohem hezci je ale Bryce Canyon v Utahu, kde jsme se trefili do jasneho pocasi. Parky jsou nadherne, ciste a divoke. Osobne uz bych do zadneho z navstivenych mest ani nemusel. Staci mi zivot v Torontu. Jsou to same sklozelezobetonove dvouset a vice metrove kravoviny. Uprimne se uz nemuzu dockat navratu do Cech za par let. Vsechno je u nas blizko a zdravotnictvi zdarma a rozhodne na vyssi urovni nez v Kanade zaklad.
@DEU (15.11.2019 03:09): Tak mně se Miami hodně líbí a pokud tam jsou nějaké party a luxusní kočky, tak mi to vadit nebude. Drogy neuznávám. Ale co jsem slyšel, tak spíše Los Angeles je město mladých a do Miami chodí lidi do penze :-))

Já na hip hop nejsem a nepatřím mezi ty, co nosí šátek a říkají "bro". Ale bral jsem to spíše tak, že i dospělý to může poslouchat.

Jinak v Miami podle mě není moc vedro na můj vkus. Já mám vedro rád a někdy jsem si říkal, že bych šel pracovat do Dubaie. Tam je to o něčem jiném a tam uznávám, že je fakt vedro. Ale to se mi líbí. Nechápu ty tlouštíky, kteří kňučí a naříkají, jak se tady objeví nějaké teploty přes 30. Hlavně Pipboy tím byl pověstný, jak tu skuhral a měl jsem z toho hroznou radost :-D
@CrocoRay (15.11.2019 01:49): Detskeho hip hopu je tam na muj vkus porad hodne. Ale ono to koresponduje s tim, co se hraje v radiich. Dnesni vekova kategorie 15+ nic jineho nez hip hop a elektro nezna a zejmena v Severni Americe. Ziju v Torontu a je to tu sama Ariana Grande, Cardi B, Jay Z, indicky hip hop, arabsky hip hop, cernossky hip hop. Mlady na hlavach nosi takove ty ostruvky, teplaky. Oslovuji se bro a nijak jinak. Je tu hromada cernochu, Indu, Bangladesanu. Miami mam za sebou, je to svet party a drog, gangu a celorocniho vedra. V USA me osobne nejvic zaujal divoky zapad, parky a kanony. Mesta jsou hnus - vsude hrozne bezdomovcu, spina, bordel, silene kolony a mraky lidi. NYC, LA, San Diego, Las Vegas, San Francisco. SF rozhodne nejlepsi z nich.
Jinak Miami se mi líbí hlavně přes den než v noci, kde vše svítí. Jsem hodně na to slunce a palmy a prostě Miami žeru a i to je důvod, proč mě to tak ovlivnilo, že to kupuji za takovou cenu. Jednou se tam možná podívám i v reálném světě.

Ale u tohoto dílu by mi fakt nevadilo, kdyby ty noční závody vyškrtli. A ani u 2015 mě to nějak nebralo. Měl jsem nejradši tu oblast, kde se jakoby rozednívalo. U Undergroundů to sedlo, ale celkově u dalších dílů už to moc nevyžaduji. Ono jich však moc nebylo. Po Undergroundech to byl už jen Carbon, který jsem nehrál a 2015. Zbytek dílů jde nějak mimo to, co na této sérii kritizujete nejvíc.
@Paul (14.11.2019 23:48): Tak mě třeba Driveclub moc nebavil a ke konci frustroval tím, jak soupeři kroužili s hypersporty po trati. To už se pak nedalo vůbec hrát. Forzu soudit nemůžu.

@DEU (14.11.2019 15:52): Ale upřímně ten hip hop v posledních dílech zase tak extra moc není a to sérii trochu křivdíš. A co jsem tady sledoval videa, tak též hráli i normální skladby nehiphopové.

@Rapier (14.11.2019 16:12): Já chápu, že to nesedí každému, ale proč to musí být vždy děcka, komu se to líbí? Mně je 30 a normálně pracuji :-)
Ok, zahrál jsem dvě hoďky. Vypadá to slušně (ikdyž FH4 či Driveclub jsou o ligu jinde) a hejbe se to slušně. Tady asi klady končí. Jinak je to prostě to co jsem čekal - bezfyziková arkáda bez kokpitu s hnusným soundtrackem a kompletní absencí stylu či jakéhokoliv šmrncu. Zkrátka rutinéři z Ghost jedoucí svou každoroční rutinu.
Je to škoda, protože třeba ten svět tu nevypadá špatně, zasloužil by si lepší hru.
@Rapier (14.11.2019 16:12): Prvni Underground jsem si uzil, bral jsem to jako tematickou zmenu. Stejne jako prvni film Rychle a zbesile. Ale Underground 2 jsem zkusil u kamarada a po chvilce me prestal bavit. Hot Pursuit 3 roku 2010 zkusit muzes, dle me jde o nejlepsi dil od Hot Pursuit 2. Az na neznicitelnost vozidel.
@DEU (14.11.2019 15:52): oblibu těch nočních, naleštěných dílů, tuningu a s drsnými závodníky alá Rychle a Zběsile co ujíždějí před policí jsem nikdy nepochopil. Kdysi dávno jsem to samozřejmě zkoušel ale šlo to z kola ven.

Pokud je cílovka EA děcka snící o tuningu, hip hopu a městských závodech, tak je série nadobro ztracena. Možná bych mohl dáš šanci dílu který se asi nejvíce blíží původnímu pojetí NFS, tedy Need for Speed: Hot Pursuit z roku 2010.
@Rapier (13.11.2019 23:37): Lepe bych to nevyjadril. Nicmene toho se ve stavajici dobe nikdy nedockame. Proc by autori delali poradnou hru, kdyz by to dnesni decka nekupovali? Ty si NFS bez tuningu, hip hopu a mestskych zavodu nedokazi predstavit.
Tak jsem to koupil. Miami mi prostě přijde krásné a jak se dívám na gameplay videa, tak se mi to líbí. Nebude to nic originálního, ale rád se projedu v tom krásném prostředí. Bohužel s mým přecházením nemocí a zánětem dýchacích cest si ještě pěkně dlouho nepůjdu zaběhat a nepochodím po horách, takže se nějaké odreagování na víkend hodí. Nechci nic náročného a co jsem se díval na videa, kde ukazovali rozdíly mezi Payback a Heat, tak v Heat už není ten hnus v podobě loot boxů.
@DEU (13.11.2019 22:44): HP2 bylo moje první NFS a o zbytku jsem jen četl jako děcko v časopisech. Teď už by mě určitě nebavily, protože i když u řady z vás hraje velkou roli nostalgie, tak já bych se dnes zaměřil na tu grafiku, track design a jízdní model, který v těch letech též nemohl být logicky úplně propracovaný.

Ale HP2 se mi hodně líbil a na menším monitoru by i dnes vypadal docela pěkně a tratě byly zpracovány pěkně. Undergroundy mě bavily oba dva, ale upřímně jsem žral spíše ten druhý, kde jsem se hodně staral o to své auto a jeho úpravy. Kdysi to bylo neokoukané a zatímco dnes se jedná už jen o kopie, tak tehdy to byl docela průlom.

Most Wanted mě bavil hodně a pak ty další díly jsem přeskočil až po Undercover, který mě nějak trochu zklamal. Další díly mě bavily, ale nějaké nadšení jsem zažil už jen u hodně kritizovaného Run. Zbytek dílů mě jen bavil, ale nějak už to jsou ty kopie, jak píšeš. Vždy si je rád zahraju, ale i to městské řádění by šlo nějak oživit podle mě a zpracovat trošku jinak.
Kde jsou ty staré dobré časy Need for Speed III: Hot Pursuit a především Need for Speed: Road Challenge (alias High Stakes), případně Need for Speed: Porsche 2000 (ten mě bavil trochu méně, holt jen Porsche) a poslední dobrý díl co stál za to, tedy Need for Speed: Hot Pursuit 2 (škoda absence pohledu z kokpitu).

Kéž by opět série NFS byla tím čím byla tehdy v 90 letech 20 století. Zbožné přání které se nejspíš už nikdy nesplní. Ale zázraky se dějí, třeba se tak stane.

Hlavně ať série nekopíruje nějaký, možná i dobrý, FlatOut (nehrál jsem) alias demoliton derby a drží se toho co jsme na NFS milovali. Paul to už popsal.
@CrocoRay (13.11.2019 01:33): V HP2 byla ultimatni policie a rovnou zatykala. To byla hra jako remen. Uzil jsem si i Underground, byla to prijemna zmena. Dvojka uz me ale nebavila, chybely mi predchozi dily, zejmena High Stakes a Porsche. Shift stavel hodne na obtiznosti a HP3 z roku 2010 kdyby to nebyla arkadova silenost s temer nesmrtelnymi auty, bylo by to NFS poslednich 15 let.
@DEU (12.11.2019 22:32): Určitě souhlasím, že ta kostra často zůstává. To ale není pravidel viz. třeba Run a Shifty. Beru, že narážíš na většinu dílů a tam je to pravdou. Pak je ta otázka vkusu, jestli se to člověku líbí. Tobě ne a mně ano. Tam bych řekl, že je to v pořádku a vše má své příznivce a odpůrce.

Co se týče hip hopu, tak to sice není můj nejoblíbenější žánr, ale též je to o vkusu. Neřekl bych, že to je vyloženě žánr pro děcka, ale beru, že se to někomu nelíbí. A co třeba někteří naši rappeři zkouší, tak mi to přijde opravdu hrozné. Ten anglický mi přijde celkem v pohodě.

Jinak mně se hodně líbil Hot Purusit z roku 2002 nebo tak nějak. Teď nevím, či to není dvojka. A NFS jsem žral do dílu Most Wanted. Pak mi přišlo též, že už je to hodně vycucané. Ale vždy si to rád zahraji. Peněz mám dost a i když třeba 2015 jsem hodnotil 60% a někdy mě sral nebo nudil, tak celkově mě to pěkně zabavilo a to mi stačí.
@CrocoRay (11.11.2019 01:53): Me predevsim prijde, ze poslednich deset let se kostra hry vubec nemeni. Vsude Open World, mestske zavody, tuctovy pribeh a v poslednich dilech tuna detskeho hip hopu. Ale co by EA neudelalo pro americke mozky vymytych decek. Dnes jsem si pustil na chvili Need for Speed: Hot Pursuit a ta hra je dnes, temer po dekade, stale stejne dobra a v leccem i lepsi nez co jsem o Heat videl na youtube. Predevsim se zavodi mimo mesto a ani grafika po temer deseti letech hre zub casu neubrala. Posledni NFS jsou jako pres kopirak a vsechno vypada jako hry na mobily.
@DEU (11.11.2019 00:32): Ta vysoká cena mi asi též trochu vadí. Spíše jsem jen odpovídal na otázku, kdo to kupuje a vysvětlil svůj postoj.

A asi bych i souhlasil s tím, že je to generická arkádová hra s reskinováním, ale souhlasil bych jen do určité míry. Každý díl má totiž i trochu jiné arkádové chování vozů. V Rivals bylo vše hodně o ručce. 2015 na to šel jinak a bylo lepší umět používat klasickou brzdu a přizpůsobit svou jízdu danému vozu, i když uznávám, že s Aventadorem to často bylo opírání se o svodidla v plné rychlosti. A Payback po mně vyžadoval značnou dávku agresivity a útočnosti vůči oponentům, kteří měli výrazně rychlejší auta.
Dále nová mapa a jiné prostředí, což asi zahrnuješ do toho reskinování, ale mně to stačí.

Ono jde i o ten osobní vkus. Já třeba moc nemám rád okruhy a radši mám města. Ale uvítal bych nějakou změnu, že by hra měla více měst. Nějaké severské v horách a nějaké na jihu při hranicích s Mexikem a trochu více vylepšení a zdůvodnění pro přejíždění mezi lokacemi. Nebylo by to ale jako v Rivals, kde to měla jedna mapa. Tady by to bylo jen rozdělené do pár lokací rozdělených klidně nahráváním.

On ten Run se mi hodně líbil, kde každá trať byla jiná.

EDIT: Jinak 2015 mi přišel slabší z těch nových, ale jak jsi to po hodině odinstaloval, tak je jasné, že ti hra nesedla ani do vkusu, takže to by tě ani ty ostatní díly nebavily.
@CrocoRay (09.11.2019 15:33): Nikomu to neberu, ale NFS mi od The Run prijde jako genericka arkadova hra, v poslednich nekolika letech navic vyhradne reskinovana. Minimalni inovace a neustale propagovany mestsky Open World, tuning a vsudypritomny hip hop. Zkusil jsem dil z roku 2015 a po hodine jsem jej odinstaloval. Prislo mi to jako port mobilni hry na PC a stejny dojem mam po zhlednuti videi Heat. A ty prachy za to, to je hrozna zidovina. Ma to tak ctvrtinovou cenu, protoze tyden od dohrani to bude hrat ne vic nez ctvrtina aktualnich hracu.
@DEU (09.11.2019 05:58): Mě to též baví. Je to fajn odreagování. Tedy pokud nešlo o Payback, kde byly ty loot boxy a bez nich auto nic nejelo a já jel strategicky, kde jsem se snažil každého vytlačit na kamion nebo ze skály a už se nenechat dojet. Bylo to těžké a o nervy, když měli o dost rychlejší auta a ne vždy se je podařilo dobře rozjebat, aby mě už nedohnali.

Ale celkově mě série baví a nevidím nic špatného se jen tak vyblbnout v nějaké ujeté arkádě. Vždycky změní mapy a pomění vozový park trochu. Dají tam nějaký jednoduchý příběh a prostě to zabaví.

Navíc:
1.) Peněz mám dost.
2.) Nemám nikoho rád, abych někomu své peníze dával.
3.) Takže pár korun na nějaké hry není problém obětovat.
@DEU (08.11.2019 07:46): Ja to beru tak, ze by asi tolik nefungoval ani navrat k tomu, o cem si rikam, ze bylo nejlepsi. To taky bylo proste svou dobou, ruznyma naladama a podobne, jak to holt chodi i dnes a se vsim. To by chtelo spis nejaky kompromis nebo neco napaditejsiho, nez delaji doposud. Ne nutne to stejny, co fungovalo v dile X/Y. I kdyz taky bych veril tomu, ze tyhle posledni "failovy" tituly jim ciselne davaji vic nez treba v nasich osich ty "dobry" dily..
@Guldy (07.11.2019 12:34): Jsem na tom stejně ... do Carbonu to bylo parádní, poslední dobrý pro mě byl Most Wanted (ten původní) ... pak už to šlo strmě z kopce (pak jsem ještě teda hrál SHIFT a SHIFT 2, které mě jako milujícího okruhové závodění hodně bavily, ale ty dva díly moc do série NFS nepočítám - SHIFT 2 už ani nenesl podtitul NFS ... )

Stejně nejlepší díl byl NFS Porsche 2000 :) U toho jsem strávil jo krásné časy.
Serie pro me umrela v roce 2002 dilem HP2. Hral jsem jeste U, HP z roku 2010 a oba Shifty, ale puvodni atmosferu dilu let 90. nenachazim. Co do toho dali mestske zavody, open world a tuning, uplne se vytratil puvodni naboj hry. O hudbe nemluve, z toho detskeho hip hopu je mi uz roky neskutecne blivno.
@Paul (06.11.2019 18:59): Me hodne bavily, jednicka i dvojka. Nejradsi jsem mel puvodni dily, pres undergroundy, ale az do Carbonu. V ten moment se to u me zacalo lamat a po tomhle dile uz to bylo pro me hodne spatny. A v podstate od te doby mam s NFS stejny zazitek a nedokaze me to zaujmout.
"We still have to finish it, but Need for Speed Heat leaves a good taste: a enormous map, lots of races and missions to complete, good speed sensation and huge customization options (both in cars and avatar)... It feels like a greatest hits album, with the best parts from previous 15 years of NFS remixed."
@Fritol (06.11.2019 18:38): to nevim, já undergroundy taky nesnášel =) Mě by NFS sedlo kdyby se vrátili ke konceptu NFS 1-4. Exotický lokace, exotický/supersport/prototypy bouráky, custom soundtrack, dobrá fyzika, kokpit, policajti a možnost hrát za ně. K tomu dynamický počasí a změnu denní doby. Byl bych spokojen. Ale tohle EA/Ghost udělat nechce nebo neumí.
@Paul (06.11.2019 15:38): Tak on je rozdíl mezi arkádou a arkádou, že jo. Undergroundy byly taky arkády a bylo to zábavnější než nové díly. Nevidím důvod proč by všechno mělo být dnes simulátor nebo semisim, v tom případě bych EA nenáviděl ještě víc.

Mně by se líbilo kdyby udělali NFS ve stylu Burnout Paradise nebo Flatout. Popřípadě by se mohli inspirovat u Horizonu a přestat s těmi ilegálními závody a ohranou policií. Očividně je to už dost vyčerpané.
@M.a.t.t. (06.11.2019 15:28): to záleží, buď Ghost nejsou schopni, nebo by byli, ale EA po nich chce dementní arkády mířený na teens. Proto jsem psal už níž, kdoví jestli je chyba v nich nebo EA.
A tak mě všechny ty nové díly bavily. Akorát nový Most Wanted mi přišel, že Porsche je někdy jako nějaký šílený kamion, který nejdříve netočí a pak to trhne na stranu. Ale už si to ani po těch dvou dohráních tolik nepamatuji.

Rivals, 2015 (trochu slabší) a Payback (tam jsem se kurevsky nervoval místy) mě svým způsobem zaujaly, ale asi jen Rivals mi přišel takový nejlepší z uvedeného tria. Od Heat očekávám to samé, že to zabaví.
@Paul (06.11.2019 10:00): Technicky len tri, ak nerátame Heat a ich prvotina Rivals bola z nejakého dôvodu dobre hodnotená, minimálne v recenziách. Osobne som skúšal len Need For Speed z roku 2015 a žiadny zázrak. Síce nepatrím k priaznivcom tohto typu hier, ale beztak je trochu smutné, čo sa deje s kedysi slávnou značkou. No nakoľko vedeniu EA stále nedošlo, že Ghost Games asi nebudú ti praví pre vývoj tejto série, niet čomu diviť.
@Guldy (06.11.2019 08:47): Od tohoto se nic dobrýho čekat nedalo, Ghost Games. Už udělali 4 NFS hry a ani jedna nebyla dobrá. I když kdoví jestli je to chyba jejich, nebo EA managementu.
@Guldy (06.11.2019 08:47): A jo, já zapomněl že tam je předběžný přístup, sorry.

Já to měl v plánu taky zkusit, protože asi premier zaplatím kvůli SW, ale co jsem koukal na gameplaye, tak žádná revoluce a bohužel vesměs ani evoluce. Asi tím nebudu ztrácet čas nakonec.