Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Moon: Remix RPG Adventure

Moon Rimikkusu RPG Adobencha

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.10.1997 PS1
10.10.2019 Switch
Vývojáři:
Love-de-Lic, Onion Games (Switch verze)
Moon: Remix RPG Adventure je originální jRPG od japonských vývojářů z Love-de-Lic (tituly UFO: A Day in the Life nebo L.O.L.: Lack of Love), kteří se snažili o umělecké pojetí videoher. Konkrétně Moon: Remix RPG Adventure je osobitým pohledem na žánr a jeho dekonstrukci. Titul vyšel pouze v Japonsku a pouze na konzoli PlayStation v roce 1997, od té doby je videohra několika týmy překládaná do angličtiny, nicméně finální verze není stále ani po 20 letech dostupná.

Moon začíná v obyčejném pokoji jednoho japonského chlapce. Ten si čas krátí hraním nové jRPG hry na své nové konzoli, GameStation. Když ho však matka volá, aby už šel laskavě spát, něco se stane. Televize ho "vcucne" a malý chlapec se ocitá ve světě hry na hrdiny. Kde je náplní, jako v každé takové hře, zabíjet monstra, zvyšovat si level a také neohlášeně vtrhávat do domů zdejších obyvatel a ptát se jich na nesmysly. Náš malý chlapec si tento paradox "hrdinských" RPG uvědomí, a začne ve světě Love-de-Gard užívat jiného přístupu - lásky.

V určitém smyslu jde o parodii na klasická jRPG své doby, která se obvykle točila na zápletce záchrany království. Ve hře nejsou souboje, problémy se řeší bez násilnou formou, a titul je také nelineární a hráč má volnou ruku v průzkumu světa.


Poslední diskuzní příspěvek

Světlo na konci tunelu, We're now entering the debugging phase where it's mostly squashing the remaining bugs. Meanwhile our volunteer…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.