Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mother 3

20.04.2006
17.12.2015
85
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Mother 3 je třetím dílem známé série Mother (mimo Japonsko je především známý druhý díl z roku 1994, který nesl název EarthBound). Původně mělo jRPG Mother 3 vyjít na konzoli Nintendo 64, nicméně vzhledem ke komplikacím z produkce sešlo a v roce 2000 byla série uložena k ledu. Nicméně o pár let později začaly práce znovu, tentokrát však na systém Game Boy Advance. Zde i videohra jako exkluzivita vyšla, nutno dodat, že pouze v Japonsku. Dvourozměrné jRPG nabízí dlouhý příběh a skrze kapitoly vypraví příběh o invazi takzvané "Pig Mask Army", kteří chtějí nastolit totalitní společnost a kontrolu nad občany. To se ale malé vesnici a především chlapci Lucasovi nelíbí, a také zakročí.

Kritiky výborně přijatý titul tvůrce Shigesato Itoie (stojí pouze za sérii Mother, k jiným projektům nesměřoval) se ovšem dostal na trh jen v Japonsku. Proto také vznikl fanoušky očekávaný neoficiální překlad Mother 3 o dva roky později.


Poslední diskuzní příspěvek

10 years ago today, the fan based English translation for Mother 3 (GBA) was released!

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.