prekvapujú ma tie nízke hodnotenia, za mňa lepší ako predchodca , nepriatelia síce nevedia obiehať ani prekvapiť, ale sú dobre naskriptovaní, majú svetlomety a je celkom zábava sa s nimi ostreľovať na detailných a prepracovaných mapách (aj keď tunelových, ale také má aj call of duty)
Za tu cenu dobré. Na chvilku to v mulťáku zabaví.

Ale jinak mě na Originu fakt štve, že když už něco zlevněj, tak vždy jen základní hru. DLCčka nebo Bioware body jsou furt za plnou cenu a nikdy to nespadne.
Na Originu mají nyní hru ve slevě za 3 éčka a uvažuji nad její koupí kvůli multiplayeru. Proto bych se rád zeptal vlastníků hry, zda ještě vůbec někdo multiplayer hraje či zda stojí vůbec za to si jej pořídit a zahrát? Díky za reakce.
@strelec55 (06.11.2014 20:28): Našel jsem toto:

Hello soldiers !

Some poeple are having some issue with the MoHW singleplayer crashing after "Finding Faraz" mission.

So, when you breach the door, game stops/slows down, sound is off, for a few seconds.
It's all fine until you all get in the car and try to escape. That's when black screen comes up. "Escape" button stil works but that's not much of a help.

So, here is the explanation how I solved it:

1. Go to:
Documents/MOHW/settings/ (probably on your C: partition)

2. Open PROF_SAVE_profile with NOTEPAD.

3. (Your first setting must be GstAudio.AudioQuality.)
CHANGE ALL VALUES TO NUMBER 4 !
(Not "number 4", just "4" and if you have a number like "0,255" you stil change it to "4", NOT "0,444" or "4,444").

4. When I say all, I mean ALL.
Best thing to use is "find & replace" option in Notepad.
So, find all ones and replace them with fours.
Continue doing so until you've replaced all numbers in the file to fours (4).
Make sure you don't have 2 or 3 decimal numbers like 44,4 or 4444,44.

5. Save, and run the game again. It should work, works for me and my friends.
@FildasCZ (23.07.2014 14:32): :D Jo te 18tky jsem si nevšiml :D Koukal jsem na metacritic, tam je rating M a podle něj jsem si vyhledal, že to je 17+ :D Na cover tady na db jsem nějak upe zapoměl. :D

Jinak přesně, dělám si z toho prdelku :D
@koudy_cz (23.07.2014 13:11): Mně to trvalo minutu a bez problému. Zkrátka srovnával to s bf3, které bylo příběhové takové blééé. U tehle hry se mi zas příběh libíl hlavně custcény.
To není przněni, ale bludiště slov a souvislostí.

@themacs (23.07.2014 12:26): Jeden dyslektik, druhej slepej :D To bylo dost naivní ne ? :) ta 18+ se nedá přehlídnout.

PS: Chlapi nevím, jak to moc berete vážně, ale themacs si z toho děla prdelku a Koudy to asi myslí váně.
Nemá ta hra náhodou Rating M? Tzn 17+? :D Podle toho komentáře se mi to na 17+ moc nezdálo :D
Pominu-li, že by delší text neměl být stylistický Mordor (a přelouskat tenhle komentář dá zabrat), tak se mi líbil už začátek, kdy hra hráče zklamala, přesto dostala 70% :)
já mám takový problém, vždy když chci zapnout multiplyer tak mi nejde sspustit, browser mi ztmavne a stále tam je připojování se k serveru... aktuální verzi mám ale nevím co s tím ... poradíte prosím ?
@TomyE (28.02.2014 15:12): Mno pokud se jedná o originál, tak v patchování není problém, jelikož si to origin pohlídá sám. S podobným problémem jsem se během hraní nesetkal, takže typuji špatný crack.
[přesunuto z komentářů]

Prosím o radu-ve třetí misi přestane fungovat ovládání. Potřebuje to opravný patch?Kde ho mám vzít a jak se vloží do hry? Na cd to není. Nainstalovaná hra obsahuje složku update a v ní je patch, ale jsou zde samé neaktivní ikony..
Tak na konec 5:13, ale jinak výborné, obzvláště jako pokračování, co na tom, že se tam stále opakuje to samé (dveře, není jich tolik), má to šmrc a drive a konec. Super.
@Jack_Dark (12.02.2014 21:57): Za mě ano, ne že by Afghánistán neměl jsou kouzlo, oproti Rusku, Korei, Číně příjemná změna, a také měl své momentky, ale ta první půle.. Zde to šlape hned od začátku :-)

edit: jen jsem zběžně prolétl, jak jsem daleko a za 45 min. v 1/3, huh wtf, to snad bude ještě kratší, ale byla to daleko intenzivnější 3/4, to zas jo.
Mno, tak zatím se to jeví, jako lepší oproti předešlému dílu. Sice ty dveře jsou do koulí tomu, kdo to vymyslel, nechápu proč bych se měl v boji zabývat tím, čím otevřu dveře a ještě si chrumkat, že tento výběr je daleko lepší, než ten původní způsob vyražení, a občas hodně bijící do očí koridorovost a nucení to udělat přesně podle myšlenky vývojářů. Ale jinak, parádní audio, i příběhově (americký patos a plytkost, co jiného = to já rád u těchto her) povedené, lokace fajné, honička v džípu, trochu Flatout, ale lépe ovladatelné, než čtyřkolky dílu předešlého, setkání se známými jmény a Kazatel i něco kecne, takže za mě zatím nad míru spokojenost.
Dobrý večer. Mohl by mi někdo poradit? Koupila jsem příteli hru Medal of honor Warfighter, nechala jsem přeinstalovat počítač na Windows 7 aby hra jela a hra se sice nainstalovala a seká se. Může to být grafickou kartou? Máme Invidia GeForce Experience, tak nevím zda je kompatibilní s hrou. Nebo čím to ještě může být? Moc děkuji. Mirka
Nehrajete někdo mulťák? Na GMG je to teď za 8 dolarů. Odehrál jsme dvě TDM mapy. Vůbec se v tom nevyznám, ale minimálně je to dost jiné jak BF. Uvidím ňákou šanci tomu dám.

Jen mi to nejde spustit pře Battlelog, ale jen přes menu ve hře což je divné.
Nainstaloval sem Win7 ultimate.Ale při spuštění mi to napíše chybu

Failed creating D3D device of at least version 10.0 on adapter "ATI Radeon HD 3200 Graphics (Microsoft Corporation WDDM 1.1) " with driver "Unkown" .Error is DXGI_ERROR_UNSUPPORTED ("Unsupported")

This is typically caused by not having the minimum required DirectX support in the GPU
For NVIDIA GPUs, DirectX 10.0 support is required.
For AMD and GPUs from other vendors, DirectX 10.1 support is required

DirectX sem stáhl a furt to nejde.Vážně nevím co stím už.

Už si nevím rady.Koupil, nainstaloval přes Origin.Ale při spuštění mi skočí chyba "Neplatná licence.Kodové označení důvodu =missing DLL:dxgi.dll Function: CreateDXGIFactory1 ....Zkusil sem reinstal ovladačů,reinstal direct.Mám Win vista premium sp2 ...Grafická karta ATI HD 3200,Ram 4GB, Cpu: amd turion x2.Budu rád za jakékoliv rady.
Děkuji
Bože! Tohle bylo moc špatné :/ nechápu, jak studio, které udělalo hodně dobrou a osobitou jedničku, udělají něco takového. Hnusná grafika, tupé AI a checkpointy.Kde jsou ty skvěle zvuky? Ta hra byla úplně jiná, nechápu.Měli je nechat dělat na UE3 to měli super zvládnuté. Ach jo, další hra na kterou jsem se těšil a je to propadák...
@Barney (23.11.2012 22:32): Díky za odkaz, neznal jsem. Jak tak ale koukám, tak tam mají jen retailové prodeje, případně max. Playstation Store. Bez započítání digitální distribuce to nemá moc velkou vypovídací hodnotu.
SPOILERY - Zatím to tedy vypadá spíše jako interaktivní film, než PC FPS. Obecně mě štve, že pořádně nejde rozeznat panďuláka od pozadí/stavby apod. Možná je to realističtější, ale ne hratelnější. Občas se ke mě nějaký "turban" dostane azačne mě mlátit pažbou (proč mě nestzřelí?) a občřas i umlátí. Nevím kudy se ke mě dostal, zrudne mi obraz, takže ani nic nevidím a parťák na mě kašle a akorát mi říká "vlevo, vlevo" a přitom to do mě AI šije ze shora, ale aby ho parťák sestřelil, to ne.
Taky mi zatím uniká, proč jsem na začátku hry prošel tím vývcikem v maketě letadla - třeba to ještě zjistím.
Vyloženě mě štve rodinná dějová linka Preachera - zase, je to filmovější, ale když budu chtít film, zajdu si do kina, herdek.
Jízda autem sice zase byla filmovější a ... jiná... , ale štvala mě, protože hraju střílečku, navíc když můžu auto dohnat stejně v jednom určitém místě, tak je to celá honička zbytečná.
Hezky se taky vzpomíná na starší hry: operujeme s AI parťákem pomalu, pak se sestřelí raketami věže, načež parťák pronese něco ve smyslu "to už bylo hlasité, teď o nás vědí"... a je naprosté ticho a nikdo nikde. Protože dokud se nehnu já, nehne se ani parťák a dokud nepřejdeme přes neviditelnou čáru, nezačnou se hrnout nepřátelé, kteří pak ve tmě a mezi hustými překážkami nejsou realisticky k rozpoznání.
@mazar1234 (17.11.2012 23:17): Zase nemůžeme být zlí, určité inovativní prvky hra má. Např. když tě chce donutit, aby ses na něco díval, nenasměruje ti kameru, ale nechá tě se hýbat, jen ti např. zakáže sprintovat. Takže tvoji parťáci kolem tebe utíkají a ty se plužíš jako ve snu. Nemůžeš zamířit, přepnout střelbu, změnit zbraň, jen prostě jdeš. A v tu chvíli nevíš, jestli ti přestala fungovat myš, tak s ní hýbu, klikám a ono nic. Takovýchhle zpomalovaček je už od začátku dost a nikdy nevíš kdy nastane a kdy konkrétně skončí. Jo, je to mnohem více filmové a ve hře taky mnohem více otravné až prudící. Tak schválně, co mě ještě čeká dál...
@MartinezZ (17.11.2012 23:12): Hmmmm, tak to slovo FAIL ani len zdaleka nevystihuje tuto hru....

A ja som sa naivne domnieval ze tuto demenciu zvanu "line modified respaw" uz mame za sebou, zjavne som sa velmi hlboko mylil. Zlate "interaktivne filmy" ani tie neboli tak dementne ako toto.
@mazar1234 (17.11.2012 23:05): Jak sem montana dával odkaz na Yutube, tak to je přesně ono. Tři patra nad sebou jsou týpci, po tobě střílí. Nahoře se jeden v zelené bundě a bílém turbanu schovává za sloup, vlevo pod ním je jeden v tmavém a pod ním za nějakým šutrem třetí. Ten nahoře dělá úkrok do volného prostoru a úkrok zpět na sloup. Když ho sejmeš, umře, lehne si a do dvou vteřin se tam objeví stejný chlápek znovu a dělá to stejné. Sejmeš ho a do dvou vteřin je tam třetí klon a stejné pohyby a tak dokola. Stejně se chovají ti dva týpci pod ním. Dokud nevezmu dalekohled a nezaměřím místo pro střely, můžu takhle likvidovat neomezené množství klonů těch tří raplů.
@MartinezZ (17.11.2012 22:59): To chces povedat ze tam pouzili donekonecna sa opakujuci respawn meniaci sa po prechode nejakej neviditelnej ciary? Ved uz v CoD MW2 konecne pochopili ze to je jeden z najdementnejsich napadov v oblasti gamedesignu v celej historii hier a zmenili to.... a oni to zase pouziju, toto uz je mimo moju schopnost chapat, ak je to pravda ze to tam je. Debilnejsiu featuru tazko hladat v celej hernej historii a oni sa proste nepoucia a nepoucia a stale tam budu pchat ten priblbly nekonecny respawn.
Hmm, tak jsem sice ještě poměrně na začátku, ale už jsem z toho volaký zmetěný. První ukázková mise, u které nevím, jestli nemám potíže s klávesnicí a myší a ono ne, ono je to zpomalení a nereagování hry záměr. Někam s nějakými parťáky jdu a střílím, nevím proč. Hra po mě něco chce, ale čeká, že v tom bordelu budu stíhat číst titulky a chlápky moc vnímat nestačm během toho, co se furt před něčím kryju, takže josu tu pak situace, kdy já čekám, že se něco stane, ale hra čeká, až udělám něco, co ani nevím, že se ode mě čeká. Zbytečně moc klávesových zkratek. Enemáci toho vydrží až příliš mnoho. Někteří jsou dokonce nesmrtelní a stále se i po smrti respawnují na stejných místech, stejné postavy se stejnou texturou a respawnovali by se donekonečna, kdyby mi nedocvaklo, že se asi čeká, až JÁ něco udělám. No a před chvílí mě jednou ranou oddělal turban, do kterého jsem po vykopnutí dveří vyprázdnil zásobník. Tak vám nějak nevím.

Pěkná je ale hudba a celkem to i hezky vypadá, aniž by se mi snažila uletět grafika. Vypadá to hezky, ale nemám čas na to koukat ani to číst. Až to dohraju, tak se tu zeptám, o čem to vlastně bylo, dobře?
Arc komentar fajny ale "mise mě vyloženě nudili, jiné mě bavili" krvacej mi oci..
@USER47 (27.10.2012 17:56): Ach jo, sorry zabudol som explicitne napisat ze FPS, nie letecke "simulatory" pripadne strategie.

Z toho co tam vidim mi to vychadza celkovo asi tak na 2 hry co by mohli byt teoreticky zaujimave, WW1 Source a Battlefield 1918 a to sa jedna vesmes iba o Modifikacie.
"MMS" začnu vyhledávat až mezi takovým způsobem laděnými střílečkami narazím na nějakou, která nebude plný nablblé propagandy. :) Modern Warfare, reboot série Medal of Honor nebo Battlefield 3 mezi ně nepatří. Navíc, minulé války se stejně vždycky bojují nejlépe.
treba ja jsem uronil slzu u CoD....a zvuk tam neni odflaknuty ale hooodne nadprumerny....soundtrack z dvojky jsem si okamzite musel dat do mobilu
Už viac ľudí mi hovorilo, že je to až moc tá FPS začínajúca na C
Dalo sa to očakávať, ale nie až tak...
chtelo by to 2 moznosti hodnoceni 1 pro singl a jedno pro multak protoze singl je super ale multak mna teda moc nebavi cele jakesi divne
To tu plechovku má zase jenom xzone? Nebo to je standart k limited edition?
To je tady normální, každej si to přetvoří k obrazu svému. Však počky, ještě se ti do toho hodně lidí bude vrtat :-D