@Korbitch (16.04.2013 03:01): Co se tyce oficialniho prekladu, tak ten neni, protoze Rockstar samozrejme na lokalizace do podruznych jazyku z vysoka sere a nepovoluje je.
Amaterska cestina asi neni proto, ze pokazde nekdo kvakne, ze se pousti do prekladu (tim padem se do nej nepousti nikdo jiny), pak to nedotahne a vypari se. Tohle je prave pripad GTA, kde se na to autori vysrali a rozutekli se. LA Noire je po opravach uz pry v pohode, ale holt to byla jejich prvni cestina.
@Chuck (15.04.2013 18:40): zajimalo by me,proc se na hry od rockstaru oficialne sere....fan cz ke GTA IV tragedie, k L.A.Noire pry to samy,hru hraju v anglictine-masakr, a ted Max....hlavne, ke kazdy fantasy bejkarne jsou oficialni cestiny uplne bezny...u Maxe to treba neni takovy problem,ale u L.A.Noire kdyz mas vysetrovat v anglictine....to se jako kurevsky zapotim
No já hrál všechny 3 za sebou a jsem jedině rád, že to není potřetí to samý.
Asi tak jako Mario zachraňující princeznu v opuštěným městě se zombíkama.
fakt skvělá hra, jen škoda, že se to jmenovalo Max Payne :) a šel bych i do pokračování, zřejmě ale máme smůlu :/

tak btw ty DE tam byly ale vypadaly jako nějaké plivátka na vodu :/ ve dvojce to byly nástroje zkázy
@Garret (01.04.2013 13:43): ve hrách jsem sběrač ale má verze DE v SP neobsahuje, sou tam jen obyč se zásobníkem, bubínkovým a 1911, má obrázcích je všude ve hře ne, divné
nejlepší zážitek bylo pro mne dycky double Desert Eagly, to byla lahůdka....ve 3jce jsem zatím na žádný DE nenašel a asi už se blížím konci, to jako opravdu tu není??? :/

btw tato hra byla prodejnostní průser, že? což je škoda, 4ku bych si zahrál, gameplay, grafika a detaily a blbůstky jsou fakt super, ikdyž to v Brazílii Max není
Prosím, mužete mi někdo poradit - hra se mi nechce pustit, vždy těsně před naskočením do menu program přestane pracovat, dostal sem se tam jen jednou z několika pokusů a pak zas nic. Originalku mám, tak vubec nevim. Hlavně, že patche se instalovaly při spouštění už několikrát a celkem dlouho a stejně to sere.
Zdravím mohl bych někoho poprosit na funkční odkaz kde stáhnu may payna 3 a pujde mi hrát???
Tak proč mě s tím vývojáři ale otravují? :-D

Nicméně po nějakých dvou hodinách můžu říct, že je to má první hra z kategorie interaktivních filmů :-D
@Sasakr (16.02.2013 02:26): Ale tak v tom je ten vtip, ne? Jak říká kovi, ani Max jim nerozumí (ale jakože ani slovo, což je divný, vzhledem k tomu, že je to NY polda, ale tak...) což je zejména v jedný scéně hodně vtipný.
Prvy dojem bol u mna nic moc - samotny max je proste ovela debilnejsia postava ako v predoslych dieloch.. Daber sice stejny, ale o to viac bije do oci (respektive do usi), ake kraviny vlastne ta postava melie. Pripada mi ako keby rockstar vsetky postavy robil podla jednej sablony.
Postupne sa to ale zlepsilo. (Alebo som si to prestal tak vsimat) a uz to celkom pripominalo stare diely (jedina vynimka bol ten setting)
První dojmy - efekty ala Kane and Lynch 2 mi lezou na nervy, ovládání je divný, španělsky mluvené úseky mají i španělské titulky, videa jsou skvělá.
Bude, všecko bude. Taky dobrý slovo je"výhledově", to se dost používalo za komančů.
@Walome (05.12.2012 17:16): Veď ale nechápem to, boli teraz na Maxa veľké akcie, ludia to kupovali a to multak nik nehra? ved je to jeden z najpodarenejších multákov čo som kedy hral v hre nie primárne zameranej na multák. V čom je problem?
Ako je na tom multák? hral som ho v dobe vydania a bol veľmi hrávaný, no teraz keď to kamarát kúpil, sťažoval sa, že to nik nehrá a nechce ho často ani pripojiť. Ako to je?
Tak jsem to konečně prošel.
Byla to skvělá jízda :) bravo a tleskám. Hru jsem si maximálně užil.
@John Mirra (19.11.2012 11:05): Jistě, to mě taky napadlo. Ale pokud by dané hry opravdu nevlastnili, tak z podstaty věci budou při hodnocení mírnější, protože je to nic nestálo. Obecně, pokud používám free SW (teď pomíjím fakt, že pirátská hra není free, jde mi o psychologickou stránku věci), tak jsou mé nároky minimální, právě kvůli tomu, že je to zadarmo. Darovanému koni ...

Právě proto, že mi žabomyší války přijdou nesmyslné, mě zajímal důvod. Když už k něčemu píšu komentář, tak se právě snažím, aby měl hlavu a patu a byl psaný racionálně.
@Phoenix (18.11.2012 19:48): To, že borci nemají zaškrtnuté políčko "Vlastním hru" ještě neznamená, že tu hru nemají koupenou. Koukni na mě, já tyhle políčka naprosto ignoruju, protože nemám potřebu světu sdělovat, které hry vlastním a které ne :) (nic proti těm, kteří tu potřebu mají).

Ad mínuska: Já dávám mínus jenom v případech když ten komentář nemá hlavu ani patu, nebo když tam autor píše vyloženě nesmysly, zkrátka když je úplně mimo. Tyhle žabomyší války "tys dal mojí oblíbené hře jenom 65% ty hajzle, nažer se mínusek!" mi přijdou trochu... dětinské :))