Zatím mě to baví celkem dost. Sice je to ve všech ohledech takové rozmáchlejší a velkolepější (přirovnal bych to k novějším dílům Smrtonosné pasti), což není vždycky úplně dobře, a taky chybí temnější atmosféra. Ale rozhodně to nedělá předchozím dílům ostudu.

btw. jak je možné, že Max podává naprosto špičkový výkon, i když je většinu času buď ožralý nebo musí mít kocovinu jak kráva? :-D

Edit: Málem bych zapomněl jedno z hlavních negativ - neuvěřitelné kvanta nepřátel. Když na vás naběhne do baru chlápek a pár jeho poskoků, je to v pohodě. Ale když vás v baru pronásleduje 30 chlápků, tak je to dost divné.
@Zero (17.07.2013 16:44): Ak ti nevadí že hra ťa prerušuje cutscénou po každej miestnosti a dá ti do ruky vždy inú zbraň akú si držal a že z Maxa sa stal maximálny EMO, tak ťa to bude baviť.
Ok, tak jsem to vzal za těch 7,50€ na Steamu. Počítám, že levněji bych to asi nikde nesehnal.
I když je to od jiných tvůrců, tak to tu má překvapivě dobré hodnocení, což se u tohohle stylu pokračování moc často nestává, takže věřím, že budu spokojen.
Si myslím, že by to na střední jet mohlo. Ne, není to jako GTA 4. Se podívej na videa, ne?
To bude tím, že po killcam následuje vždycky chvíle klidu od střílení :)
Tak dohrane, vyborna zabava a poriadny mega-masaker ako ma byt. Obcas zle nastavene checkpointy ale to je bohuzial asi pri kazdej hre bez save systemu co existuje.

Co je ale zvlastne su tie killcam, v kazdej hre co som kedy hral a mala tuto funkciu sa po pomerne kratkom case stala killcam otravnym-zdrzujucim-vopruzom. V Maxovi je to z nejakeho zahadneho dovodu zabavne pocas celej hry a nikdy som nedostal chut vypnut killcam (nie ze by to slo). Neviem to vysvetlit ale skratka v tejto hre je to urobene skvele, hoci netusim ako je to mozne.
Vcera som si vsimol ze si to stiahlo nejaky update tak som to vyskusal a podarilo sa mi to konecne pripojit na ten dementny social club a hru uspesne spustit.

Kvalitny kusok len co je pravda, som vyslovene nadseny. Akurat ma hra jednu strasnu chybu (z pohladu zdravia a socialneho vyvinu jedinca) - prakticky sa neda vypnut :-).

Z "pozriem sa na to ako to vyzera" bolo nakoniec "kua uz je stvrt na jednu musim fakt musim ist uz spat....."
Nedal by někdo mulťák? Včera jsem dojel single, dneska zkusil poprvý mulťák a dost mě to chytlo.
Když mám origo hru můžu jí nainstalovat na více počítačů než na jeden nebo jenom na jeden jako obvykle u dnešních her? Prosím poraďte.
Tak som práve vymenil všetky svoje Dota 2 itemy za Max Payne Complete :)
Dúfam že to bude stáť za to
@Garret (27.04.2013 15:04): Není to trochu na palici, mít kvůli každé hře zvláštní účet v nějaké "službě"? Já jsem v tomhle staromódní a mám rád styl "strčím placku, nainstaluju, hraju". Ale i tak jsem si toho Pejna koupil, aby kluci a holky od Rockstaru věděli, že jim fandím :)
@Kwoky (27.04.2013 12:56): můžeš, je to tam v rekvajrmentech

Initial activation requires internet connection and a valid Rockstar Social Club account (13+ to register); Online play requires log-in to Rockstar Social Club (13+); software installation required including GameShield IronWrap; DirectX and Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86).
Děkuji, to jsem potřeboval vědět. Štve mě, že u prodejců her nejsou tyto informace standardem.
Potřebuji rychlou radu. Na Steamu je teď Max Paye 3 za hodně zajímavý peníz (v balíčku s dalšími Rockstarovskými hrami). Uvažuju o koupi, ale zajímalo by mě, jestli se dá koupit krabicovka, která lze nainstalovat a hrát bez internetu. Multiplayer mě nezajímá, pouze singl.
Děkuji předem za reakci.
@Korbitch (17.04.2013 09:53): Pokud jde o češtinu v L. A. Noire (z Xzone), tak ta sice nic perfektního není, ale rozhodně se s ní dá vystačit. Navíc její instalace je naprosto standardní, tj. bez jakýchkoliv úprav. V případě MP 3 se asi bez ní obejít dá, ovšem pokud je tam hodně cutscén (jako že prý je), tak přece jen trochu chybět bude. Ale tak klíčově důležitá jako v L.A. Noire nebude.
@montana (16.04.2013 11:46): zkusim to poresit jeste...max mi ani tak nevadi,urcite bych to pochopil v pohode,ale L.A. Noire bych si proste chtel vychutnat v cj...je mi jasny,ze preklad neni zadna
sranda,ale jak tu zminil sasakr je to s ni porod...
Taky jsem na tu češtinu koukal a když jsem viděl ten porod spojený s její instalací a všudypřítomné omluvy za její úroveň, tak jsem se na ni vykašlal. A dá se to.
Koukl jsem se na uváděnou stránku, kde má být neoficiální čeština k Maxovi, a když jsem narazil na slovo "neoběví", řekl jsem si, že češtinu radši ani zkoušet nebudu. Co se týče hry L.A. Noire, kterou tady někdo zmiňoval, její překlad je opravdu děsný, alespoň v takovém stavu byl, když jsem hru hrál loni v létě. Teď ji hraji jenom v angličtině, nehodlám si špinit hru překladem se spoustou nepřesností a gramatických chyb. Napadlo mě, že bych se pokusil o vlastní překlad L.A. Noire a Maxe Payna 3, opravdu mě to láká, ale bohužel nejsem znalý technické stránky (čili neumím zasadit překlad do her). :-(
Na češtinu sere pes, kor u her, kde o nějaké pokročilé jazykové znalosti vůbec nejde. Do Sam and Max to má dost daleko :-) V dnešní době by stejně měl anglicky umět každý, kdo dělá s počítačem něco víc, než že se v práci patlá s nějakým účetním programem z devadesátých let :P
Kluci a nechcete to zkusit bez čj? Co já vim, tak na zš jsme Maxe Payne (1+2) hráli všichni a každej rozuměl kulový a i tak jsme si to užili :) nebo teda já aspoň určitě - a tady se toho hodně dá odhadnout z obrázků, ono to je stejně jen bang bang.
Rozhodně je to lepší než to nehrát vůbec, ne?