Tak on hlavně vzhledem k tomu, že furt jen chlastá, by měl mít fyzičku na úrovni dítěte, a ne vypadat jak kulturista...
@Bursoft (24.12.2013 14:10): Včera jsem to koupil na Steamu a ten Rockstar Social Club mít ke spuštění hry musím, takže je to nutné i pro singleplayer. Jinak jsem si prubnul část první kapitoly a pokud to takové bude i dál, mám se po Dishonored opravdu na co těšit.
Čau, máte někdo steam verzi? Když ji koupím, budu se muset i tak registrovat na všelijakých games for windows a rockstar social club a dalších srandách? Pamatuju, jak jsem to sosnul těsně po vydání a rozběhat to bylo unreal díky všem těm sračkám..
Me spis mrzi, ze jsem to kupoval kvuli multaku a nevim, jak rano a odpoledne, ale vecer to hraje miziva sorta lidí.
Jezus christ tak už mi nejde nainstalovat ani toto, asi už začínám senilnět :-/
Odpojil jsem net, nainstaloval, zablokoval ve firewallu, dal patche, craknul a ono si to stejně kurva zjistí že mám starou verzi social clubu ... když dám novou tak mě to nechce nalogovat i když tam dám profil od RLD ... A přitom mi to už jednou jelo, tak teď to fakt nechápu.

a už to jede, fakt nechápu co to má za nálady toto ...
BF3 nemám a ani pořizovat nebudu. Mám tu tunu jiných her. Až snad konečně někdy dohraju Alana, tak bych se rád vrhnul na Serious Sama. Vždycky jsem hrál jen dema a vždycky se mi hrozně líbila. Sice je to konina, ale zábavná. Tak snad mě to nezačne taky moc nudit.
@Sasakr (19.08.2013 21:30): Tak to vyzkoušej kampaň Battlefield 3 a teprve něco zažiješ. Jak jsem si po delší pauze od akčních her odskočil k adventurám s tím, že bych si mohl projít něco akčnějšího, tak BF3 mě spolehlivě odradil. Celkově FPS žánr je žánrem podřadným, kde je jen pár skriptů a zprofanování násilí a vraždění ukazované jako zábava, k tomu trochu stupidní umělé inteligence, v případě BF3 spíš jen ty skripty. Tak znuděný a znechucený jsem ještě u ničeho jiného nebyl. A jako člověk, co párkrát v životě střílel na střelnici mi zvedl žaludek i ten zpětný ráz a rozptyl střelby.
FEAR byl strašně stereotypní. Pořád stejné prostředí, stejné schéma. Přestřelka, pak chvíli nic, pak baf, pak chvíli nic, pak přestřelka... a po pár hodinách už mě to zkrátka nudilo k smrti. A že já dohrál kdejakou srajdu, tohle jsem prostě nedával a nedohrál. Jako snad jedinou hru z důvodu nudy. Klidně se občas trochu přemáhám, ale tady to nešlo.

EDIT: Jo a když k tomu přičtu extrémní tuhost nepřátel (až třetí kolík do hlavy zabíjel), tak mě to nebavilo tuplem.
No, to se dalo čekat. Cpát do Maxe multiplayer... tsk tsk. Kdyby tak radši využili zdroje na zlepšení single zážitku.
Ty jo jen 182 aktivnich hracu :D a porad problem s pripojenim porad me to vyhazovalo.. Zahral jsem si dve hry docela to ujde ten multak,Skoda, ze jsem si nemohl zkusit vsechny mody.. Nestale hledani volnych hraci a pak vas to kopne
@Sasakr (19.08.2013 10:59): Tak to teda silny nesuhlas. Samotny New York na atmosfere dost pridaval. A to v jednicke a dvojke nebol Max tak debilne napisana postava.
Tie monology su ako keby sa snazil nejaky skolkar napodobnit prve dva diely. (Po chvili som si sice zvykol, ale to intro je pre mna dodnes "strasidelne")

Nevravim, ze v prvych dvoch dieloch to bol nejaky uplny skvost, ale ta postava mala svoju charizmu. V trojke sa tu charizmu snazili napodobnit, ale nevyslo im to.
@Sasakr (19.08.2013 10:59): Uhhh... what? Hráli jsme stejné hry? Protože atmosféru v jedničce tvořily minimálně z půlky kulisy - staré a sešlé části velkoměsta a ta sněhová bouře do toho. Btw. neříkám, že bych chtěl znova NY, ale zrovna město jako New York se dá udělat xkrát dokola a nuda to nebude.

Trojka vedle jedničky nepůsobí stísněně a osaměle ani trochu a depka mě během hraní trojky teda vůbec nenapadla.
Já jsem rád, že to není potřetí New York, vždyť by to byla nuda. Příběh nutí Maxe cestovat, tak cestuje. Pokud na Maxovi něco dělalo atmosféru, tak hlavně jeho osud, ne nějakej New York.
@Chuck (19.08.2013 10:26): Ta "stisněná" atmosfera je tu defakto jeste horsi a cela hra je imho prakticky jeste vetsi depka, nez oba predchozi dily dohromady. Atmosferu to ma jinou, v zadnym pripade to ale neznamena, ze horsi. Bez hernich souvislosti na to neprijdes.
@Cobot (19.08.2013 09:52): Jo, vymakanější je, ale srdce mi víc bušilo určitě u jedničky, která je pro mě prostě nejoriginálnější. Pokud se ale na trojku podívám především jako na ryzí akci a tu stísněnou atmosféru vynechám, pak věřím, že trojka dá jedničce na frak.
@Chuck (19.08.2013 08:50): Já měl nějraději dvojku. Je taková ve všem vymakanější než jednička. Trojku si ale rozhodně zahraj. Atmosféru to má jinou, ale mě se ten jihoamerickéj feeling fakt dost líbil. Je to hodně dobré. A starou atmosféru aspoň trochu připomínají flashbacky.
@Sasakr (18.08.2013 22:43): Já jsem teda trojku nehrál a ani o ní moc neuvažuji, ale z toho, co jsem z ní měl možnost vidět, jednoznačně vím, že atmosféru jedničky nemá šanci překonat ani ve snu.
Rozhodně nejlepší, ale ne ale o moc. Stejně mi to připomínalo Kane and Lynch. Nahnat do arény, vystřílet z krytu. A tak furt dokola.
Proč bych měl být rád? Já to píšu hlavně kvůli sobě, abych si za pět let mohl sednout a podívat se, co jsem si o té hře myslel a proč jsem dal hodnocení, jaké jsem dal. Takhle mi zbude jen procentuální vyjádření, z kterého nic nevím.
@Sasakr (17.08.2013 23:11): Dovolím si nesouhlasit, naopak to působí mnohem víc jako hra - ochlasta s kocovinou a přesnou muškou, přepálené vizuální efekty, absurdní množství nepřátel - to všechno má trojka navíc a to všechno z toho dělá méně uvěřitelnou záležitost. A sluníčková atmosféra kontrastující s chudými slumy - ech, kolikrát jsme to tu už měli? Na New York za sněhové vánice a depresivní atmosféru osamělosti z jedničky to nemá ani zdaleka.
Komentář vzdávám, tak jen stručně. Rozhodně nejlepší díl triologie. Max působí opravdověji, už to nepůsobí jako blbá hra. Vtipný je, jak jen chlastá a hulí a přesto je to takovej kulturista. A štvalo mě, jak tam ty rádoby filmové vsunuté efekty mršily jinak moc pěknou grafiku.
No MP je hlavně na prd v tom, že tam jedou dokola asi jen 3 mapy. A někdy bývá problém s málem lidí no. Ale jinak je to psina.
@Cobot (13.08.2013 08:17): 30Gb není zas tolik, ale třeba 30GB to už je něco ;)
tve taky bych chtěl mít takovej net, já mám pro mě dostačující DOWN 15Mb/s ale UP podělaný 1Mb/s, taková sprostá tragédie, a to mám kabelovku...
@FildasCZ (13.08.2013 01:07): Tak mulťák je i v základu, takže to zkusim a uvidim.

Ćlověk si ani neuvědomuje jak bere za samozřejmost rychlej internet (60Mb/s). Je tedy fakt, že 30Gb je dost úlet, ale stahovat to pět dní...
@FildasCZ (13.08.2013 00:27): DLC aspoň co jsem rychle prolítnul na steamu jsou jen o mulťáku, což by nevadilo, ale na fórech si lidi stěžujou, že nikdo moc nehraje. Prolezl jsme ale jednu dvě stránky...