@Walome (04.01.2013 14:59): Ale na multiplayer lepšie autá asi nenájdeš. :D Keby máš 3 gamepady a klávesnicu, tak by si si mohol zaspomínať na časy multiplayeru vo Worms. :D Aj keď tam stačil len jeden ovládač.
První hra, co jsem dohrál na gamepadu (v srpnu). Nevěřil jsem, že k tomu někdy dojde :)
Trochu OT, pro adminy. Obdržel jsem achievement Zkouška ohněm za 20+ u komentáře k této hře. Problém je v tom, že jsem žádný nenapsal. :-)
Já mám Mashed dokonce 4x nebo 5x z různých přiložených edic. Instaloval jsem to asi 2x, ale nikdy jsem nepochopil ovládání.
Ja mám Mashed z nejakej grafickej karty. Boli tam ešte aj dve iné hry, ale tie som ešte za tých 5 rokov nemal chuť nainštalovať. :D
Pokud tuhle multiplayerovou pecku náhodou někdo ještě nemá tak ji můžete koupit v abc edici za 50kč
Já si ji koupil za jednu libru ve VB a když už jsme u toho měla by být i u toho Flatout: UC jako bonusová hra
tom4ever: Ne, tak DH opravdu nefunguje. Navíc je to dobrá hra, kup si to za 150
Mashed se dá nyní zakoupit v trafice od ABC. Nachází se na DVD Army men Trilogy, jako bonusová hra zdarma. Doporučuji, jsou to 4 hry za 47Kč (či kolik to stojí)
Tak jsem se upsal, no... :) Vím, co je splitscreen už takových dobrých sedmnáct let, ale díky za osvětu. Té není nikdy dost.
special: Mashed není splitscreen hra. Splitscreen znamená doslova "rozdělená obrazovka" - používá se v single machine multiplayeru v hrách jako Need for Speed, Rollcage nebo Liero. Mashed používá, podobně jako Micro Machines, sdílenou obrazovku (viewport) pro všechny hráče. Mimo jiné proto je tak zábavný. ;)