@GameEs (komentář): mne to hlavne prijde celkem originalni (partak na korbe auta) a o hodne lepsi nez jsem cekal. Ale jak pises, cloveka to umori. A uz roky si rikam ze to zase zapnu a dojedu...
Mad Max je nějak záhadně nadesignovanej tak, že pro nás stárnoucí kežuály funguje, ačkoli má všechny fičury, který mě obvykle serou. Otevřenej svět miliarda, opakujících se aktivit, příběh skoro žádnej...

A ono to prostě nějak funguje, já tu mapu skoro vyčistil a nikdy jsem neměl problém s repetitivností.
Jak je sakra mozny, ze me tahle repetetivni stereotypni nedotazena zalezitost tak bavi? :D

@Korbitch (09.06.2020 08:11): snajpu brokarnu a kolt muzu mit v kazdy jiny hre. Tohle je sympaticky originalne a odlisne pojaty - i kdyz smysl to nedava a boje jsou misty meh.
@Walome (08.06.2020 21:51): A nejvíc bezva je mít jen blbou brokovnici u pasu, která se nedá skoro pořádně použít. Nebo rozbít nůž jednou ranou o protivníka. Třešničkou na dortu jsou pak věci jako sundám týpka se snajpou, ale vzít si ji nemůžu nebo mám v ruce bejzbolku, ale sednu do auta a ona tam zůstane. Ta hra měla obří potenciál, ale bohužel autoři šli cestou takovou, která je pro mě frustrující. Nemoct použít pořádně zbraně, řešit to většinou rubačkou..... To ne tvl. Já neříkám, ať je to jako Far Cry nebo nedej bože Just Cause, ale stačil by kolt, broka, útočná puška a snajpa. Přidej k tomu velice omezený počet nábojů, abys vyloženě musel promyslet útoky na osady a máš hratelnost úplně jinde. Když po mě týpci pálí ze snajpy, ale já ji nemůžu použít.... To sorry, ale to ať si strčí do prdele.
Svět mě zatím baví hodně no. I když slovo scrotus mi připomíná slovo šourek... což v kombinaci s tím podivným světem vlastně vůbec neva.
Ta hra má takový super feeling, který bohužel dojede na takovou tu klasickou stereotypnost (jako kdyby to byl Ubisoft)... ale zábava to byla veliká, padouši jsou tam výborní a vlastně celý ten svět působí krásně zvráceně...
@rikuhahl (07.06.2020 22:57): na konvoj jsem si zatím netroufl. Trochu se peru se "systémem aut", hra mě nutí dávat do kupy "Jacka", přitom já chtěl jiné car body tak nechápu o co vlastně jde. Což ale beru jako plus, že je tam něco novýho co jinde není. Celkově to propojení s autem je super nápad, i když samotná akce face to face je bez střelby vlastně hrozně jednoduchá.
@Walome (07.06.2020 22:49): mě hrozně bavila likvidace konvojů, až mě bylo líto, že jich tam nebylo dvakrát víc. A dobývání těch různejch pevnůstek a souboj s bosíkem v nich bylo taky fajn ;)
Tyjo, tohle je prekvapive celkem cool. Jsem cekal totalni vykradeni Just Cause 2 a vlastne to k tomu ma hodne daleko. "Interiery" maj feeling jak hry pred 15 lety, je tam par super prvku (hrbac, boure) a jizdni model je tak akorat.

Jako smrdi to stereotypem na sto honu ale zatim cajk.
Zdravím
Mám grafickou kartu 1060ti procesor Ryzen 2200G
A nejde mi spustit hra předtím s grafikou od amd (vega8 integrovaná) tak mi to fungovalo.
Ale najednou po změneně grafiky se to ještě nezaplo ani jednou a to ani po reinstalu.
@Red (08.06.2019 15:21): Podle mě je nutná kombinace obojího a zároveň styl, jak je to podané. Ale na herním či filmovém násilí nevidím důvod k nudě, když to je prakticky věc, která se vyskytuje pravidelně a záleží jen na tom, jak je to zpracované. Takhle by tě vyloženě musely nudit celé žánry potom. Spíše to chápu, že to s tebou moc nehne a prostě to bereš jen jako hru nebo film, ne?

Mě jinak nudí strašně více romantické scény nebo ve mně spíše vzbuzují vztek. Nejdříve to bylo jen ve filmech a teď mi to cpou i do her :-D Nevím, ale když se chci dívat na nějaké dojemné momenty, jak si dva lidé projevují náklonnost, tak si prostě sám můžu pustit porno a nepotřebuju to mít ve filmech nebo hrách :-D
To mě teda atmosféra a symbolika taky děsí víc než nějaký vypíchnutý oči a strhaný nehty. S tím prvním mám problém a vyhýbám se tomu (chci si hry užívat, ne být z nich na prášky) to druhý mě nudí. Každá brutalita mě tam prakticky pořád utvrzuje, že to jen hra (případně film), ony totiž i ty mechanismy fyzického strašení jsou už pár desítek let stejné.
@Starletka (08.06.2019 09:41): Jo, jako holka to asi bereš trochu jinak :-) Mně to přijde jako takový zvláštní svět a hodně divný a taky docela úchylný, ale moc to se mnou nehne jako když to není pouze symbolické, ale vidíš v tom úchylném světě i to pravé násilí a zpracované dost efektně.

Jinak já moc děti nemám rád, takže se mnou to tak nehne asi i z toho důvodu :-D Ne že bych byl ale zase sadista, co jim nějak ubližuje :-D
Tak samozrejme bude spousta drsnejsich, krutejsich, uchylnejsich her... ale tady se mi to dostalo nejak vic pod kuzi, bylo mi to bliz, nez nejaci strasaci v hororech (ktere stejne moc nehraji :))... predevsim jak Skrotus zabil Hope a Glory, coz ma krasny dvojismysl, ale obecne mi ta hra prisla dobre drsna, ale ne prave tak hrozne prehnane... ac teda ty charaktery :))
house of velez, to je teprve úchylárna. Co se týče brutality, tak MK fatality je vedle toho jen taková nevinná rodinná zábava.
hra ktera me nejvic v zivote vydesila byl asi Undertale, neskutecna hruza, mam z toho nocni mury jeste ted :))
@Starletka (07.06.2019 19:25): Manhunt, Postal 2, nový Resident, pak ta hra za vrahouna, která vyloženě sází na masakrování lidí, možná Hatred, Wolfensteini noví. Tohle jsou podle mě hry, které mají o dost drsnější, sadistější a hnusnější momenty :-)

Ale je fakt, že svět jako celek nepůsobí nijak špatně, jen to má sadistické momenty a pár z těch her se odehrává v sadistickém prostředí, což se netýká tedy především Wolfů, kde je jen převrácená minulost, ale nic neobvyklého to není.
@Walome (04.06.2019 12:32): jo, tak to potom bude stejný ve hře jako ve filmu... ale tady to fakt dost táhnou ty ostatní postavy, které jsou super... a zábava to je, jestli máš rád takovou tu konzolovou akci, tak tě to bavit bude :-)
@Gordon (04.06.2019 10:25): On nikdy nebyl zajímavá postava a nikdy toho moc neříkal a nějak se moc neprojevoval. Vždy se tak všechno spíš děje kolem něj a on je jen takovým plavidlem pro diváka.
@S4TW (04.06.2019 09:39): však jo, mě JC baví (teda dvojky, trojka mě nějak nechytla, i když je to to samé) a na MM se chystám. Ono prostě záleží "pouze" na tom jak člověka chytne gameplay. Papírově by mě JC nemělo vůbec bavit, ale realita je jiná.

Právěže v tom novým filmu je Max nevýrazná postava, tak od hry nečekám zázraky.
@rikuhahl (04.06.2019 10:20): jako jo, me to taky bavilo, ale ty vedlejsaky mi prisly jeste fadnejsi jak i AC... nicmene ten svet je skvele zvraceny, to me dostalo asi nejvic... film jsem videl jen novy a uz si nevybavuji, jak na me pusobil, ted se chystam na ty starsi kousky.
Je to grind, ale minimálně pro mě takovým tim zábavným způsobem. Je to furt to samý, ale a do konce mě to neomrzelo. A jo, Max je divnej :) Ale neznám filmy, takže vim prd :D
@Walome (04.06.2019 09:32): no, tak hra, která má v názvu jméno hlavního hrdiny občas má i dobře a chytlavě napsanou tu postavu... když jsme u té předlohy, tak třeba Spider-Man v hře na PS4 je dobře zpracovaný, ale tady je to takový.... že to prostě dělají postavy kolem něj no :-)
Hele, to JC tom asi může odpovídat, akorát tam ta akce působí trochu jinak, tady je to spíš ve stylu The Last of Us... ale zábavně se nepřátelé likvidují, nicméně dost easy ve stylu AC, takže umřít v souboji je hodně velká vyjímka...
Ona ta hra asi nemusí tolik nudit, je tam prostě velká vata contentu, který se dá úplně v klidu vynechat, ale když už tam je... že jo... :-)
@Kwoky (04.05.2019 12:44): mám 4 GB... prostě mi přijde, že to běží o dost hůř, než tomu bylo u Prey (2017) nebo Zaklínače, tak jsem z toho lehce hořkej :(

na 1280x720 to osciluje někde mezi 30-40 FPS, při ukázkách to místy padá i na 15... jestli je nastavení na vysoké nebo normální nedělá zase tolik (tak do 5 FPS)...

tak pokud vypnu a snížím úplně všechno (krom rozlišení) + plus nějaké tři věci z návodu na youtube, tak se jako dostanu na nějakých 45-50, ale hra vypadá už hrozně hnusně, hůř jak New Vegas :D, předpokládám, že se s tím budu muset hold smířit :(

poslední hlášení... tak jsem to nakonec rozjel, tak jak to jde... 1280x720, defaultně nastaveno na vysoké detaily, vypnul jsem něco v .ini, dává to stabilních 30, v soubojích trochu klesne nebo při ukázkách... jako škoda, hra vypadá vizuálně super, ale víc se mi s tím nervy ztrácet nechtějí :D
Já mám starší grafiku s 1GB pamětí (HD7790) a Max mi jel v pohodě, ačkoli teda ne na fullHD monitoru, mám 1680x1050.