Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LEGO Batman: The Videogame

23.09.2008
kompatibilní
70
62 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Další z licencovaných LEGO her je LEGO Batman od studia Traveller's Tales, které už udělalo LEGO Star Wars a LEGO Indiana Jones. Ovšem zatímco tyto dvě hry se držely příběhu filmů, tak LEGO Batman pouze využívá svět a postavy a příběh je nezávislý na čtyřech filmech z 90. let minulého století (Batman, Returns, Forever a Batman & Robin) i na dvou nových filmech (Batman Begins a The Dark Knight).

Z vězení Arkham v Gotham City utekli všichni vězni a rozdělili se do tří skupin. Jedna skupina je vedena Riddlerem, který chce uloupit veškeré peníze města. Další vede Penguin, který chce získat kontrolu nad městem pomocí robotických tučňáků a chce vypustit satelit, kterým by je ovládal. A velitel poslední skupiny je Joker, který má prostý cíl: zabít celý Gotham pomocí plynu. Jako Batman je musíte všechny zastavit.

Hratelnost zůstává stejná jako u předchozích Lego her. Hra ovšem obsahuje skoro dvojnásobek misí, než předchůdci - 15 misí si projdete za Batmana a 15 za zloduchy.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.