od splnění všech achievementů mě dělí poslední 2 zasrané auta, ale už na to fakt nemám nervy
Za mě asi nejlepší detektivka na trhu. Úžasné animace - škoda, že už to asi nikdy neuvidíme. Parádní atmosféra a propracovaný svět díky kterému se člověk cítí jako detektiv. Více z mojí recenze na vecnykritik.cz
@Walome (15.01.2017 00:19): Každopádně se najdou fandové, kteří v tom stále dokážou najít herní náplň. Tvl...ale fakt jako už ne...a to jsem se v příběhu za ta léta dostal tak do 40%. Jakmile objevíte ten vzorec, je konec.
Je to až nechutné zklamání, když tuhle hru prokouknete. Po letech obhajování této hry definitivně prohlašuju, že je to naprosto na hovno.
No teda, ja som teraz videl film L.A. Confidential a tá hra od toho filmu naozaj kopíruje skoro všetko od námetu, deja aj všetkých zápletiek, Cole Phelps je úplná kópia Edmunda Exleyho a Roy Earle je úplne ako Jack Vincennes.
Díky oné technologii se studio neuvěřitelně zadlužilo. A náklady možná dodneška nebyli pokryty tržbou která byla slabá. I proto se to v jiných hrách neobjevuje...
Tak jsem se dal opět do hraná L.A. Noire a na rok 2011 to má neskutečně dobře udělanou miminku obličeje. Existuje v dnešní době kde je to zpracováno lépe?

Jinak parádní mix otevřeného světa, 3D akce a adventury :), existuje něco podobného jako tahle hra? Myslím ne akce typu GTA ale že je tady více adventurní prvek.. Díky
@Chuck (24.10.2016 10:54): No já bych ji osobně zkrátil o ty nahodilé minivýjezdy, ale jinak jsem rád, že je to hra plná originálního a poctivého obsahu a obsahuje minimum fillerů. Ale monotónní časem trochu je, to bezpochyby. Ideální je postupné dávkování, jako když se člověk dívá na seriál.
@MarezCZE (23.10.2016 14:55): No tak to, že zjevně vytvořili nějaké tech demo, které potom asi měli prezentovat při jednáních fakt neberu jako že rozjeli vývoj té hry :)). Jakože když někdo obchází producenty s kamerovkama, tak jakože rozjel točení filmu :))
@MarezCZE (23.10.2016 14:29): No, "makali". Tři měsíce po releasu většina lidí ze studia odešla, koupilo to celé KMM a rozjel se soudní spor s věřiteli.
Měli v plánu ten projekt (Whore of the Orient) udělat, ale žádné studio do toho s nimi nechtělo jít (zbyla totiž jen skeleton crew) protože to byli už vyhlášení blbci. Tím to odeznělo, na hře se nikdy nezačalo pracovat.
@Kovi81 (23.10.2016 13:11): Zavřeli, hra totiž procházela nefalšovaným vývojovým peklem a šéf studia byl podle všeho nefalšovaný tyran a nutil ty lidi nesmyslně dřít.

Studio se rozpadlo takřka okamžitě co hru vydali.
Hmm, tak moc nerozumiem vo co gou, naopak autopilota som vyuzival na 100% a nadaval som, ze v Mafii nebol.
Tie bezcenne radio-side-misie (predpokladam ze hovorite o tychto) som ignoroval uplne a za celu hru som nesplnil ani jednu jedinu, je to uplne nepodstatne.
@Kovi81 (22.10.2016 21:50): Jet přes město je docela hazard, co? :-) Kdyby celková herní doba byla o něco kratší, vůbec nic by se nestalo. A to tvrdím i přesto, že ta hra je jinak velice zábavná.
Te hre bych vytkl dve veci: absolutne dementni ridice (je videt, ze to nedelal Rockstar, ten dopravu umi udelat) a umele natahovana herni doba se side questama, kdy vas kvuli minutove akci tahaji pres cele mesto.
@paver (27.09.2016 13:12): Keď som ju skúšal prvýkrát ešte na starom počítači (s Win 7), tak mi to tiež vôbec nechcelo spustiť. Jediné, čo mi vtedy pomohlo, bolo stiahnuť si patch 1.3 manuálne a potom to cracknúť (to bola rada, ktorú som našiel na oficiálnych fórach). Keď som to hral pred rokom (na ďalšom PC ale zase s Win 7), tak mi pomohol patch, ktorý mi to nainštalovalo samé a išlo to v pohode.
@Chuck (27.09.2016 16:38): Mám Win 8.1 a krabicovku Complete Edition. Po nainstalování a kliknutí na launch game se absolutně nic nedělo. Tak jsem zabrouzdal a nainstaloval nejnovější verzi RSC a nejnovější patch pro samotnou hru. Spustím to, hra si začne sosat svoje updaty. Úspěšně se to updatuje (píše to, že je to verze 1.3) a já dávám launch game. Vyskočí banner s nápisem L.A. Noire a pod ním se točí loading, který posléze zmizí a nic se neděje. Do hry jsem se vůbec nedostal. A jelikož je instalace zdlouhavá (20-30 minut?), tak nemám vůbec chuť se do toho znova pouštět.
@Laurona (27.09.2016 14:17): Všechny ofiko nejnovější patche jsem tam dal, ale prostě se to nehodlá spustit. Momentálně to ukládám k ledu, páč nemám čas a hlavně nervy se s tím dál zaobírat. Nepamatuju si, že bych se s nějakou hrou takhle s**l a nakonec ji vůbec nerozjel. Pět let stará AAA záležitost...
@paver (27.09.2016 13:12): zkousel jsi nejake patche? Musis se myslim i zaregistrovat na tom Rockstar-pres ktery te to prihlasuje do hry...hrala jsem to na osmickach a take jsem mela hrozny problem to zprovoznit + jeste s cestinou.bohuzel uz presny postup nevim..pak se to najednou podarilo.
Rozchodil někdo krabičkovou verzi na nových operačních systémech? Už jsem nad tím strávil tři hodiny, zkoušel několik způsobů a triků, několikrát jsem hru reinstaloval a pořád to nefunguje. Začínám už mít chuť něco rozkopat...
@Korbitch (14.08.2016 20:30): Já míval též u některých her grafické problémy nebo problémy se sekáním, i když jsem přešel na lepší novější hardware. Někdy to byla chyba pouze v ovladačích, někdy přímo v grafice, že si s ní hra nerozuměla. U tebe snad pomohl ten restart a hra se předtím pouze špatně spustila.
Ví někdo, proč mi veškeré obličeje místy kostičkují nebo jsou přes ně čáry, blikají...apod? Když jsem to hrál před dvěma lety na GTX 460, tak pohoda. Současná karta R9 280. Mám kompletní edici s češtinou od Midise.