No to fakt neviem kde by ste to našli, v mojich Slovenských obchodoch už skoro nie je možné dostať ani Mafiu.
Když to spustím jako správce, tak mi vyskočí zase tabulka: Potvrzení - k dokončení instalace ovladače ochranného systému je nutné počítač restartovat.

A po restartování mi počítač hlásí, že ovladač byl zablokován z důvodů nekompatibility.
Když jsem koukal do vlastností spouštěcí ikonky HD2, tak je tam kompatibilita pro windows XP (servicepak 3) ale já mám windows 7..ovšem když jsem kompatibilitu změnil na Windows 7, tak to furt chce restart počítače.
Mimo současnou diskusi. Pokud to dobře chápu, tak edice Antologie neobsahuje datadisk Sabre Squadron, pouze první a druhý díl?
Nazdar lidi,
Mám menší problém s instalací hry. Nainstaloval jsem hru v pohodě, všechny tři cd.
Ale když chci spustit hru, tak mi vyskočí malá tabulka: Chyba Aplikace - Instalace ovladače ochranného systému vyžaduje administrátorská oprávnění.
Nevíte prosím jak to opravit?
Děkuju za každou odpověď. =)
Sakra, niekto sa mi dostal na účet, ja som vedel, že "eaisworsethanhitler" nie je dosť bezpečné heslo, ešte mi ho nestihol zmeniť.
Podľa Google za to zrejme môže tento týpek, ten teda píše skvelé komentáre.
[neexistující komentář]: Troll? Normálně by se totiž člověk za takovýto styl projevu styděl i na tom "anonymním internetu".
@lseling (21.04.2014 18:54): Každá hra má chyby, ale jak říká TombSpirit, chyby mi zážitek z hraní moc nesnižily.

100% mám u více her a pokaždé jde o hru z trochu odlišného šuplíku. Pokud mám v daném žánru už něco nahráno, udělím své nejoblíbenější hře 100% (musí se tomu číslu sama o sobě přibližovat). A když natrefím na lepší hru, hodnocení jde ze 100% níž.

Jo a měl jsem pocit, že +/- se uděluje ryze komentářům. Jsem rád, že se ti koment líbil, ale kdybys mi to neřekl, asi bych to nepoznal.
@lseling (21.04.2014 18:54): Proč ne? Asi si je těch chyb vědom, ale nesnižují mu požitek ze hry (ale třeba chápe, že někomu by mohly, tak je tam uvedl). Kromě toho hodnotit můžeš jenom po pěti procentech, tak třeba zaokrouhlil 98 %. :-)
@MartinezZ (10.01.2014 06:30): Já jo. Ale musí ten komentář být užitečný a střídmý. Také vypínám, pokud se objeví ty pseudovtipné kecy nebo pitvoření jazyka. Ale nějaký komentář se hodí. Protože divák neví to, co ví hráč.
A občas nevadí ani nějaký komentář navíc, pokud není otravný.

Tak se mi líbila nebo mi alespoň nevadila videa pro Limbo, Very Organized Thief nebo CrimeCraft.
Asi tak, taky nechápu motivaci lidí to dělat.. Navíc ty rádoby vtipný kecy...
Nesnáším komentované gameplayae i kdyby byl komentář 10x inteligentní. Prostě mě to kecání ruší, bžel.
ja túto hru proste zbožňujem, hrávam ju už 7 rokov a furt mňa baví :) akorát škoda tých neustálých bugov
@Walome (24.06.2013 14:06): Tvl, dyť je válka, se furt někde střílí! Nemá cenu se kvůli tomu vzrušovat.

HD se snaží být více... simulující, narozdíl od té mizerné arkády (rozuměj: Mafie)
@Shoggot (24.06.2013 14:00): No hlavně neslyšej střelbu vzdálenou sto metrů atd atd.

Tahle hra je skvělá nápadem, ale provedení nic moc. Ani to ježdění tam nejni tak povedený, na to, že v Mafii byl jízdní model (ano, opět to řeknu) DOKONALEJ.
Nejkrásnější na AI je, jak si náckové pomalu choděj kolem rohů pro kuli do hlavy.
Tak jsem to opět rozehrál, spíš tak ze zvědavosti, a jako když se to člověka naučí ovládat, tak je to supr, ale v momentě, kdy zklame AI to zabíjí zážitek ze hry přímo neskutečně. Jak u spojenců, tak u Němců.
@Cobot (09.04.2013 20:48): Nojo, v teorii to zní dobře, ale v praxi to vypadá tak, že to "krytí" spočívá v čumění do zdi a případné střílení do parapetu. Takže je lepší vzít vše do svých rukou.
Tak já to, pokud si dobře pamatuju, pokud možno hrál prakticky jen stealth stylem - resp. sice vyvraždit úplně všechny, ale bez vyvolání poplachu - to mě fakt strašně bavilo. Ale samozřejmě to ne vždy šlo, H&D2 je přeci spíše "taktická akce" a ne "stealth akce".

@Cobot (09.04.2013 20:48): Taktickou mapu jsem nepoužíval vůbec, ale jak říkáš, postupné rozestavování a krytí se navzájem. A hlavně dávat bacha při ukládání - ta jedna jediná pozice pro quicksave je strašná. Ale hrát jen s jednou postavou by mě asi tolik nebavilo - měl jsem rád hlavně tu pestrost při výběru taktiky - útočník, bazukář/medik, sniper a těžkej kulomet.