Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Halo: Reach

85
12 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
14.09.2010 X360
17.12.2015 XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://www.halowaypoint.com/en-us/games/h…
Every legend has a beginning.

Přepadení kolonie Reach zabírá důležité místo v historii lidsko-covenantského konfliktu. Invaze Covenantů na tuto strategicky významnou planetární kolonii nejenže způsobila ztrátu nespočtu lidských životů, ale zároveň vedla k přímému ohrožení Země silami Covenantů. Paradoxně však zažehla světélko naděje na zvrat konfliktu ve prospěch lidstva. To vše díky teamu neohrožených Spartanů bojujících za vyšší princip.

Děj hry se věnuje právě střetu o planetu Reach, tedy střetu s daleko početnějším nepřítelem. Jakožto SPARTAN-B312, nejnovější člen elitního Noble Teamu, se stanete důležitým jedincem, jehož činy sice nevyhrají bitvu, ale pomohou vyhrát válku. Tentokrát si lze na rozdíl od předešlých titulů série Halo vybrat, zdali bude B312 mužského či ženského pohlaví, tato volba nijak neovlivní hratelnost, změní se tím pouze dabing hlavního charakteru.

Stejně jako v Halo 3 (2007) je zde vedle klasického režimu jednoho hráče také kooperativní mód pro více hráčů, dále klasický multiplayer, editor multiplayerových map Forge a režim Theater, který umožňuje uložit záznam multiplayerových klání.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.