Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Halo 3

84
25 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
25.09.2007 X360
11.11.2014 XOne
Vývojáři:
Bungie Studios, 343 Industries (XOne verze)
Oficiální stránky:
https://www.halowaypoint.com/en-us/games/halo-3
Finish the fight.

Halo 3 je akční hra z pohledu první osoby, vytvořená společností Bungie v roce 2007. Jde o třetí titul ze sci-fi universa Halo a jako takový zakončuje děj započatý a rozvíjený díly Halo: Combat Evolved a Halo 2. Opět se vrací John-117, geneticky a technologicky vylepšený jedinec z programu SPARTAN, aby se stal hybnou silou v rozsáhlém galaktickém boji nejen s vesmírným uskupením Covenantů ale také s nebezpečným Floodem.

Dva týdny po událostech Halo 2 klesá John-117 zemskou atmosférou kamsi do oblasti východní Afriky, zde je vyzvednut záchranným týmem vedeným seržantem Avery Johnsonem a společně se vydávají na cestu proti vetřelcům z vesmíru, jež se snaží zničit lidstvo na samotné matičce Zemi.

Halo 3 podporuje jak režim jednoho hráče, tak kooperativní hru. Obsahuje klasický multiplayer a ingame editor map jménem Forge, který dovoluje hráčům tvořit vlastní multiplayerové arény.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.