Já když viděl kdo to psal tak jsem to hned zase zavřel. Takže vůbec nevím oc šlo :)
To zní jakoby bylo kontroverzní, že kriminálníkem může být žena či transexuál :)

Já chci hrát za děti vraždící další děti :(
@Chuck (17.05.2022 13:06): Vybral sis ty “horší” GTA v tomhle ohledu, čtyřka je až moc “realistická” a pětka na druhou stranu až moc mířená na masy. Pro tebe jsou tak nejlepší Vice City a San Andreas, tam je ztřeštěnost lepší ;)
@Gordon (17.05.2022 12:12): Jo, výraz "psychopati" je vyloženě trefný. :-) Je fakt, že v SR3 byli taky solidní magoři, ale ta ztřeštěnost tomu dodávala punc zábavy a bylo to celkově víc oddychové. JC jsem kdysi zkoušel a vcelku mě to bavilo a ani vlastně nevím, proč jsem nikdy nešel do plné verze. Asi to v té době převálcovaly jiné tituly.

@PavelU (16.05.2022 18:00): Mrknu na to, je fakt, že o dvojku jsem se nikdy moc nezajímal a směle se pustil do trojky.
@Chuck (16.05.2022 16:35): Zahraj si Saints Row 2. Mně se líbil více, jak trojka. Byť oba díly jsou fajn. Saints Row 2 více těží z tehdejší popularity GTA: San Andreas. Saints Row 2 mi ale přišel výtečný po všech stránkách. Měl jsem jej modifikovaný, bez toho by pro mě tolik neznamenal. Asi. A s hrou jsou obecně technické problémy, ale i na ty jsem částečně vyzrál.
@John Mirra (16.05.2022 17:15): Mám to v podstatě úplně stejně jako Ty, kupodivu mi tam chybí nějaký zábavný prvek, které by ty postavy udělal záživnější a který bych tak nějak u tohoto typu hry očekával. Jinak vizuál je pěkný, ten se opravdu povedl, ale tím to tak nějak končí. Vice City jsem nehrál, ale ani to zkoušet nechci, myslím, že čtyřka a pětka mi stačily. :-)
@Chuck (16.05.2022 16:35): S GTA V jsem to měl podobně (IV jsem nehrál). Prostě mě to nedokázalo vcucnout, moc mě to nebavilo, nezaujalo...

Vice City jsi asi nehrál? To bych být tebou někdy zkusil... (samozřejmě původní verzi) :)
Zdá se, že jediná městská akce, u které jsem se opravdu bavil, byla Saints Row: The Third , ale jak u GTA 4, tak i GTA 5 jsem se doteď, kdy to pouštím k ledu, nedokázal sžít s postavami, za které hraju. Navíc SR3 byla fakt sranda, možná i trochu parodie na GTA a městské akce obecně. Je fakt, že sympatie postav byla všelijaká, ale s tou partou byla prostě prdel a možná proto to pro mě mělo úplně jinou hratelnost.
Poslyšte, je na pětku vůbec nějakej grafickej mod, co stojí za instalaci? Co jsem tak procházel youtube, tak všechny se od Vanilly liší dost minimálně a FPS jsou třetinový.
A na tuhle stránku chodí fakt hodně lidí co nemají rádi hry.. Podle toho co čtu můžu defakto říct nemám rád Fifu tam se jen hraje fotbal a vůbec tam není co dělat a příběh však to žádný nemá :D
Kolik tak zabírá instalace? Dal jsem to jako dárek, ale dotyčný má málo možného místa, cca 110 GB :( Koukal jsem na netu, že to chce tak 110 GB na stáhnutí instalačky a hra samotná má pak cca 63GB?

Je to verze ze Steamu. Šlo by teoreticky stáhnout instalaci na externí harddisk a nainstalovat to z něj? :/

EDIT: Ale teď koukám, že Steam neumožňuje jenom tak si mýrnyx týrnyx stáhnout instalačku, tak to je asi v řiti :D
@Sasakr (04.08.2021 22:01): Já teď hraju Batmana, Horizon Chase Turbo a Sonic Mania. Prakticky od tý doby, co Epic rozdává, hry nekupuju.

Abych nepokračoval v offtopic, jak funguje GTA Online? Já jsem to jednou zkusil a čekal jsem na spuštění snad 10 minut...tak jsem to po vytvoření postavy a vyzkoušením, že je to normálka, rovnou ukončil a odinstaloval.
Ty jo, tak to já ty hry z Epicu docela jedu. Z rozdaných Metro 2033, Observer, Pine a dvě jsem tam dokonce koupil - Mafia 3 a Metro Exodus.
Ale jako jo, je to blbej šop. Ty hry mají nějaký svoje DRM a třeba Radeon nastavení je nevidí, tak jim nejdou dělat profily a i modování je kolikrát komplikovaný.
@Garret (03.08.2021 18:24): Koupit si to třikrát na různé konzole je ještě prd. Hodně těch prodejů je díky banům na GTA Online, kde potřebuješ nový účet a novou kopii hry pak. :D A že to lidi opravdu kupují. Rusáci především.
S tema hrama zadarmo to jednou špatne skončí a budeme si pak hrát s dřevěným koníčkem. Tvl, Dyt většina lidi nechce už za hru dat ani petistovku...to je drahyyy....beee. Buuuu..fnuk :)
@Garret: Přesně, nicméně já v té statistice nejsem! GTA V jsem dostal zdarma na EPIC, a stejně jako drtivou většinu her co EPIC rozdal, jsem dosud neinstaloval. Ale je hezký, že to EPIC rozdává zadarmo. :) Jeden můj kolega z fa. ty hry z EPIC hraje a pochvaluje si, že ho to nic nestojí. :)
@Mesiáš z pouště (30.07.2021 20:44): Jak jsem řekl, audiovizuál je absolutní masakr, i když... si nemyslím, že V má realistickou grafiku. Je to příliš komiksové na můj styl, přebarvené, ale funguje to bravůrně. Watch Dogs 2 mi přišlo víc autentický co se týče grafiky a barev.

Ale pokud dojde na bouřku ve hře, tak to nemá konkurenci na trhu.
@David_Cravford (30.07.2021 16:25): ale grafika je krásná a realistická to je prostě objektivní fakt ale pravda v San Andreas se toho dalo dělat celkem hodně ( chodit do restaurace a mohl si i ztloustnout nebo naopak posilovat a hubnout a nabrat svaly atp atd ) na GTA V se mi líbí jak grafika tak i ten pohled z vlastních očí pohled z první osoby ( prostě pov pohled ) to se mi na GTA V líbí asi úplně nejvíc.
@JohnCZ (30.07.2021 16:27): ta hra má fakt špičkovou produkci, licencovanou muziku, vidíš že to je bohaté na každém kroku. audiovizuál je masakr, hlavně změny počasí.
80% tam je pač jsem to ještě v té době docela hrál s módama, ale když jsem to zkoušel hrát několikrát od té doby až po teď, tak jsem u toho vydržel max hodinu.

ale nemůžu popřít, že je to pořád AAA herní titul.
@Mesiáš z pouště (30.07.2021 15:35): já se přiznám, že pro mě je V nehratelná a není tam nic, kvůli čemu bych se vracel. asi jsem jedinej, ale v životě jsem nehrál nic víc toxického, než V. všechny ty NPCčka jsou otřesný a celkově mi přijde, že tam prostě není moc co dělat a ani není tam kam chodit.
Skvělá hra a asi i nejlepší díl série ( San Andreas byl též nejlepší díl série ale V díl je prostě lepší ) jen taková technická poznámka, když jsem naposledy což je asi už 1 měsíc hrál GTA V tak vše fungovalo jelo i na max grafiku v pohodě a plynule a když jsem to pustil dneska tak mám neplynulý až trhavý, nechápu proč a grafické ovladače mám aktualizované na nejnovější verzi.
Dobrý den chtěl bych se zeptat
chci si koupit GTA 5 premium /criminal enterprise starter pack /online pro Ps4

Ale koupit mi to nejde protože už
vlastním /criminal enterprise starter pack

da se.neak vymazat ta koupě toho balíčku abych si mohl koupit tuhle verzi gta ?

je tam i Classic verze ale ta je o poznání dražší

děkuji za odpovědi
@SimcaCZE (komentář): Z tohoto komentáře mám pocit, jako kdyby ho napsala nějaká neuronová síť (UI), pak to bylo strojově přetažené skrz překladač a následně člověkem jen poupravené.