Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Two: The Lost Lords

03.02.2015
04.02.2015
05.02.2015
kompatibilní
72
99 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Game of Thrones: A Telltale Games Series je šestidílná adventura vycházející z populární HBO série Hra o Trůny, která je vytvořena podle knižní ságy Písně ledu a ohně od spisovatele George R. R. Martina. Příběh hry je umístěn mezi událostmi 3. až 5. sezóny seriálu.

Děj navazuje na Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode One: Iron From Ice a stále se točí okolo rodu Forresterů. Pán i dědic jsou mrtví a Ironrath okupuje armáda rodu Whitehillů. Zbylí členové se musí postarat o přežití rodiny.

Hratelnost je stejná jako v předchozím díle.


Poslední diskuzní příspěvek

@Can (25.12.2016 20:53): dobře, až na to budu mít zase náladu tak to zkusím. Dnes mě to pěkně otrávilo, jak jsem to různě několikrát zkoušela...tak snad zítra nebo někdy :) Díky

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Rod Forresterů stále působí jako to nejsympatičtější a nejodhodlanější rodinné seskupení celého Západozemí, proti kterému taková Arya působí jako ďáblovo dítě. Ale o to snadnější je jim při jejich odhodlaných snahách fandit a smutnit pokaždé, když jsou poníženi, poraženi nebo zpochybňováni. Ať už je ve středu dění odhodlaná Mira, sympaťák Gared nebo ostatní hratelné postavy se můžou pod vaším vedením rozhodovat sebehůře a přesto budou působit jako ctnostné bytosti, které se zkrátka jen dostaly ve špatný čas na špatné místo. Což je ve světě Game of Thrones, kde je většina postav jednou nohou na dobré i na zlé straně barikády, docela nečekaná změna.

Co přijímám o poznání hůř, je dost nízký počet zlomových událostí. Například Asher za svoje dvě delší scény nepokročí prakticky nikam a nebýt dobře vygradované scény Miřina setkání v zahradě, také by se v její lince nic zásadního nestalo. Díky bohu za úplné finále, které s Taliinou písní na pozadí dokonale navnadilo na další díly a dodává pocit, že tvůrci skutečně vědí, jaký poklad mají v rukou. Příště už ale začít děj maličko zhušťovat, než bude pozdě.

Pro: Dění přímo v Ironrathu, dění na Zdi, Jon Snow

Proti: Řídký děj, nedůležitě působící nový charakter

+8
  • PC --
Druhá epizoda je zklamáním. Nic se nestalo.
Překvapením je, že Rodrik žije (a Ryon tak nebude lordem).
Také se o další dvě postavy rozmnožily hratelné postavy. Rodrik a Asher. S Asherem je aspoň sranda.
Příběh se tedy trochu posunul, ale epizoda samotná byla nudná. Ale stejně to bylo, nepletu-li se, i u The Wolf Among Us. Předpokládám, že v příští epizodě budou zvraty, intriky a smrt.
Vtipné je, že píšu komentář, že tuto epizodu bych nedoporučil. Ale je to část příběhu pokud další epizody budou dobré, tak nízké hodnocení této epizody nic neznamená.

A tentokrát ta hnusná grafika bila do očí víc než v první epizodě.

Proti: Nic se prakticky nestalo.

+3