Je to stopro čeština, taky mi to dělalo. Musela jít pryč. Nicméně si jí tam můžeš dát zpátky až přejdeš tu pasáž, ale těch rozbitých skriptů tam bude víc.
@Všivák (29.03.2021 11:55): Začátek je výukový, abys pobral herní mechaniky. Na píchnutí injekce by měla stačit klávesa H. Malárie obecně ve hře nijak nepřekáží. Za celou hru je léčení z ní jen párkrát. Ale je možné, že tam máš nějaké chyby a nefunguje ti hra tak, jak má. Připomenu, co dělalo největší potíže mně.
Jsem na začátku, právě jsem se bez prášků složil na mostě a probudil jsem se v kumbále u chlápka, který po mě chce, abych se vyléčil. Ale kromě směrových tlačítek mi žádné jiné nefunguje a nevím, jak se mám vyléčit. Nevíte někdo, co s tím?
Nejde ani ukládat, jen načítat.
Paradoxne tim jak hre chybi hloubka a pribeh ma tahle hra vyhodu ze je aspon podleme znovuratelna asi podobne jako JA2 kde uz to hraji vicemene jen diky prestrelkam, ktere me nikdy neprestanou bavit.

Ale ne vsechny zbrane u F2 sou dobre zvladnute, G3 predevsim a FN Fal me vylozene nudily, zvuky strelby celkem ubohe, takova mala obycejna Uzina zni daleko lepe a hlasiteji a hned se stala kralem v jeji kategorii
@Walome (21.11.2020 13:26): tjn, ten pribeh je tak nesmyslny,zamotany ze se mu prave snazim vyhybat a jen plnim ukoly abych jednoduse postupoval a hru tak dohral. Jen vym ze mezi sebou bojuji nejake dve frakce ktere sem ve skutecnosti behem hry proti sobe bojovat nevidel, korunu tomu nasadilo jejich umisteni ve stejnem meste oddelene barikadami a nic neznaci o tom ze by byly vuci sobe nepratelske. No po case uz se stereotyp dostavil, ale nastesti sem se uz dotal do druhe mapy, ktera ovsem vypada hnusne, vsude prepalene HDR,Bloom nebo co to je za umelou sracku a i kdyz to mam v INI vyple tak to porad nechutne vsude pruzracne sviti az to na zemi vypada napr. v pousti jako zeme pokryta zaricim snehem.
@Bravewolf (21.11.2020 02:11): Hlavně splň všechny mise pro obchodníka se zbraněmi. V každé části hry je jeden, ale jakmile se dostaneš do další, již nepůjdou jeho mise splnit. Já na to dojel. Ve statistikách mi tak chybělo několik dokončených úkolů. Později jsem ty prodejce plnil řádně, abych o ně náhodou zase nepřišel.
neuveritelne,tady me vicemene drzi jen AK 47,prestrelky a prostredi, jen tohle mi staci a paradoxne ...aspon zatim nevnimam tupe ukoly a prazdnotu hry kvuli kterym bych za jinych okolnosti uz hru asi smazal, sice delam porad to same ale porad me to bavi, odehrano 8 hodin a jen nejakych 10 procent odehrane hry, skoda jen ze ty ostatni zbrane ktere bych rad stridal s kalachem sou ve stejne kategorii. A ukoly i kdyby byli komplexnejsi bych stejne asi bral jen jako ze to ma nejaky vyssi smysl. Trosku ulet je jen to ze ty dve frakce maji hnizdo ve stejne vesnici a pritom tam na sebe neutoci xD
@Bravewolf (16.11.2020 22:43): Toto ve hře nemám. Původní retailovka z roku 2008. Modifikovaná a pracně nastavená. Hra je ale pověstná různými neduhy technického rázu. Teď jsem hru pouštěl, stále ok. Mám ji jako benchmark a Crysis taky.
nevite co delat? vsiml sem si ze kdyz se rozhlizim tak trava kolem me v beprostredni blizkosti rotuje-otaci se tam kam se podivam a vubec nevim co delat, na netu zadny fix tohoto ocivineho glitche neni a zda se ze to maji i ostatni z toho co sem cetl, vy to mate normalne jak to ma byt?
@Walome (06.10.2020 19:53): jj, treba ja uz nejsem schopen hrat nic novyho .. asi jsem se nekde zasekl, ale nejsem schopen poradne dohrat zadnou novou hru, ale jsem schopen a delam to tak, ze znovudohravam ty stare, co uz jsem nekdy dohral :D ....

to uz rovnou muzu zacit jezdit na dovolenou na mista, kde uz jsem driv byl :D
@Bravewolf (06.10.2020 11:00): FarCry 2 je hodně rozporuplná věc. Má několik elementů, které člověka neuvěřitelně prudí (asi nejvíc zdlouhavé cestování a respawn nepřátel), ale na druhou stranu spoustu zajímavých věcí, kterými zahanbí všechny následující díly (které beztak jedou podle jedné šablony). Hezky to dokumentuje video na YouTube, které dokumentuje rozdíly mezi FC2 a FC5, a FC2 nabízí opravdu znatelně lepší fyzikální engine.
@Dunemaster (04.10.2020 22:36): vsechny novacky je treba grilovat a postoupit utrpnemu pravu aby se zjistilo, jetli to neni Tommywise .. pouze ten kdo skutecne neni, se neprizna ani na mucidlech ...

mas ale pravdu :D, bylo to prvni co me napadlo, je to takova sick doba .. uplne stejnej princip kdyz vidim cloveka zakaslat, tak me napadne hned kovid a kdyz vidim exotickeho cloveka, tak me jako prvni napadne mygrant :D
to myslim obecne, ne jen na FC 2, napred az zavislost na hrach ... a ted me hry naprosto nebavi a nedavaji smysl
neuveritelne jak dokaze rozpolozeni,nalada cloveka ovlivnit hrani.... jednou si vychutnavam kazdy krok ve virtualnim svete, kazdou zbran a prirodu a utikam pred realnym svetem do toho virtualniho a radsi bych to vymennil..... a po druhe totalni nudu,stereotyp, chozeni od nicemu k nicemu v nejakem umelem svete na stupidni obrazovce kde bych radsi tu zbran drzev v realu
@Cobot (17.07.2020 17:56): čirou náhodou jsem měl FC2 též nainstalováno. Tak jsem to zkusil s tou češtinou a máš recht, taky mě to buglo v tý místnosti, kde se probereš :D

Jinak je mi divný, že když aplikuješ češtinu, tak tam přepisuješ názvy souborů a pokud si dobře pamatuju, tak dřív ta čeština problémy nedělala.
@Cobot (17.07.2020 19:36): Joo, češtiny, ty toho už doku*vily docela dost co si pamatuju ... většinou hry už hraji bez češtiny maximálně když už je ve hře čeština od vydání ... sám už do her češtiny nedávám ...
@themacs (17.07.2020 19:16): právě ne. Ani restart. Ani se nedá uložit. Zkusil jsem nastavit na pevno těch 45fos a taky nic.

V životě jsem takovouhle chybu neviděl. Hra prostě nefunguje. :)

EDIT: tak za to může čeština. Dokonce to kurví i dabing toho týpka na začátku co mi zadává úkoly. Je němej.

Ale ten redux si tam dám i tak.
@Cobot (17.07.2020 19:13): Já se s tím teda nikdy nesetkal, ale nepomůže třeba přebindovat to na jinou klávesu? Mám tušení, že u nějaké hry jsem kdysi měl s tímto problém a přebindování to řešilo. Ale jestli je tohle známý glitch, tak to asi nepomůže no ...
@Cobot (17.07.2020 17:56): S tím jsem se nesetkal. Dle tvého odkazu, při určitých FPS můžou ve hře být různé chyby. Já měl s hrou jiné potíže, ale povedlo se mi je vyřešit a hru dohrát. Dodnes ji kontrolně spouštím po každém Win 10 updatu.

Šlo mi to asi 90 FPS. Je to ale původní krabicovka, digitální release nemám. Zkusil bych dát opětovně novou hru, ale asi nepomůže. Našel jsem, že někdo psal, jak to řeší Redux Mod, a hru se mu s tím povedlo dohrát.
pomuze nejak pameti,resp. rychlosti systemu to kdyz flash disk pouziju pres aplikaci Ready boost?li

a jesti pomůže to když ve správi zařízení- sledování výkonu vyčlením mutaxy? prej by to mělo rezervovat ramky pro ostatní procesy a ubere tak pamet pro OS kde je zbytecne moc pameti
@themacs (12.06.2020 08:07): ja mam omezene porty na zakladni desce a mam je uz plne- 2x2 GB Ram

ale zrovna u Far Cry 2 by pamet mela stacit, nevim kaslu na to, s tema zasekama se to neda hrat, ale skoda tohle me docela chytlo skrz hlavne AK 47 a dzungli
@Tommywise (12.06.2020 08:04): Hmmm,pak máš disk vpořádku nejspíš ... pokud tam není skrytá vada ... tím pádem to tipuju na nedostatek RAM ... abych pravdu řekl, kdysi jak jsem měl 8GB RAM, tak mi některé hry taky dělaly podobné záseky, protože jednoduše už neměly paměť ... pak jsem dodal dalších 8GB a bylo po problému ...
tak este jednou... crystal disk mark

ty hodnoty v sekci Read sou od vrchu: 111,16 109,49 0,77 0,39

Write : 13,42 12,79 0,60 0,35

je to v mb/s

testovaci velikost 1Gb

pocet testu 5
uz sem to nasel, a vsechny hodnoty radku soucisejici s chybami sou na nule, same nule
@Tommywise (11.06.2020 21:07): To jsou nějaká data ze SMARTu. Nemusí to znamenat nic zlého. Pokud chceš, udělej nám tady screenshoty té Smart diagnostiky z Crystal Disk Marku. Pokud bude vše OK, tak určitě spusť v příkazovém řádku: chkdsk /f /r . Pokud ti to v průběhu bude zasekávat a zároveň ti to nahlásí vadné sektory, které přemapovává, tak disk cestuje do křemíkového nebe. V tomto případě ihned pozálohovat potřebná data a disk vyměnit.
ty hodnoty v sekci Read sou od vrchu: 111,16 109,49 0,77 0,39

Write : 13,42 12,79 0,60 0,35
tak uz to je zobrazene, vse je zelenou barvou aale jak poznam jesi je to vpohode? Tam sou nejake hodnoty v sekcich Read a Write
@ntz (10.06.2020 21:26): Podle komponentů co vypsal a komentáře hraje na desktopu, ne na notebooku. Nicméně souhlasím s tvým předchozím příspěvkem, že to bude nejspíš diskem.
@Tommywise (10.06.2020 18:55): podle me mas neco s notasem .. smahnul jsem to desitky hodin na dvou notasech a vzdy bez problemu ... muj starej notas mel nvidia gtx 230m a normalni mechanickej disk a 4GB pameti ...
@themacs (10.06.2020 18:17): ano ale na tohle pamet staci,stejne tak na FC2, grafiku mam GTS 250 s 512mg pameti, harddisk: wdc_wd5000aakx_00erma0_ata

bordel tam nemam protoze to pravidelne cistim, defragmentuju a navic ani nepouzivam prohlizec a intenet-na to mam notebook a v komentarich pod videem je plno lidi co jim to dela to same, sou tam lidi kteri maji nove pocitace a dela jim to same.
@Tommywise (10.06.2020 18:04): Může to být nedostatek RAM ... 3GB je fakt málo, když ti navíc tak třetinu sežere samotný systém .... může to dělat grafická paměť, nepsal jsi, jakou máš GK, může to dělat harddisk ... můžeš tam mít plno bordelu a bude zpomalený nebo už může být na konci života ... může to dělat i procesor klidně ...
@ntz (07.06.2020 21:57): a co s tim :( uz sem myslel ze se to spravilo kdyz sem nastavil max FPS na 49...jako ze tu slo chvilu bez zaseku ale nasednu do auta, dojedu do mesta a naraz to zaclo nekolikrat po sobe az se hra uplne zasekla a zustala zamrzla a ja musel do windowsu ....

kdyby to bylo diskem tak proc me to nedela nikde jinde? jen u fC2 a stalkera?
tak sem nainstaloval nejnovejsi ovladace na grafiku, pohral si s nastavenim,kompatibilitami ale nepomohlo to..

na googlu tomu rikaji stuttering a jedine rady tam byl skrz omezeni FPS na 30 skrz prikaz v konzoli ve hre, ale to je aspon pro me nehratelne s tak malo FPS
@JohnCZ (07.06.2020 11:22): tenhle typ obcasneho ale previdelneho zaseku se mi del jen u Stalkera. Jako laik si myslim ze na mou sestavu uz to sou nove hry a tak je mozne ze ten procesor to nestiha, ale hral sem COD: modern warfare 1 i 2 nebo Bioshock 1 a New Vegas a tam tenhle typ zaseku nebyl.... tam jen nestihala graficka karta ale to je uplne jiny typ sekani- neplynulost v FPS
@PRIVATE MARTIN (07.06.2020 11:09): +1

@Tommywise (06.06.2020 23:28): Čéče, ty máš nějaké problémy snad u každé druhé hry. :) Holt už máš starou vykopávku, jedeš na starém 32-bitovém OS, pravděpodobně nemáš aktuální drivery a soudě dle toho zasekávání se ti dost možná něco přehřívá nebo máš koplej systém. Každopádně s takhle obecnými informacemi ti nikdo moc nepomůže, může to být způsobeno prakticky čímkoli.
mam 4 gb Ram, resp. 3.25 pouzitelnych coz by melo na tuto hru i podle doporucenych pozadavku stacit a presto i kdyz dam detaili na minimum tak se mi to vzdy po case zaskubne(resp. to jesi mam detaili na max nebo na min tohle obcasne zaseknuti neovlivnujeú ... nevite co to muze byt?
Hmmm, to jsem si myslel, že 32-bitové, navíc 7mičky, už opravdu nikdo nepoužívá a ještě k tomu ke hraní ... tak jsem se spletl no
nevite co delat? Po instalaci kdyz chci hru spustit mi to hlasi chybu: Pracovni plocha neni nastavena na 32 bit system, nelze pokracovat.

ale ja mam windows 7 - 32bit tak nechapu co to ma znamenat