Čím to, že vyhledávač nenalezne tuto hru přes "Fear", když ostatní díly ano?
@Chuck (07.12.2013 21:36): Ano musel jsem jí nainstalovat znova,, ale hra mi nabízí jen novou hru, ještě se na to mrknu až budu mít čas a náladu, ale kdyby se to normálně ukládalo do dokumentů, tak je to v pohodě, ale každej chce mít něco svého a dělat ještě lepší ukládání, lepší ochranu her a pak to takhle dopadá... Co to je vůbec za nápad ukládat hry do skrytých složek!!!
@Can (07.12.2013 21:34): Zkus to ještě víc porozebrat. Chápu to dobře, že sis tu hru nainstaloval už podruhé a na rozdíl od první instalace, kde se Ti savy uložily, je tam teď nemáš?
Určitě se to ukládá někam do C>Users, ale další složka se může lišit, nemusí to být zrovna ve tvém user profilu. A ani STEAM Cloud není vždy 100%, bohužel.
@Can (07.12.2013 19:01): Některé hry mají ty pozice uloženy dost záhadně, ale co jsem tak vypozoroval (u spousty her mám savy schované), často se ukládají třeba do "Documents", popř. "Documents and Settings", event. do "Saved Games".
@Chuck (07.12.2013 17:56): Přesně tam jsem to hledal, ale vůbec nic, nechápu proč ten cloud nefunguje zrovna tady? A ještě se to ukládá nějam do ř... Asi to budu muset rozehrát znova, ale až za nějakej čas...
@Can (07.12.2013 13:45): Zkus někde zabrouzdat ve své osobní složce na disku C. Odhadoval bych, že by to mohlo být v "AppData\Local" (máš-li nastavené zobrazení skrytých souborů a složek).
Prosím nevíte do které složky se mi ukládá hra (Steam verze)
Cloud mi nefunguje, nevim proč?
@Garret (03.08.2013 22:11): Jsem zvíře, hodnotím i po faktickém dohrání pouze poloviny hry. YT mi umožnilo přeskákat ty ultra nudné a úmorné akční části, které se zdály i po přeskakování ve videu nekonečné a zbytečně natahované.
Celkem s prstem v nose sem to projel, takže neni problém v ovládání teda :-)
Koment napíšu, bude jako obvykle stručný :D Ale dneska už na to nemám nervy. Takže jen pro info: Dohrál jsem polovinu hry. Po konci 4. aktu jsem druhou polovinu dohrál "přes YouTube" a poměrně rychle další 4 akty proklikal. Muset to dohrát celé, dostalo by to kvůli úmornosti leda tak 30%. Takže tolik k mému nadšení ze hry :(
@Chuck (03.08.2013 19:04): Neminim s tim ztracet uz cas. :/ Je tu imho spousta o nekolik trid lepsich her. FEAR pro me konci druhym dilem a urcite si jednicku a jeji datadisky nekdy rad zahraju, tohle ale fakt ne...
@Kubulus (02.08.2013 23:59): Třetí akt a čím dál tím větší průser. Kdybych já si to jen vzpomněl na demo jakéhosi PC portu z tehdejšího Score, kde jsem jako amík střílel jakési arabáše v nějakém pouštním městě se stánky... Neuvěřitelných několik let zpátky, ale FEAR 3 je lautr to stejné. Je vidět, že na hře dělalo jiné studio. Nejmenovat se to FEAR a nebýt tam Alma, z fleku by mohla být hra naprosto jakoukoliv průměrnou budgetovkou. Je mi smutno.

PS: Nedá se to moc dobře ovládat, nastavená citlivost myši je během hry jaksi proměnlivá.

V jedničce a dvojce mě koridory moc nevadily a ani jsem je tak nevnímal, ale tady si autoři snad dělají srandu.
Jsem ve druhém aktu (nebo jak to nazvat) a celé, vzhledem, ovládáním, nepřátelskými ATC vojáky, sbíráním achievů i za nabíjení zbraně, jakési psychické vysávání mrtvol, sbíráním skrytých panenek... tím vším mi to přijde neskutečně hrozně konzoloidní ála ty nejpitomější nejlacinější konzolové porty na PC. Point Man má najednou ksicht, Paxton je úplně jiná postava snad i s jiným hlasem, zjevující se Alma je už trapná. Zatím mi přijde, že TOHLE nemá s FEARem vůbec nic společného a jsem minimálně rozčarován, ne-li zhnusen.

Přesně takhle si představuji hodně špatný konzolový PC port. Už v prvním aktu jsem přemýšlel, jestli to vůbec dohrát.
Tak jsem se k tomu konečně víc dostal a nevěřím svým očím Co je to, sakra, za hru? Vždyť se to nedá takřka ovládat. Jestli jsem u dvojky spílal její konzolovitosti, tak tohle je ještě o třídu větší mazec :-o
Ehm, jdou někde zapnout JEN běžné titulky a ne titulky pro sluchově postižené [:singing:], (laugh) apod.?
@Dunemaster (29.07.2013 10:50): Také se přimlouvám. ;-) Minimálně budeš mít stejné pocity jako u dvojky, ale myslím, že horší bys mít určitě neměl. Zkrátka je to o něco horší F.E.A.R., ale stále dobrá akce.