Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dreamfall Chapters - Book Four: Revelations

Dreamfall Chapters: The Longest Journey

03.12.2015
05.05.2017
79
35 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Předposlední, čtvrtá kniha (kapitola) epizodické hry Dreamfall Chapters z celkových pěti, která dále rozvíjí a odkazuje na děj předchozích dílů této adventurní série (The Longest Journey a Dreamfall: The Longest Journey).

V rolích Zoë Castillové a Kiana Alvaneho opět pokračujeme v cestě, tentokrát pouze v magickém světě Arcadie. Zoë pátrá po stopách vedoucích k Nachovým horám a Abnaxovi, zatímco Kian cestuje do vězeňského tábora na ostrově Ge'en, aby našel a zachránil malého chlapce Bipa a dozvěděl se víc o plánech svých lidí, Azadů.

Některá rozhodnutí hráče, provedená v předchozích třech knihách, se tady projeví a budou mít své následky, zatímco jiná plně vyzní až v poslední, páté knize.

Čtvrtá kniha už zcela staví na možnostech novější verze enginu Unity 5, na nějž byla hra před vydáním této knihy převedena, a přináší výraznější grafiku, lepší nasvícení i výkon.


Poslední diskuzní příspěvek

Čtyřka dohraná, na zásadní zvrat u Zoe jsem už byl připravený páč je hloupě vyzvoněný v popisku k páté knize, takže šokovaný jsem nebyl. Jestli bude pětka s obdobnou herní dobou, začínám být skeptik ohledně vysvětlení otázek a nějakého dobrého vyústění a odvyprávění konce příběhu.

Docela mě iritovala jakože stealth pasáž za Kiana, sice je to bojovník jako řemen, ale jakékoliv potkání s hlídkou končí výkřiky typu "hej, kdo je tam" a opakováním situace.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.