Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dreamfall Chapters - Book Four: Revelations

Dreamfall Chapters: The Longest Journey

80
33 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.12.2015 PC
05.05.2017 PS4XOne
Vývojáři:
Red Thread Games, Blink Studios (sekundární)
Oficiální stránky:
http://redthreadgames.com/games/chapters/
Předposlední, čtvrtá kniha (kapitola) epizodické hry Dreamfall Chapters z celkových pěti, která dále rozvíjí a odkazuje na děj předchozích dílů této adventurní série (The Longest Journey a Dreamfall: The Longest Journey).

V rolích Zoë Castillové a Kiana Alvaneho opět pokračujeme v cestě, tentokrát pouze v magickém světě Arcadie. Zoë pátrá po stopách vedoucích k Nachovým horám a Abnaxovi, zatímco Kian cestuje do vězeňského tábora na ostrově Ge'en, aby našel a zachránil malého chlapce Bipa a dozvěděl se víc o plánech svých lidí, Azadů.

Některá rozhodnutí hráče, provedená v předchozích třech knihách, se tady projeví a budou mít své následky, zatímco jiná plně vyzní až v poslední, páté knize.

Čtvrtá kniha už zcela staví na možnostech novější verze enginu Unity 5, na nějž byla hra před vydáním této knihy převedena, a přináší výraznější grafiku, lepší nasvícení i výkon.


Poslední diskuzní příspěvek

Čtyřka dohraná, na zásadní zvrat u Zoe jsem už byl připravený páč je hloupě vyzvoněný v popisku k páté knize, takže šokovaný jsem nebyl.…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.