Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age

80
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.07.2017 3DS
04.09.2018 PCPS4
Vývojáři:
Square Enix
Oficiální stránky:
https://dragonquest.square-enix-games.com/…
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age je pokračováním série japonských RPG Dragon Quest. Hratelností je podobný předchozím dílům, ve kterých hráč objevuje světy a bojuje proti různým monstrům v tahových soubojích. Stejně jako Dragon Quest IX ale neobsahuje náhodné souboje a všichni nepřátelé jsou viditelní na mapě světa.

Děj hry je zasazen do fantasy světa Lotozetasia, kde se praví, že je zdrojem veškerého života obří strom, který roste na levitujícím ostrově uprostřed světa. Hlavní postavou hry je mladý 16letý chlapec s podivným znamínkem na levé ruce, jenž žije ve vesnici Ishi, kde se má také účastnit jakési zkoušky dospělosti, která spočívá ve vyšplhání na velkou horu zvanou „Boží Skála“ kde údajně sídlí duchové země. Během zdárného plnění zkoušky mladík zjišťuje, že je reinkarnací dávného hrdiny, který dříve zachránil svět. Nyní se proto musí vydat na pouť proti temným silám a aby lépe pochopil svou roli hrdiny, vydává se mladík do světa.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.