Odzkoušeno na geforce now - funguje to parádně :) jasně, je to 14 let stará hra (!!!), ale i tak si pamatuju, že mi to chvilkama nešlo úplně plynule. Samozřejmě 60 fps to není, ale je to krásně plynulý. A pořád super. Teď jen doufat, že se tam někdy objeví i dvojka.
@mazar1234 (komentář): tak bohužel poslední dobou co to zkouším v multi po letech, tak to zrovna "50 mammoth tanks" připomíná... Protivník se zakope uprostřed mapy, zátarasi všechny cesty a kempi a lootuje, dokud nepostaví 5-6+pantheru +konigstiger a tada jede se. Briti ani amici na to nemají čím odpovědět, nemají adekvátní prostředky ani v adekvátním počtu, takže nás prevalcuji jak prd. Co na tom, že je bombardujeme nonstop 4-8 artillery všechno co můžeme, že mám zákopy s PIAT Sappery, že máme cca 4 AT guns, které jediné mají šanci ten pancir prostřelit... Axis má Hummely +raketenwerfer a zároveň armádu tanků, Allies mají buď arty, nebo pár slabouckych tanků, naprostý nepoměr v late game, to mne fakt sere... Nebo to neumím :)
Ale když si projedete plno replayu za spojence, tak zjistíte, že drtivá většina dokáže vyhrát především v early game pomocí infantry +1 light vehicle a to cca do 20 minut.
po nainstalovani blitzkreagu vse jak ma ale zapne mi to jenom klasicky company of heores a ty jednotky co tam maji byt tam nejsou v skrimsu a ani single player nejaka rada kluci??
Dekuji za rady
@fak (17.09.2015 08:05): Verify Integrity of game cache nepomáhá? Support nic? Co ti na ní nefunguje?
A teda na nejtěžší jsem PC ještě nikdy nedal, to fakt nejde, párkrát se mi povedlo Hard, když jsem se naučil jak na něj (s Expert spoluhráči), ale sám moc nee. Hrajete ještě někdo?
@MarezCZE (13.09.2015 20:15): Mě ta Steam verze přestala fungovat, absolutně nevím proč. Ani odinstalovat mi nejde, takž si dám čas od času skirmish klasik.. Ale už to mám fakt tak ohraný, že i na nejtěžší to není žádná výzva. :-)
[neexistující komentář]: na pizze :DDD
Bohužel jsem nehrál, ale tak už to s hrami chodí.. Osobně mi jde spíš o to, aby hra nevypadala úplně stupidně, tzn. aby v ní nebyly přílišné nedodělky a bugy, nebo snad záměrně blbý příběh a dialogy. Když něco upustí v zájmu zábavnosti tak to min. chápu a potom už záleží na každém jednotlivě, jak to přijme..
Raději bych dal přednost někomu zdejšímu, ale jestli o to nikdo nebude mít zájem, tak asi klidně.
@Walome (11.06.2015 09:34): a mel jsi možnost ten bk vůbec zkusit tedy? Co na něj rikas/te?
Mne se docela zamlouva ta rozmanitost jednotek, všechny frakce najednou maji couterunit na všechno skoro. Detaily jednotek atp.
Command tree je sice paradne rozsáhlý, ale ve většině matchu se mi zdaleka nepodařilo jej cely odemknout (prostě jsem to nestihl), takže se hráč musí i v rámci vybraného CT zaměřit na určitý směr...
Uber Churchill já samozřejmě parádní, i když trvá skoro třetinu délky hry, než vůbec dojede, kam potřebujete. Oproti němu takový comet je paradne rychlý a dokáže bez poškození kroužit a zničit skoro jakýkoli německy tank.
Sáfra, nejde mi zapnout ten blitzkrieg mod a internety nepomáhaj... tak teď přemejšlim jestli si to znova projet ve vanille, chmmm.
@mazar1234 (01.01.2015 23:58): Z tvojí verze vyplývá, že ten špatný a prohnilý byl Relic, který ve skutečnosti byl tím hodným a se Segou se snažil zachránit svět a obohatit hráče a své uživatele o další roky skvělé zábavy, čímž to do vesmíru vypustí další vlny pozitivní energie. Ve skutečnosti tak bylo THQ tou esencí zla a pařátem ďáblovým!

Ale je to jedno, hlavně, že je jasno :)
Zdar, čistě pro zajímavost: jaký je na Steamu rozdíl mezi samotnou hrou s jednotlivými datadisky a verzí "Company of Heroes (New Steam Version", která má oba datadisky u sebe jako DLC? Jsou ty verze v čem přesně rozdílné? V podpoře Steam Works např.?
@Bodkin (29.08.2014 08:28): zkoušel už jsi western front armies pro coh2? Je to srovnatelné, ba lepší, než coh1? Už se cena blíží 300, tak uvažuji o koupi. Přece jen, COH1 už mám dost ohrané, furt hraji dokola skirmishe proti PC a učím se porážet harda aspoň, abych to proti lidem uměl.
Cpu protihráč má neuvěřitelně rychlý a dobrý micromanagement, až je to k neuvěření.
Já to třeba často hraju (ne tak často jak bych chtěl), a mam už dlouho steam verze i s datadiskem. U té New steam verze by mne zajímalo jak je to, když někdo nemá datadisk? To má pořád jednu položku jako já v knihovně, ale ve hře prostě nemá ty frakce? A kampaně?
Zdarec, měl bych takový dotaz. Mám na Steamu Company of Heroes a Company of Heroes (New Steam Version)

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, jaký je mezi nimi rozdíl? (CoH jsem tuším získal z nějakého bundlu a New Steam Version jsem dostal, proto mám obě)

Díkes :)
@jurajjanosik (29.07.2014 00:20): a s kolika reproduktory by měl fungovat? Resp ani jsi nenapsal, jestli mas 2.1 nebo 5.1, že hraje se 2 je normální ne? Pokud hra nepodporuje prostorový zvuk, tak jich asi víc hrát nebude, příp v ovladačích zvuku přepnout na rozšířené stereo, pokud to říkám dobře.
Dneska jsem nainstaloval steam verzi COH 1 i s datadisky, ale mám problém se zvukem, funguje pouze s 2 reproduktory, ostatní ne (mám Realtec HD). Nemáte někdo pls radu co s tím?
Tak teď zkouším asi týden BK Mod, ale jako je to divný, kdysi jsem měl verzi 3.8 a ta jela celkem v poho, teď mám ale (a to na mnohem výkonnějším PC) verzi 4.8 a hrozně se to seká, vypnuté/zapnuté HD textury/postavy na to vůbec nemají vliv, a ještě k tomu to co chvila padá, je to takové dost nehratelné, nwm co s tím udělali, nebo jestli jsem něco udělal špatně já?