Náhodou nějaká neofiko možnost jak si zmenšit tu nabídkovou lištu dóle, nebo víc odzoomovat?
Hra CoH2 tu zatím není, tak to hodím sem. Pokud někdo hrává tuto hru a chtěl by hrát 3v3, dejte vědět. Podmínkou je TS a základní znalosti hry. Taky nejsme ubersoldaten, ale základ požadujem.
Hráváme Ne-Čt od 19 hod.
@marwel (19.07.2013 16:00): Taky hádám, že ta Steam verze bude jednodušejí aktualizovatelná... pokud na to ještě nějaká aktualizace vyjde. Původní verze na Steamu totiž tahala vždy nějaký cca 3GB velký archiv i při tom nejbanálnějším updatu.
Ah tak. No MP se hrat nechystam, takze tam zadny rozdil pro me nebude, ale predpokladam, ze neni zadny duvod puvodni verzi vubec instalovat.
Momentalne v 75% sleve na Steamu.

Jaky je rozdil mezi normalni verzi a New Steam Version?
No ale mě jde o to, že na to jak ta hra graficky vypadá, by to mohlo jet mnohem líp. Prostě na tu optimalizaci začínají vývojaři čím dál tím víc srát ... I Guild Wars 2 je na tom bídně.
Dvojka byla u mě i na nejnižší detaily absolutně nehratelná, což je prostě nějaký nesmysl.
@Arcee (30.06.2013 23:44): Nevím, alpha se mi tenkrát v prosinci trhala i na nejmenší detaily, ale zkoušel jsem to znova při příležitosti otevřené bety těsně před vydáním a hýbalo se mi to mnohem lépe. Sice žádná slává, ale žádné lagování a vše jsem ani neměl na 'min', takže jakš takš. (Ale očividně to chce nové PC, když už mám potíže s RTSkou).

Hodlám s tím ještě chvíli počkat a zakoupit až promakají to Theatre of War, protože coop je přesně to, po čem v poslední době u RTS toužím.
Hraje už někdo dvojku? Mohl by to tam někdo v tom schvalování potvrdit prosím? :)

Nevím jestli už začínám mít PC až tak moc zastaralí, nebo na tu optimalizaci čím dál víc serou, ale na to jak ta hra vypadá mám šíleně slabé fps ...
Hraju MP a musím říct, že CoH Online byl daleko lepší, tady se nedá nic pomalu upravovat, standartní výbava a šmitec...
mám další dva klíče na steam, pouze pro skutečné zájemce o hru, žádné freebie oportunisty prosím
měl by někdo zájem o klíč na steamovou "novou verzi" ? v místním tescu se mi do rukou dostaly dva výtisky PC Gameru s klíči ke steamovým verzím, k mému překvapení hned ten první využitý nebyl... pokud by někdo chtěl, můžu ten druhý kód opsat a poslat
Ta nová steam verze obsahuje všechny datadisky rovnou? Když jsem jí stáhl, tak rovnou byly všechny kampaně odemčený, hrát jsem je ještě nezkoušel.
Já mám z té bety smíšené pocity. Bugovost (při loadu hrajete za jiný tým, výhra je občas započítaná jako prohra atd.) a velkou náročnost (brutální lagování při schrollování) pominu, je to beta, takže předpokládám, že tohle ještě vychytají. Mně se třeba vůbec nelíbí GUI -půsosbí tak nějak strašně komiksově a všechny obrázky mi tam příjdou strašně odfláklé, občas jsem byl i trochu zmatený a nevěděl, na co kliknout... Nelíbí se mi ani to, že srp s kladivem je přítomný, ale svastika samozřejmě ne a místo toho je nějaký divný znak, u kterého bych ani nepoznal, že hraju za Němce. Nelíbí se mi označení vozidel (obrovský nápis SDKFZ na Tigrovi / Elefantovi je fakt demence), které nedává smysl a zase jej má na svědomí někdo, kdo nepozná rozdíl mezi WW2 a Starcraftem... Nelíbí se mi upgrady jednotek, u kterých je na výběr kromě "lepší optiky" pouze přidat kulomet na tank / do skupiny vojáků a nebo panzerschreck... Zrovna v tomto směru se nabízí tolik prostoru pro upgrady (lepší dělo pro PZIV / T-34, schurtzeny apod.). Taky mi příjde, že mohlo být trochu více druhů jednotek, minimálně u Němců mohli být ještě paragáni, ale třeba si to autoři nechávají do datadisků... Nelíbí se mi to, že se určité věci (např další doktríny) odemykají až se dostanete při hraní na určitý level - tyto věci ve hrách fakt nemám rád a byl bych rád, kdyby tato móda cpát XP, levely a bonusy do všech her, už konečně skončila... Ok a teď co se mi líbí - baví mě to stejně jako předchozí COH, má to fajn grafiku (opravdu není stejná jako v COH1, ale příjde mi, že některé 3d modely jsou stejné), jen ty ruské pláně nejsou na pohled tak sexy jako francouzské vesničky. Líbí se mi i to, že AT kanóny už nejsou proti tanku tak nesmrtelné (ačkoliv pořád dokáží pořádně potrápit), líbí se mi i to, že každý kráter jde použít jako kryt atd. Celkově za mě dobré, ale jak už jsem psal, je tam dost věcí, co se mi nelíbí, ale to jsou drobnosti, které by mohli modeři spravit... Pokud někdo opět udělá nějaký Blitzkrieg mód, tak to bude pecka... Jen doufám, že plná nebude tak HW náročná, nemám sice nejmladší PC, ale většinu nejnovějších her zvládá na medium-high detaily, COH2 beta se mi při velkých bitvách dost škube i na nejnižší detaily
Po příští výplatě preorderuji, jedničku jsem si pořídil zapakatel a užil si ji ve velkém, spolu s OW je to má neustále nainstalovaná RTSka, takže mám takový pocit, že jim to dlužím.
@JohnCZ (17.04.2013 17:10): Já nečekám, že by mi to utáhl hw - i když měl by, vhzledem k tomu, co tvrdí Nons3nse, vypadá to fakt stejně.

Taky jsem nešel do předobjednávky - zaprvé nic extra nenabízej, zadruhé se k tomu dostanu až za dlouhé roky.
@Walome (17.04.2013 17:05): Benchmark se mi solidně sekal i na nejnižší detaily. Ale je fakt, že už mám poměrně starou mašinu a nové hry rozjedu hratelně jen výjimečně. V menu to běží svižně.
@FildasCZ (17.04.2013 14:13): Interesantní. Od SC se revoluce neočekává a všichni jsou spokojení, ale největší konkuret (který sám od SC dost evolvoval) a lidem chybí nějaké revoluční věci. WTF!

Plus - k čemu potřebuješ ty osobně revoluci? Tos původní CoH tak nesnášel? Tak se raději podívej po něčem jiném, ale pokud jsi měl CoH rád, tak pokud dostaneš to samé vylepšené a rozšířené o nějaké nové a zajímavé věci, tak to je přeci paráda. Nebo všichni vážně chtějí, aby byl podobný skok jako mezi DoW a DoW 2?

And again, WTF!
Četl jsem dojmy z bety, prý žádná revoluce se nekoná :/ ...
Až někdo vyzkouší tak hned dojmy sem, páč těm placeným krysam neverim.
Ou jé, už sa sťahuje. Som zvedavý. Z videa grafika vyzerala presne ako si ju pamätám z jednotky...