Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Chorus

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Nara bývala největší zbraní kultu zvaného Circle, ale pouze do chvíle, kdy se jí podařilo vzepřít se temným myšlenkám jeho šíleného vůdce. Její vzpoura proti Velkému Prorokovi z ní učinila psance pronásledovaného hlídkami a vlastním svědomím. Stíny minulosti a děsivé činy, kterých se Nara dopustila ve jménu kultu, se postupně mění v hněv a touhu po pomstě. Hrdinná pilotka se tak vydává na cestu za záchranu galaxie z područí Proroka i za vlastním vykoupením...

Chorus je akční sci-fi inspirované ságou Hvězdné války. Temná vesmírná střílečka vás vezme na dobrodružnou výpravu za odplatou coby hrdinnou pilotku Naru a jejího společníka, umělou inteligencí řízenou mezihvězdnou stíhačku. Forsaken je vybavený vlastním vědomím a není tak jen pouhým doprovodem naší hrdinky, která se musí dokonale naučit zvládat všechny jeho zbraňové systémy a schopnosti teleportace či telekineze. Na pozadí rozlehlého kosmického prostoru se tak odehrávají přestřelky ve stylu Descent nebo Galaxy on Fire, které jsou součástí příběhem vedených lineárních misí i freeformové explorace.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.