@Fritol (09.07.2022 20:46): Darkstar One se mi třeba líbila, i když po case byla hodně stereotypní. Vždycky jsem chtěl zkusit tu xbox360 verzi. A u Freelancera jsem vzasade nikdy moc nepochopil tu oblíbenost i když mě to taky celkem bavilo.
Ale je to tím ze moje vesmirne simulatorove kořeny pocházejí z Elite II a od toho se to pak cele odvijelo.
@Charllize (09.07.2022 20:31): Jo, já jsem v tomhle ohledu dost ovlivněný nostalgií. Je to imo nejlepší J2ME hra ever. Uznávám, že na PC už to není taková bomba a Freelancer je určitě lepší volba (kdyby to šlo někde koupit), ale rozhodně i ta PC verze je furt lepší než Darkstar One třeba. :)

Elite je na mě zas až moc simulátor, na to už nemám čas a trpělivost. :D
Já zas doporucuju si zahrát Elite a temhle siditkum dat sbohem :)

@Fritol (09.07.2022 20:24): Ja to myslím mám na steamu a kdysi jsem to zkoušel a moc mne to nebavilo. Ale já jsem byl zklamanej i z Rebel Galaxy Outlaw což je vzasade asi dobra hra v rozmezí arkády a simulace.
@Paul (09.07.2022 19:19): Dej Galaxy on Fire 2, stejní vývojáři, míň arkádová střílečka, víc space sim. Jakkoliv se mi Chorus zatím líbí, tak GoF2 bylo podstatně lepší. Pro nejlepší zážitek doporučuju sehnat bazarový Sony Ericsson s 240x320 rozlišením a dát původní J2ME verzi. Tak je ta hra nejvíc top.
Prubnul jsem, a dojmy po pár hodinách takový, že pro fanoušky arkádových vesmírných stříleček to nejspíš bude super, ale já očividně nejsem fanda arkádových vesmírných stříleček, takže mě to nechytlo dostatečně abych chtěl pokračovat.
Fajná čabačka, Fishlabs umí. Čekal jsem teda, že to bude trochu víc jako Galaxy on Fire 2, ale i tak je to dobré. Rychlé, zábavné, stylové. Námětem docela klišé, ale minimálně hrdinka vypadá zajímavě. Takový Hellblade z wishe. Ale proč ne, originální v rámci žánru.

Přidali to nedávno do GP, tak prubněte.