Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Widl (21.07.2021 16:00): Někdy možná zkusím. Jinak znám akorát ten Gun, to mám v seznamu, někdy si chci zahrát i když westernům moc neholduji. Vím že se o tom tehdy před x lety docela mluvilo.

@Všivák (21.07.2021 14:07): Tohle mě taky nic neříká, jediné co se mi vybaví je Desperados, který se mi líbilo, že vypadá jako Commandos, ale nikdy jsem se k němu nedostal. A na první dobrou starý song od Bon Joviho :)
@Han22 (16.07.2021 20:56): Hele, když od toho nebudeš čekat moc, tak tě to nezklame. Je to prostě střelnice z divokýho západu v budgetový verzi. Mě to tenkrát bavilo :)

Za mě ještě doporučím Fistful of Frags tam jsem nechal strašných hodin, stejně jako Lead and Gold ale tam nevím jak to je se servery.

A pak stylový Darkwatch

A ještě skvěle napsaný, dabovaný a ozvučený GUN

A zvědavý jsem co se nakonec vyklube z tohohle, zatím mi to bohužel nejede, tak jsem vrátil :)
@Han22 (komentář): Fantastický komentář. Díky za něj. Líp bych ty pocity ze hry neshrnul - včetně popisu těch nej pasáží hry :-). Taky si myslím že ten příběh u CoJ byl fakt skvělý.
Tak jsem to nakonec vzdal. To ovládání je tak dementní, že mi na gamepadu nestačili čudlíky. Odehrál jsem to z gauče s klávesnicí a myší a když tak nad tím přemýšlím, stejně bych to bez autoaimu vzhledem k obtížnosti na gamepadu nedal. Jinak po technické stránce bez výhrad. Asi třikrát mi to spadlo, ale jinak vše ok. Prostorový zvuk jsem rozchodil, v ovladači jde vynutit Ambient Occlusion. Zvyšuje to hodně náročnost, ale zase to o dost líp vypadá. Stejně i po letech zarazí ta náročnost. Že bych tam neměl dropy ke 40 FPS, to se říct nedá :-D Nicméně vypadá to skvěle, kor na rok 2006.
Taky to mám v plánu. Jen jsem zvědav, jestli to s gamepadem bude dohratelné... :-)
@S4TW (31.12.2019 13:18): Jo, už si to úplně přesně nepamatuji. Ale vím, že při prvním hraní na mě nejvíce zapůsobila mise, kde jsem šplhal pro orlí peří a přišlo mi to tehdy hodně originální.

Jinak si to možná dám někdy teda i počtvrté, ať si to trochu připomenu.
@S4TW (31.12.2019 12:44): To je ten konec úplný, ne? Já vím, že to je u té vily všechno a beru to jako poslední misi. Pak tam lítáš myslím po hradbách, než se dostaneš k Chujarézovi, ne?
@CrocoRay (31.12.2019 00:58): jo, jen mě to překvapilo, možná je to hra s nejdelším loadingem, co jsem letos hrál, tak mi to jen nešlo dohromady s rokem vydání, ale co jsem četl diskuze, tak to není nic neobvyklého, co by se vyskytovalo jen u mě, nakonec se to vlastně dalo, jelikož při smrti už to bylo OK...

jinak předposlední kapitola byla celkem výzva, tam ta obtížnost stoupla docela dost :-)
@Walome (01.01.2019 09:00): Největší problém jsem měl s tím, že jsem umíral v přestřelkách, kde jsem neudělal chybu, že mi "hopsací" a "bičíkové" pasáže připadaly jako umělé natahování herní doby, a pak řada detailů, které působí efektem "100x nic umořilo osla". Když budeš chtít, můžeš to všechno svést na mou neschopnost :)
[neexistující komentář]: aha takze nejvetsi problem jsi mel s tim ze sis nevsim ze mas k dispozici kone a neumels s bicem :D

Kazdopadne jsem prekvapenej jak moc si to nepamatuju, vubec netusim ze se tam jezdilo na koni. Ale pasaz se splhanim za hnizdem si pamatuju naopak moc dobre, to me hodne bavilo.
Děkuji za pluska k mému komentáři. Ještě jsem ho mírně potunil, tak snad už je tam všechno. Zítra si přečtu i komentáře ostatních a uvidím, na co všechno jsem zapomněl :)
@Tommywise (03.08.2018 17:59): Turoka jsem myslel z roku 2008 a tam byl hlavní problém procesor třeba. U Directu taky může být problém, že si to nerozumí s grafikou. Já CoJ hrál na core 2duo 7400 2,8 GHz, 4 GB RAM a geforce 9800GT 1024 MB RAM na plné detaily ve full HD.

Ty požadavky nebudou přestřelené, ale možná optimalizace není nejlepší a fakt si myslím, že to bude problém s tím porozuměním, protože budeš mít určitě silnější PC, než já měl tehdy.

EDIT: A na té sestavě bez záseku.
@CrocoRay (03.08.2018 12:48): neřekl bych, vím co myslíš....já stejný problém měl s Requiem: Avenging angel,jenže to je hra z roku 1999,jenže tady na stejné sestavě mám jak píšu problém s DirectX 10 kdežto na DirectX 9 to jede o poznání plynuleji, kdyby to byl případ Requiem,resp. toho problému co uvadis jelo by to stejně na obě verze DirectX

Jednoduše bych řekl že tato hra spolu s Crysis mají na svou dobu prestreleny požadavky na hw
Nejde o to, jak těžké by to bylo, asi ho tam prostě nechtěli. To je jako kdyby ses rozčiloval, že místo koněspřežky je tam vlak, protože byli líní vymodelovat koně.

Tím spíš, že byl den a v hospodě nebylo narváno by byla blbost, aby tam seděl člověk a hrál takřka nikomu, když může hrát automat.
Já neříkám, že by v té době neexistovali. Ale jak těžké by bylo do hry toho klavíristu vložit a vyplnit tak tu prázdnou hospodu. Prostě je to tam spíš jak v nepovedeném hororu, než ve westernu.
Uf uf, doporučuji ještě prolétnout kvůli gram. chybám a překlepům.