@adam.kulhanek (13.05.2022 10:36): Nový Black Mirror síce nie je dobrý, ale rozhodne to nie je taký odpad ako z neho robia fanúšikovia originálu. Úprimne si totiž myslím, že keď na neho človek nahliada ako na samostatnú hru bez spojitosti s originálom, dejovo to nie je žiadna tragédia a oceňujem aj snahu ísť na to trochu inak.
@adam.kulhanek (komentář): Príbehovo je tento Broken Sword až na pár lepších momentov nevydarený fanservis, ktorý zachraňujú hlavne vysoké produkčné hodnoty a fakt, že je to celé zdarma. To sa potom čo-to ľahšie odpúšťa, viď aj tunajšie hodnotenie.
@adam.kulhanek (21.09.2021 08:44): Jakožto velký fanoušek série BS bys to měl určitě zkusit. Německý dabing má dokonce originální hlas George, anglický celkem logicky ne. Nemá jeho charisma, ale špatné to není. Můžeš se podívat do videa tady na DH, tam je jeho dabing slyšet.
@Pluto (komentář): Často jsem si jako velký fanoušek série BS říkal, že bych si měl tento neoficiální díl zkusil zahrát. Ale nejsem si jistý, jestli to dám bez originálního dabingu George. Bez něj to prostě nebude ono. :(
@Malignus (29.06.2017 09:52): Mne to nevrav, práve preto som to musel dohrávať s návodom a rýchlym preklikávaním už prečítaných dialógov :) A potom je úplne jedno, že na fanúšikovský projekt je to vlastne napriek nelogickému príbehu a adventúrnym úkonom celkom fajn.
@M.a.t.t. (29.06.2017 09:46): To je v háji. Mám to jako herní výzvu, ale asi se na to vykašlu a nahradím něčím jiným. :-( Vzhledem k tomu, že se ve hře dá lehce chcípnout... Škoda, líbí se mi to. :-(