Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution

28.09.2010
03.04.2019
29.05.2020
kompatibilní
66
69 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Nehostinná planeta Pandora zažila již mnohé. Potyčky banditů, otevřené konflikty frakcí a společností, ustála nájezdy lovců bájného Vaultu, probuzení dávné mimozemské rasy a tuto malou zapadlou planetu potkala dokonce i zombie apokalypsa. A nyní přichází ta nejhorší pohroma ze všech – Claptrap CL4P-TP, nyní známý jako "Interplanetary Ninja Assassin" – se porouchal po zásahu blesku (viz závěrečné titulky originální hry) a s pomocí armády dalších Claptrapů plánuje převzít kontrolu nad Pandorou.

Příběh čtvrtého a posledního DLC k Borderlands, akce s příchutí RPG se zaměřením na kooperační hru, rozhodně dokáže zaujmout. Jedná se o poslední chybějící část celého putování našich hlavních hrdinů, při níž navštíví lokace pod nadvládou zlomyslných robotů. Samozřejmostí jsou také nové možné variace zbraní a vybavení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Jedním slovem odpad, poslední a nejhorší DLC pro Borderlands, splácnuté narychlo bez nějakého přemýšlení. Krátká herní doba je u tohoto kousku jen k dobru.
-3 +1 −4