Dohráno. V zásadě tomu nemám moc co vytknout. Asi ve dvou cutscénách byly úplně blbě časovány titulky a ke konci bylo v některých lokalitách zbytečně moc nepřátel, až to byl vopruz. Z hlediska technického nechápu, že je třeba po zapnutí hru shodit a přenastavit spřažení, aby hra jela plynule. Další naprosto nepochopitelnou věcí je, že i s připojeným ovladačem hra ukazuje nápovědu pro M+K. Jako WTF? Třetinu hry jsem tápal v ovládání. Nepochopitelné pro AAA hru. Další věcí byl nějaký dynamický kontrast, který neustále zvyšoval a snižoval jas podle toho, kam se člověk koukal, asi aby byla scéna furt plus minus stejně světlá. Nicméně pokud jsem QoS dal 90 %, tak tady nemůžu jinak. Honičky byly skvělé, mise na sebe krásně navazovaly a Bondovský feeling byl maximální, jen je škoda, že z toho otevřeného konce už asi nic nebude.

Je stejně šílený, jak hry za 6 let poskočily. Mluvím teď o srovnání Everything or nothing a Blood Stone. Hry už se asi nikdy nebudou vyvíjet tak překotně, jako v 00's.

...a teď je na řadě Golden Eye Remastered :-)
Ta grafika je hrozně kontrastní. Trochu to vypaluje oči v některých lokacích. Jen světlo a tma, žádný polostín.
Co máš za GPU? Mně to šlo na dvoujádrovým i3, 8GB RAM a AMD HD7790 1GB v pohodě...
4 gb ram, core i5 intel 2,7 ghz a seká se mi to i na low. Co to je za sračkovou optimalizaci? těšil jsem se, jak budu kosit záporáky ve špičkové choreografii, ale odmítám hrát takovej zprasenej port. To je strašnej humáč....

@Red (18.01.2015 04:21): No ono se to nedá posoudit tahle hra není stealth spíš je to víc podobný Uncharted...taková prostě filmová střílečka která odsejpá . Podle mě nejlepší herní bondovka co zatím vyšla.
@ViRus (23.10.2014 21:06): Tak to je smůla, že čtyři roky stará hra se už nedá sehnat nová. Každopádně na aukru jsou právě jen PS3 a XBox 360 verze. Konzoli si kvůli téhle hře ale rozhodně pořizovat nebudu. Snad se tam PC verze také ještě objeví.

Nikdo se asi své originálky na PC asi zbavit nechcete co?
Nedá se tahle hra ještě někde sehnat nebo nehodlá se jí někdo z Vás zbavit? Není k sehnání (na PC) ani na Aukru a to už je co říct.
@Fg (17.01.2012 19:32): Jo ten feel Bonda drsňáka tam je opravdu povedený, ale bohužel nic krom těch přestřelek a zpestření v podobě honiček nic dalšího nečekej.
není to vůbec špatné, pěkně vystihli tu akční střelbu nových bondovek...ikdyž na začátku se mi to zdálo jako fakt hodně zajímavé, s přibívajícími nepřáteli a velkými přestřelkami už to ztrácí ten super bond feel a už to začíná nudit, tak snad to bude ještě něčím zajímavé...
JohnCZ: Blood Stone ti príde kvalitatívne na rovnakej úrovni ako Quantum of Solace? To sa celkom divím:)
No právě, nejhorší jsou honičky to je sekanice, jak ... mno, tak někdy jindy :-) Ale díky!
Tak to by ti asi melo jet, nevim, jestli uplne na max, ale na nejaky rozumny detaily urcite.
To spis napis specifikaci, stari nic nerika. Aktualni ovladace na vsechno mas? Zejmena GK.
Mám 1/2 roku starý pc, všechno na tom šlape jedna radost, ale Bond prostestuje!
nevím jaký to má požadavky, ale já mám pc asi 2 roky starej takže to šlo naplno bez problémů, jenom mi to jednou cuklo v misi kde se pronásleduje vlak. Ale je škoda že se zrušil film. Protože ten příběh je takový klasický(čti pěkný) k Bondovkám.
U mě je to zcela nehratelný, ale já mám jednojádro, tak to není velký překvapení...
Já ji dohrál na nejtěžší možnou (Agent, 007 nebyl přístupný) za cca 8 hodin. Byla to docela makačka.
To jako bude epizodní hra??? Protože ten konec tomu nasvědčuje. Nicméně hra i když mě poměrně bavila, tak jako nevím jestli ybch si jí koupil když jí mám na střední obtížnost dohranou za 4 hodiny a 14 minut:-/
jesus! Pookyno! :D hodnotit hru po prvnich minutach....nicmene zase nejasej pac zitra tu bude koment ze to nakonec vlastne zase 8mickova neni, ze je to tak na 6tku, pak prijdes s dalsim ze je to super a nakonec hre das 7/10 :D, takze chce to klid a nohy v teple ;) rozmyslej s klidnou hlavou...
Tak jsem se splet. Po druhé misi Bond chytil neuvěřitelně dech a stává se z něho minimálně osmičková chytlavá záležitost s perfektní hratelností. Bohužel, první dvě mise jsou fakt oprus (a nějak jsem se nezžil s ovládáním aut, i ve videoherní Kobře 11 je snad lepší). Každopádně mě Bond mile překvapil (možná to je tím, že první mise jsem znal již z gameplay-videí skoro na zpamět).

K tomu gamepadu: Samozřejmě, že jsem nemyslel jen toto, většina akcí spojena se skenováním a miniher musím vykonat na klávesnici, protože gamepad prostě najednou přestane fungovat. Come on, vždyt je to port z konzolí, mi přijde trochu ujeté jak najednou nepočítaj s ovládáním přes gamepad.
Ze to neukazuje tlacitka z gamepadu je nejmensi problem (vetsina nastaveni je stejne pro vetsinu her stejna) problem je to nastaveni. Nabijeni na RB, B je Y apod. A jeste mi mackani triggeru hybe s obrazem.:-(
Marwel: Asi tak nějak. K tomu gamepadu - mám x360 controller a taky mi funguje podivně (hlavně nevím, co mačkám, protože mi vše ukazuje pro klávesnici a dokonce i v menu).
Pooky: Predevsim delas tu chybu, ze mas strasne vysoka ocekavani. Ja jsem to taky chvili zkousel a prislo mi to presne takove jako v tech poslednich gameplay videjkach - nudne, nezazivne, graficky podivne a k tomu bonus prehnane narocne na HW. Jo a gamepad mi tam spatne funguje (uz abych konecne koupil ten xboxovej, xbox controller emulator je znacne nespolehliva utilitka).

edit. Posledni Transformeri jsou uplne jina liga.:-)
Kubulus: A k tomu dvakrát v poslední době. Z toho jen usuzuji, že to co mi hezky voní, mi asi nikdy chutnat nebude.
Pooky: Teď jsi ovšem nahrál do karet všem, co ti ve zdejší diskuzi odporovali.
Tak jsem si to zahrál. Achjo, proč hry, které mi příjdou tak super z prezentací a videí jsou ve skutečnosti tak neskutečné sra***. Po dvou hodinách mám chuť jít klidně pod 5/10.
A jaké ty hry byly xD jak přes kopírák.. neříkám že to bude špatné ale vypadá to úplně stejně jako to (špatné) předtím..
marwel:

Ale blbost, ohlasy k demu byli hodně pozitivní, jelikož se jedná o nejlepší úsek hry a k tomu jako jedinej není strojově udělanej. .Takže jsem čistě hodnotil onu patnáctimunotovou hratelnost a multi, bohužel plná hra (alespoň SP) je úplně někde jinde. Schválně si to zkus sám.

A opravdu mi tak Bond příjde (8-9/10), vypadá to na našlapanou akci ve stylu Wanted, SC: Conviction nebo zmiňovaný Bourne a k tomu valná část se odehrává na čtyřech kolech. Prostě nechápu, kde je chyba.
Pooky: Z gameplaye ti to prislo jako devadesatkova zalezitost? No to me podrz. Vzdyt ty prestrelky vypadaji jeste hur nez v Alpha Protocol (ale zdani muze klamat, AP ma nakonec prestrelky docela slusne). Ale co jsem mohl cekat od cloveka, ktery povazoval Kane and Lynche 2 za pecku po hrani dema.:-) Bez urazky.

Kazdopadne se na Bonda tesim. Dohral jsem nedavno Transformery, kde kombinace jezdeni/litani a strileni byla skvela (samozrejme nutne pouzivat gamepad, jinak je jezdeni opruz), tak bych rad pokracoval hrou, ktera bude take kombinovat obe slozky.
Pooky: Prijde mi, ze IGN obecne spis nadhodnocuje, tak nevim. Pockal bych na dalsi.
Fg: Jak ty to sakra můžeš vědět? :) Vždyť já se kouknu třeba na gameplay a přijde mi to prostě jako devadesátková záležitost (byť mě plná zřejmě zklame, ale asi ne tolik jako Kane and Lnych 2 - demo bylo naprosto úžasný, ale plná neskutečná houna). Každopádně se na to těšim, třeba mě to osobně potěší (jako třeba současný DeathSpank, od toho jsem ale vůbec nic neočekával). ale myslím si, že to někde určitě získa tak devítku.

Garion: Mě se zdá, že to na IGN krapet přehnali.
Pooky: uprimne - na vic jak 7/10ti to nemelo...tydle recenze myslim zatim hodne dobre...proste nakonec o cosi lepsi jak QoS ale zadny boom to nebude...
A co byl Conviction ?? Mě to přijde jako Conviction který má jiné textury. Je jedno jestli to je "pravý" bond. Ale připomíná to Conviction. Pravý bond byl imho ten starý. Jak jste nepřátele zabíjeli perem a zámky tavili laserem. I když máš pravdu v tom že to filmy připomíná nejvíc..
Ale hovno conviction. Právě, že tenhle styl, jak je vyzobrazen v Blood Stone nejvíce odpovídá "skutečnému" Bondovi (rozuměj filmovému).
No tak po shlednuti gameplaye tomu zacinam verit mene. Prirovnat noveho Bonda k Batmanovi bylo hodne mimo - Batman vypadal uz na gameplay videjkach mnohem mnohem lepe. Tohle na me pusobi zatim hodne nudne. Jedina dobra vec byla jizda na motorovem clunu, takze stale verim, ze honicky (at uz se budou odehravat kdekoli a na cemkoli) bodou zabavne.
Jo takhle.:-)

Dabing bude urcite profesionalni, ale Craig jak ksychtem, tak hlasem vypada ve srovnani se Samem jako buzik.:D To jsem tim priblizne chtel rict.
S tím "Samem Fisherem" jsem to myslel trochu jinak, to, že mu dává Bond na hubu jsem nemyslel hrou samotnou, ale doslova na hubu(stačí se kouknout na video :). Co se týče dabingu, tak si myslím, že naopak zde bude na vysoké úrovni (přece jenom, Craig už má razítko Bond, takže většina mu to bude žrát bez mrknutí) - samé známé hvězdy a v hlavních rolích ti, co mají už s bondem zkušenosti (Bond, M ...). Jediný z čeho mám strach je hrací doba, všemu ostatnímu věřim na těch 80%.
Novej Splinter Cell taky vypadal naramne a nakonec z toho vysel takovy podivny paskvil - dobre na akcni hru, spatne na stealth a predevsim na Splinter Cell serii. Bond vypada dobre, ale v mych ocich rozhodne nedava na prdel SC. Predevsim proto, ze ac se mi Craiguv Bond libi asi nejvic ze vsech Bondu, Sam Fisher bude uz kvuli dabingu charizmatictejsi chlapik.:-)

Bude hodne zalezet na pomeru akce a jezdeni. Kazdopadne pritomnost casteho jezdeni dela pro me z noveho Bonda zalezitost nutnou hrat na gamepadu coz je trosku skoda. Ale jenom trosku.
A co takovej Batman Arkham? Očekávalo se od toho prdlačky, průser jak hrom a jak to dopadlo :-) Já pevně věřím!
ber to s rezervou Pookyno, uz se mi to parkrat oplatilo a ty uz ses nedavno spalil :) btw OoS vypadal dle traileru taky skvele a jak dopadl....spis me desi, ze neukazuji nic z gameplaye, coz hodne smrdi, kor kdyz vychazi hra za par dni...
Konečně jsem se dočkal, Bond dává na prdel (doslova) Samu Fisherovi a podobným :-)