@Garret (01.01.2014 19:24): Ale je to bordel...

Poprvé jim tam vlítla -75% sleva na season pass asi před týdnem. Vydrželo to asi 20min pak to opravili. Teď vydržela asi pět hodin. Slevu zrušili ještě před sedmou hodinou.

Podobnýho bordelu se tam děje víc. Například Tomb Rider DLC, Deus Ex Director's cut, kterej mám mít jako majitel hry i DLC za €3,99, ale teď ho mám s -75% slevou za €4,99... atp.. Sice se dá pochopit, že při tom množství her se ty slevy dělaj automaticky nějakym skriptem nebo čím, ale neměl bych na to doplácet já :D
Tak "chyba" opravena a je to zpět za dvacku. V těch slevách maj fakt bordel. No pár lidí mělo kliku...
Jo taky jsem ten pass vzal, ty burial at sea by mohly být dobrý, ale počkám si až budou venku oba díly.
Na Steamu asi nějakou chybou za €4,99. Ach jo a já to kupoval za 13,- dolarů a přišlo mi to jako dobrá cena...
To ještě nic není, na netu se dají najít i mnohem odvážnější obrázky nebo dokonce i animace. Mám takové tušení, že kolem toho proběhla dost vyostřená kauza :D
@Bodkin (15.12.2013 23:15): Tak ona na Bookera čekala půl roku, no musela v tom korzetu trpět. Jinak jedna věc je, co se děje ve hře, kde jsou myslím ty akce a reakce postav normální, druhá věc je, že tam ty lidi, kteří tu hru vytvořili, tuhle miniscénku dali - z jejich strany mi to přijde zvláštní, možná trochu trolling volba.
@LuccinyHry (15.12.2013 22:43): Spodní prádlo to snad v tomto případě nebylo, anžto přes něj nic nenosila, takže to bylo horní prádlo. Osobně jsem tam ten romantický podtext nezachytil, a to jsem v podstatě cílovka (white male), že ano.
Na to mě příliš 'vyvedla z míry' ta obří injekce, kterou jsem ji před tím vytáhl z páteře. A ty modřiny. A že jsem přišel 'pozdě'.

Byť je zajímavé, že čert ví, jak dlouho tam byla a oni ji nepřevlékli do něčeho vhodnějšího k medicínským pokusům.
@Bodkin (15.12.2013 18:15): Vzhledem k tomu, že se jedná o spodní prádlo, je to dost intimní záležitost. Zvlášť v roce 1912. Samozřejmě je to v extrémní situaci a může to být děláno zcela platonicky a Booker jako takový pravděpodobně k Elizabeth jen platonické city chová, ale vzhledem k tomu, že se jedná o počítačovou hru a Elizabeth je cíleně atraktivní postava, tak já tam ten romantický podtext vidím a nemyslím, že jsem byla z hráčů jediná.
Mno, okey. Ale teď se mi to znovu na 1999 ani nechce hrát, ta představa všech košů které musím probrat mě naprosto děsí.

Takže uninstall a hurá na FC3.
Zajímavé, příjdu, sednu a zmáknu to s prstem v nose. Songbird poslouchá na slovo...
Na pěchotu se vyplatí skákat z té horské dráhy či co to je. Zabití na jednu ránu a šetří náboje.
@Bodkin (08.12.2013 23:58): Jj, zo zaciatku som na tom bol rovnako ale po case sa naucis spravne pouzit vtaka a vcas likvidovat vysadky manikov, ked som to dal ja na 1990 bez akehokolvek upgradu possesion tak to proste musis dat aj ty. Nemas inu moznost musis to casom dat :-).

Hlavne si vypozoruj kedy pride vzducholod a primarne davaj vtaka na nu, potom ked je cas tak clny a manikov nic rucne, rozsievaj possesion aj ked neupgradnuty nejaky cas tym vzdy ziskas.
@Bodkin (08.12.2013 23:37): Vsimaj si tie vysadkove plavidla a velke vzducholode. Ciel je znicenie niekolkych (5?) velkych vzducholodi, vsetko ostatne je len podruzne a ziskavanie casu. Zaroven musis za ten cas kym znicis velke vzducholode ochranit ten generator ci co to je.

Reload time vtaka je rozdeleny do 3 kategorii - manici, vysadkovy cln, vzducholod. KAzde pouzitie ti dava iny reload time, primarne sa sustred na tie clny a pomedzi to vzducholode. V pripade nudze ked je vela patriotov na place tak aj na manikov pouzi vtraka.

Ale Mission goal je znicenie nejakeho poctu (5?) velkych vzducholodi.
Nu, já mám asi zásobník v Hand canonu a dva pro karabinu. Possesion těch Patriotů se mi nějak nedaří, buď vydrží jen chvíli nebo nestřílí do ostatních (Chybí mi z něj jen vylepšení na 'levnější' používání). Stejně tak mě nechce poslouchat ani ten songbird, mířím a držím a on hajzl nic, až pak naráz jako že jo, půjde.

Ale pokud jsou ty dvě vzducholodi zaráz poslední vlna, tak jsem to projel jen o pár vteřin (musel jsem najít místo, odkud budu moci řádně zaměřit zeppelín pro SB) :/
@Bodkin (08.12.2013 23:18): Jj, toto aj mna stalo par loadingov. Chyba bola ze som si nevyupgradoval possesion, ktory z tohto suboja urobi prechadzku ruzovym sadom.
Ale skus pouzivat zakladny posession a nauc sa kto odkial pride, po niekolkych loadoch to musis dat ked som to dal ja. Hral som na 1990 mode a nakoniec sm to dal, proste loaduj a trpezlivost :-)).

Hlavne si vsimaj tie vzducholode a pouzivaj toho Vtaka v prihodnej chvili a neplytvaj ho na kreatury zbytocne, checkuj si reload time a checkuj si kedy pridu vzduholode a nic primarne tie.
Pro ty kdo to prošvihli napoprvé jako já tak už je to zase s tím kódem za 8,-$

škoda jen, že není zlevněnej i Season Pass..

btw: má smysl kupovat i Columbia's Finest? Působí to trochu jako cheat (500 pěněz, 5 páčidel..) Ale pak jsou tam i nějaké unikátní předměty.. A jak koukám právě Columbia's Finest součástí Season Passu není.. Nebo je?
Kdyby někdo toužil po Infinite na Steamu za 10 $ (ne € ale skutečně $) tak má do devíti hodin možnost na GMG.
myslíte,že hra výjde i v nějaké edici se všemi DLC? Myslel jsem si že určitě, ale vzhledem k tomu, jak hlemýždím tempem je produkují(zatím pouze jedno) a tyhle edice bývají tak do roka od vydání, pomalu ztrácím naději :/
@Strady (19.10.2013 13:12): Taky mám z amazonu spoustu her, klíče jsou Rest of World, jde jen o omezení náukpu Amazonu. Takže klíče nikdo nepozná odkud jsou, jestli jsou koupený u nás, nebo v USA...