Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bionic Commando

Top Secret

79
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1987 Arcade
1988 PCAtSTAmigaSpectrumC64AmstCPC
21.03.2005 PSP
27.09.2005 PS2Xbox
22.02.2012 Vita
2017 Jaguar
Vývojáři:
Capcom Co., Software Creations (Amiga verze, AmstCPC verze, AtST verze, C64 verze, Spectrum verze), Pacific Dataworks International (PC verze), Digital Eclipse Software (PS2 verze, Xbox verze)
Hlavní hrdina - vládní agent Nathan Spencer, dostal za úkol proniknout do nepřátelské pevnosti, ve které má najít agenta „Super Joe“ a zlikvidovat zlého vůdce, který napadá váš lid. Agent jde do boje se speciální bionickou paží, která mu umožňuje šplhat vzhůru, přitahovat bonusové předměty a střelné zbraně (pouze variace samopalů), odhazovat nepřátelské vojáky a zmutovaná zvířata (ptáci podobní pterodaktylům a zelené kočky, co přehryznou metrovou železnou trubku).

Nathana čeká výzva pěti rozmanitých levelů: Les, hradby pevnosti, sklepení hradu, vnitřní prostory a velín jaderného sila. Bionic Commando se dočkalo v roce 2008 předělávky s názvem Bionic Commando Rearmed a jednoho plnohodnotného pokračování Bionic Commando z roku 2009.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.