Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@Pluto (23.12.2019 02:44): Krásný. Někde na aukci bys to možná i střelil za slušný peníze. Jinak fakt má ten Atlantis jen 4 CD? Možná si to pletu ještě s The Longest Journey. Ta měla tedy 5?
@Seeker (22.12.2019 22:24): Jak říkám, je to ideální příležitost si to připomenout. V minulosti jsem Atlantis hrál asi pětkrát nebo šestkrát, ale v posledních letech ne. Musím pohledat originálky.
@Pluto (22.12.2019 19:28): Jo, několik jich tam bylo. Musel jsi během pár vteřin jít správným směrem. Obvykle aby ses vyhnul vojákům. Pokud sis vybral špatný směr nebo jsi dlouho přemýšlel, musel jsi sekvenci opakovat.
Asi si budu muset Atlantis znova zahrát. Na QTE sekvence (nebo jim nečemu podobnému) si vůbec nepamatuju.
@Vurhor (07.06.2017 11:08): Ja taky, protoze Esteve a Picq jsou, narozdil od nekonecne rady bezejmennych autoru generickych hernich soundtracku, hudebnici.

Byt treba Picq podle vseho jel spis v tom pocitacovym 90s soundu a je zodpovednej za OST Dune nebo Lost Eden, ktery patri k tomu nejlepsimu, co v ramci tohoto "zanru" vzniklo a Esteve je vic hudebnik v klasickym beznym slova smyslu a za Atlantis stal primarne on. Pokracovani delal uz pouze on.
@player (18.10.2012 19:52): klasický problém, v obou případech. Musíš si sehnat save na začátku druhého CD - je tam nějaké špatné programování. A nebo si koupit GOG verzi, ta by měla šlapat v pohodě.
Po dlouhé době jsem si tuhle hru opět zahrál, ale moje radost neměla dlouhé trvání. Už když jsem to nahrával tak mi to říkalo, že nemám na ani jednom z disku místo přitom na jednom jsem měl volný 50 giga a na druhém 100 giga přitom je na to potřeba asi 30 -50 mega. Tak po smazání pár dvou filmů se to uráčilo nahrát, ale když jsem došel do chvíle kdy jsem měl vyměmit CD tak mi to furt spadne. A já nevím jak to vyřešit. Možná jsou ty CD už některý trochu poškrábaný mám je na originálních CD od game4U.
Další restík, u kterého si ale nejsem jistý jestli ho dokážu po letech dohrát. Pamatuju si, že hra byla na 4CD. Naposled jsem hrál ve Win98. Moc daleko jsem se nedostal. Pamatuju si lokaci v hospodě kde jsem se musel zhoupnout na laně..