Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assassin's Creed II: Bonfire of the Vanities

Sequence 13 : Bonfire of the Vanities & Secret Locations

18.02.2010
04.03.2010
15.11.2016
17.02.2022
kompatibilní
81
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Bonfire of the Vanities je druhé ze dvou rozšíření hry Assassin's Creed II, která měla původně být obsažena již v rámci původní hry. Bohužel se však nestihla do vydání dokončit a vydala se nakonec v podobě placených DLC. Na Xbox 360 a PlayStation 3 se prodávala samostatně, při vydání na PC už však byla přítomna i se základní hrou. Události tohoto DLC jsou ve hře zařazené jako třináctá sekvence a skládají se ze dvanácti vzpomínek. Společně s nimi rozšíření obsahovalo i tři templářská doupata, která byla předtím k dispozici pouze ve speciálních edicích Assassin's Creed II.

Příběh se odehrává devět let po znovuzískání hradu Forlì, které končilo tajemnou figurou v mnichovském oblečení, jež jablko ráje odnášela od raněného Ezia. Mnichem je Girolamo Savonarola, který nyní ovládá za pomocí jablka ráje Florencii. Předtím, než bude možné zburcovat nějakou revoluci, musí Ezio nejprve zavraždit všech devět pobočníků utlačujících lid. Teprve poté se uvidí, jak moc si lid cení své svobody.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.