Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Storm

Alienstorm

Sega •  Backbone Entertainment (PS3, X360) •  Tiertex Design Studios (Amiga, AmstCPC, AtST, Spectrum) •  Sanritsu Denki (SegaMS) •  M2 Co. (Wii) •  Sims (SegaMD)
květen 1990
17.12.2007
10.02.2009
26.10.2010
15.12.2022
80
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Alien Storm je skrolovací beat 'em up akce, konverze původně automatové hry z roku 1990. Při prvním pohledu evokuje kultovní Golden Axe, ze stejné doby, nejen podobným grafickým zpracováním a stylem, ale i třemi možnými hratelnými postavami. Stejně funguje i systém power-upů a každá z postav je obdařena vlastním způsobem boje a speciálními útoky. Hra obsahuje 6 misí, každá z nich má vlastní cíl, a jejich konec patří neodmyslitelnému souboji s bossem. Zde se boční skrolovací pohled přepíná do pohledu střelce.

Příběh hry se odehrává na Zemi v době, kdy je napadena jednotkami invazivní mimozemské rasy odkudsi z hlubin vesmíru. Mezi totálním ovládnutím planety stojí už jen komando speciální jednotky, které si říká Alien Busters. Karen a Garth společně s robotem Scooterem vyrážejí bránit svoji domovskou planetu a její obyvatele.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.