Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DH Masters 2020 - 4. turnaj

Čtvrté kolo DH Masters tentokrát neproběhne na PC...

Na babí léto a první dny se zamračeným počasím jsem si pro vás připravil další turnaj DH Masters. A tentokrát vstupujeme do úplně nové vody...

O co se bude hrát?

Pro pět nejlepších jsou připravené ceny v podobě kreditu na nákup her na Steamu ve výši 30, 20, 15, 10 a 5 euro.

Další organizační informace (letos zjednodušené) najdete v Pravidlech DH Masters 2020.
Zúčastnit se může každý registrovaný uživatel Databáze-her.cz.


Hra pro čtvrtý turnaj

Hra pro čtvrtý turnaj DH Masters 2020 je mobilní postřehová minihra Rugby Hero 2020. Jde o vůbec první hru v rámci DH Masters pro jinou platformu než PC.

Hra je k dispozici pro mobilní platformy Android a iOS.

Vaším úkolem je uhnout všem soupeřům a získat co nejvíce touchdownů (přeběhnutých hřišť).

Pokud se více hráčům podaří dosáhnout stejného skóre, lépe se umístí ten, kdo poslal svůj výkon dříve.
Součástí hry je značné množství reklam. Pro ty z vás, co na mobilu nehrají, to může být trochu šok. Zkuste se tedy prosím obrnit. :)

Uzávěrka pro odeslání výsledků je neděle 4. 10. 2020 ve 20:00.


Pro účast v turnaji je nutné odeslat screenshot s nejlepším výsledkem na e-mail kwoky@seznam.cz.
Budu také moc rád, pokud se vám podaří nahrát video vašeho nejlepšího pokusu. Tentokrát to ale není povinné. Návod najdete zde: odkaz (děkuji Drektovi za link).

Screenshoty a videa můžete posílat průběžně tak, jak se budete zlepšovat. Budu brát v úvahu vždy jen nejlepší výsledek.

Pokud nemáte vhodné zařízení, můžete hru rozjet v emulátoru BlueStacks. Stačí jen nainstalovat, přihlásit se do Google účtu (klidně si vytvořte nějaký "fake") a nainstalovat hru přes Google play.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat přes DH poštu.

V neděli po uzávěrce si opět dáme krátký stream s vyhodnocením výsledků.

Příjemnou zábavu! :)

Kwoky

Chcete, aby byl na DH blogu uveřejněn i váš článek? Pošlete nám ho na e-mail clanky@databaze-her.cz.


Diskuze ke článku

Web DH Masters se momentálně nachází ve stavu "Nejdřív je potřeba udělat pořádnej bordel, než se začne uklízet". Dám vědět, až to bude zase použitelné :)
@Kwoky (15.10.2020 23:22): Super, koukám jak Masters letos flákám. Prošel jsem pár starších článků a narazil u Duelyst, že jsou nějak špatně nakonfigurované odkazy na Twitch, jestli to není jen u mě.
Já moc děkuji, že jsem mohl být součástí. Jsem na DH nový a toto je vlastně moje první účast a hned bedna. Koukám, že ten souboj o 2.-6. místo byl fakt těsný a tak trochu krutý pro toho šestého. Musím říct, že jsem se do té 23 dostal asi 5x a právě jednou jsem tu hromadu nepřátel nějakou náhodou obešel, neskutečné štěstí. Jinak velká gratulace vítězi a vlastně i všem zúčastněným. A ještě jednou díky.

A BTW. Taky se vám stávalo, že jste se dostali docela daleko, někdo vás sejmul, pustili jste si reklamu s tím, že "když dám teď ještě jednou tolik, tak to bude hodně dobrý" a následně vás sejmul hned druhý nebo třetí soupeř? :D Mně skoro pořád.
@musa (04.10.2020 21:34):, @Steve (04.10.2020 21:51): Přesně jsem si říkal, že to dřívější datum a čas bude hrát roli. Ještě, že se mi ta 23 podařila tak brzy, a to jsem se na ní už potom nedostal a končil maximálně na 20 nebo 21 :) Pak už jsem na to celkem kašlal, zapínal to jen občas na chvilku a všechen um se vytratil. Hry Google Play ukazovaly, že 23 je zlomové skóre a 24 už mělo snad jen 20 lidí, kteří to sdíleli. Drektův výkon je ale úplně někde jinde, nejvíc v té aplikaci bylo 31, a pak až 28, takže fakt neskutečnej výsledek. Jo a sorry za uzmutí tvého klasického čtvrtého místa Steve :) Jinak Romča měla taky celou dobu 23, ale povedlo se jí to asi den přede mnou a několikrát to zopakovala. Těch 24 udělala včera, a to hned 2x, ale stejné místo by vlastně měla i tak :)
@musa (04.10.2020 21:34): Jsem úplně čekal, že mě taky někdo odrbe jenom dřívějším odesláním :D Naštěstí jsem to vyhrotil jen v den odeslání na nějakých 30 minut. Pak už se mi ani nedařilo překonat 5 a dal jsem rage quit :)
@Kwoky (04.10.2020 21:27): ach jo, jsem si říkal, že konečně bych aspoň na to pátý místo mohl dosáhnout a zaplatilo by mi to třeba KCD: Womans Lot, ale že lvl 23 je ošidnej a aspoň ještě jeden by byl potřeba. No, měl jsem nepěknou pravdu :).
Výsledky 4. turnaje DH Masters 2020:

1. Drekt 29
2. adam.kulhanek 24 (2.10. 12:18)
3. RomcaT 24 (3.10. 19:37)
4. Jumas 23 (20.9. 15:38)
5. Steve 23 (1.10. 22:18)
6. musa 23 (2.10. 23:58)
7. Crash 21
7,5. Kwoky 15 (během streamu, tedy po uzávěrce) :)
8. Karasman 14
9. Kunick 12
10. rikuhahl 3

Vše podstatné bylo řečeno během streamu, snad jsem na nikoho nezapomněl :)
Udělali jste mi radost vyšší účastí i průběžným zlepšováním. Když někdo pošle na začátku výkon 7 a končí výrazně nad dvacítkou, je to prostě super :) Dřeli jste a je to vidět. Bitka o 2. místo byla fakt neskutečná. Takhle těsné výsledky jsme tu ještě neměli.

Děkuji všem za účast a výhercům gratuluji - rozhodně si své výhry zaslouží. Vyplatím je během zítřejšího večera.

Někdy kolem 10. listopadu se uvidíme naposledy - u 5. turnaje DH Masters 2020. Těším se.
Mno tak se tentokrát taky zúčastním. Ale že to je zase blbost :D 9 považuji za úctyhodný výkon a pomalu se s ním asi smířím :)
@Kwoky (30.09.2020 00:20): Mě už to nejde vylepšit. Teď jsem to teda pár dní nehrál, ale to moje maximum prostě ne a ne překonat. Navíc se mi k němu už ani nedaří přibližovat, takže asi další screen nebude. Ještě to ale zkusím.
Tak jsem to nainstaloval, a z nějakého mně neznámeho důvodu je na úvodní stránce rok 2019. Má to vliv na funkci?
Jak vám to jde? Já nahraju při dobré konatelaci hvězd vždy do toho samého kola a nejde mi to překonat ..
@musa (21.09.2020 22:10): já to hraju párkrát denně, ale jako třeba 3x a dám tak 3 hry... Prostě taková zachodovka nebo když čekám až se děti najedí nebo tak. Ale nemá to na mě vliv. Jednou jsem nahrála score se kterým jsem byla celkem spokojená a od té doby se k tomu ani nepriblizuji ;o)))
@Kwoky (20.09.2020 17:11): Nový Zéland má každopádně u mě vliv i psychický, a zdá se mi, že to s ním jde lépe, když je to nejlepší tým na světě. Spíše to ale bude tím, že se opakováním zlepšuju.
Myslíte si, že týmy (národnosti) mají vliv na hraní. Jestli je nějaký hráč lepší nebo horší a jestli někteří třeba mají nějaké vychytávky navíc? Zkoušel jsem to prostřídávat, ale na nic jsem nenarazil, ale možná se špatně dívám.
@Kwoky (19.09.2020 12:13): to teda ;o))) je to mor, jak je to na mobilu tak to parim kdykoliv mám chvíli času ;o))) což teda u mě nutne nesvědčí o nějakém super vysledku, protože to trenuju ;o) spíš už z toho blbnu
Zajímavý kousek, pokusím se o co nejlepší skóre ;) Jen taková otázka, jak se dá na mobilu (iOS) nahrávat video, je nějaká aplikace, která snímá "plochu"? Jen se ptám, než to začnu googlit. Rugby zdar.