Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DH Masters 2018 - 4. turnaj

Za rohem již vykukuje 4. letošní turnaj DH MastersNa začátku září se odehraje další ze série turnajů DH Masters. Tentokrát vás opět čeká hra, kde bude třeba získat co nejrychlejší čas ("speedrun").

1. místo – kredit 25 euro
2. místo – kredit 15 euro
3. místo – kredit 10 euro


Jako vždy se uskuteční také tipovačka a divácká tipovačka.

Organizace

Turnaj proběhne o víkendu 1. - 2. září 2018. Je nutné se do něj předem registrovat (stačí mi poslat krátkou zprávu do DH pošty). Deadline pro registraci je pondělí 27. 8. 2018 23:59:59.
Facebookové události zde: Konec registrace a Termín turnaje.

Seznam aktuálně zaregistrovaných je k dispozici zde: odkaz

Obecné informace naleznete na stránce facebookové skupiny a na turnajovém webu.

Co se bude hrát?

Hra pro čtvrtý turnaj DH Masters 2018 je zatím tajná. Bude zveřejněna v sobotu 1. 9. 2018 v 9:00.

Půjde o závodní hru s formou "RPG systému", kde si každý účastník sám postaví své soutěžní vozidlo. Vaším úkolem bude zajet co nejrychlejší čas.

Povinností účastníka bude doložit svůj čas screenshotem zaslaným na e-mail kwoky@seznam.cz. Bez screenshotu nebudete zařazeni do turnaje!

Pět nejlepších účastníků musí dodat také video svého výkonu. Pokud video nedodáte, můžete se umístit nejlépe na 6. místě.

Uzavírka turnaje je neděle 2. 9. 2018 22:00.

Pravidla
- Hra obsahuje placený "premium" obsah. Při soutěžním pokusu není dovoleno používat tento placený obsah.
- Není dovoleno využívat chyby hry. Máte-li pochybnosti, zda je nějaký trik legální, raději se mi včas ozvěte.
- Je dovoleno veřejně prezentovat svůj čas nebo video ze hry.
- Není dovoleno hru pauzovat uprostřed jednoho pokusu, je nutné hrát na jeden zátah.
- Pokud se budete průběžně zlepšovat, můžete svůj výsledek poslat i vícekrát. Budu započítávat pouze nejlepší z nich.
- Pokud dva hráči pošlou stejný čas, lepší umístění získá ten, který jej odeslal dříve.
- Opět není dovoleno vypínat hudbu. Vymletý mozek je součástí zážitku ;-)

Příjemnou zábavu! :)


Hra pro turnaj

Ve 4. turnaji DH Masters 2018 hrajeme hru "Dream Car Racing".Vaším úkolem je postavit si vozidlo, odemknout druhý svět (Dawn) a poté v něm ujet 1000 m v režimu Arcade v co nejkratším čase. Klikejte na tlačítko Race.

Pozorně čtěte, co vám hra píše. Jsou to důležité informace o stavbě vozítka a jeho upgradování či nastavování.

Pravidla:
- Omezuji maximální cenu vozidla na 99 999 zlatých. Cena vozidla je vidět při stavbě vlevo v dolním rohu. Cenu vozidla je nutné doložit videem nebo screenshotem (viz níže).
- Režim Arcade se volí na úvodní obrazovce. Můžete v rámci tréninku použít i režim Competition (na našetření zlaťáků), ale pokus pro DH Masters musí proběhnout v režimu Arcade. Můžete také v Arcade použít tlačítko Random, ale soutěžní pokus musí proběhnout po kliknutí na tlačítko Race.

A teď pozor! Co je potřeba udělat k tomu, abyste byli zařazeni do výsledkové listiny?
Jsou dvě možnosti:

a) Natočit video svého pokusu s tím, že na začátku videa MUSÍ být vidět také cena vozidla (tedy nahrávání začíná na obrazovce se stavbou vozítka před kliknutím na Race).

nebo

b) Udělat screenshot po překonání hranice 1000 m. Hráč musí být ještě naživu (musí být vidět vozítko). Screen udělaný z videa přesně v okamžiku překonání 1000 m bude také považovaný za platný. Screenshoty, kde je zisk 999 m nebo méně, nebudou uznány. Jak platný screenshot vypadá, se můžete podívat zde: odkaz
Také je nutné zaslat screenshot ze stavby vozidla, kde bude vidět cena vozítka.

V případě dodání videa se můžete umístit v top 5. Pokud dodáte pouze screenshoty, můžete se umístit nejlépe na 6. místě.

Uzávěrka pro odeslání videa nebo screenshotů je v neděli 2. 9. 2018 ve 22:00.

Připomínám, že premium obsah je zakázán (vozítko může mít jen 3 kola, nesmí mít křídla apod.). Pokud za hru nezaplatíte, nemusíte si s tímhle pravidlem dělat hlavu (automaticky je splněné).

Přeji hodně zdaru při stavbě nejlepšího vozidla a hledání nejrychlejší cesty. Dobře se bavte :)

P.S.: Odkaz nahoře je referal a dostanu za vás zlato. Pokud s tím máte problém, použijte adresu http://dreamcarracing.com/index.html

Kwoky

Chcete, aby byl na DH blogu uveřejněn i váš článek? Pošlete nám ho na e-mail clanky@databaze-her.cz.


Diskuze ke článku

< >
Konečně se mi sešly všechny tipy do tipovačky a současně jsem našel chvilku času k vyhodnocení :)

Uhodli jste dvě výherní čísla - 138 a 507. První zmiňované zkusilo 6 účastníků (Steve, Eru, Walome, Psyx, Crash, RemixSvK) a mezi nimi jsem tedy musel losovat. Druhé tipla pouze Laurona a nemusí se tak s nikým "dělit" :)

Při losování se nakonec usmálo štěstí na tyto výherce: Psyx, Walome, Eru

Všem výhercům gratuluji. Skorovýhercům přeji trošku více štěstí příště :)

Do posledního letošního kola DH Masters nám zbývají ještě 4 neuhodnuté výhry, ale nepodařilo se vám poodhalit umístění ani jedné z nich. Bude to tedy hop nebo trop.
Divácká tipovačka v tomto kole byla hodně zajímavá. Jména jste tipovali v zásadě správně, ale pořadí už ne.

Psyxe umístili čtyři tipující z pěti na 5. místo, ale protože skončil bronzový, nedostali za něj nic. Stejně tak naprázdno vyšli ti, co tipli Drekta na 3. nebo 4. místě.

Bodové zisky tak byly tentokrát poměrně chudé. Nejúspěšnější byl Strady se ziskem 1 přesná trefa + 2 těsně vedle.

V celkovém pořadí divácké tipovačky se tedy Strady vyhoupl na třetí místo, když těsně přeskočil Gariona s Gotregem. Budeme tak jistě se zájmem sledovat, jak se to nakonec vyvrbí :)

Zisky ve 4. kole divácké tipovačky:
Strady - 1+2
Can - 1+1
Jumas - 1+0
Garion - 0+2
RomcaT - 0+1

Celkové pořadí divácké tipovačky najdete na webu.
Celkové pořadí po 4. turnaji:

1. Drekt - 154
2. Fatality - 142
3. Steve - 114
4. Psyx - 112

Kompletní celkové pořadí najdete na webu.

Vypadá to, že o první místo se bude ještě bojovat. Drektův náskok 12 bodů sice není málo, ale stát se může ledacos. Ještě rozhodně není po všem.

Ještě větší drama nás čeká v boji o 3. místo, kde se rozdíl smrsknul na titěrné 2 body. Steve i Psyx mají ještě matematickou šanci na celkové vítězství.

Gordon si za neúčast vysloužil 2 trestné body.
Gratulace všem. Škoda že jsem tomu nemohl věnovat nakonec tolik, kolik bylo potřeba. Pokud ale počítám správně, tak průběžné třetí místo ještě před Psyxem o dva bodíky uhájím :D

@musa (02.09.2018 22:55): Bramboru jsem získal letos dokonce dvakrát! Pachuť je to vskutku strašná :D
@Kunick (02.09.2018 22:54): Ne, nehraju to nějak víc. Znal jsem to z doby tak před čtyřmi lety a teď těsně před turnajem jsem se i zaregistroval a přispěl autorovi. A při té příležitosti to tam na mě ten referal vyskočil, tak jsem to použil. Za každého hráče je pár tisíc zlatých, ale skoro to nestojí za řeč - když vidím ty miliony, co si někteří našetřili za víkend :)

@Jumas (02.09.2018 22:55): Diváckou tipovačku vyhlásím zítra. Stejně jako celkové pořadí, grafické pódium atd.
@Kwoky (02.09.2018 22:46): pěkné respekt všem - ale jinak to byla strašná kravina a trochu škodá, že principiálně je to podobná hra jako na druhém turnaji TNTBF- práce fyzikou a časování. Ale zase na to že to jde počítat jako závody tak to beru :D

otázka mimo - ty to kwoky hraješ nějak víc? že se ti hodí coiny z referalu?
Výsledky 4. turnaje DH Masters 2018:

1. Drekt 0:33
2. Fatality 0:41
3. Psyx 0:41
4. musa 0:47
5. watchOut 0:50
6. RemixSvK 0:51
7. Steve 0:52
8. Crash 0:54
9. Walome 0:59
10. Kunick 1:05
11. Laurona 1:09
12. Eru 1:10
13. Bragi 1:24
14. Red 1:28
15. kiwizak 796 m
Gordon - neposlal

Drektův vítězný pokus jste už viděli, takže jen dodám, že si to vítězství opravdu plně zaslouží. Na druhém místě se umístil Fatality, který poslal svůj čas dnes ráno. Tím se dostal v pořadí před třetího Psyxe, jehož čas přišel dnes večer.

I na dalších příčkách to bylo hodně našlapané. Bitvu o 4. až 9. místo vyhrál musa, což je jeho zatím největší úspěch v DH Masters. To samé se dá říct i o watchOutovi na místě pátém.

Těsné to bylo i níže, když se všichni vešli do minuty a půl (to jsem ani nečekal). Takže na místě je pogratulovat i těm. Bavilo mě koukat na vaše videa i stavební kreace. A že některé stály za to :)

Bylo vidět, že nešlo jen o stavbu auta, ale i o dobré trefení cesty. Některým z vás se podařilo před loopingem trefit přesně do díry, jiný zase celý looping přeletěli. Tedy plánování mělo smysl.

Další věci kolem turnaje vyřídím zítra. Již dnes se ale první trojice může vyhřívat v záři reflektorů. GG :)
@Kunick (02.09.2018 22:28): jako služebně nejmladší musí Kwoky uklízet po DH poradách. Docela nás to baví, popravdě v poslední době schůzujeme hlavně kvůli němu. Takže jak umyje několik posledních skleniček, může se vrhnout na vyhlášení.
Ještě vás budu chvilku napínat. Počítám, že vyhlášení pořadí udělám v cca 22:45.
Sakra to byla perná hodinka. První pokus pod minutu se mi podařilo nahrát v tak špatné kvalitě že nešel ani vidět čas. Jsem zpocenej a klepu se, snad budu aspoň v půlce. Třetí místo v celkovém pořadí mi protéká mezi prsty :D
Tak Drekt to evidentně udělal logicky, kdy investoval jen do toho, do čeho je potřeba :D krása.
loping? jako fakt? ffs Zatím to je tak kolem minuty, lepší už to asi nebude. gg :D
@Steve (02.09.2018 15:38): První svět je moc kostrbatej, lepší nasyslit zlato v tom druhém, a čím máš lepší vozítko, tím farmíš rychleji, takže je lepší průběžně vylepšovat, přestavit můžeš vždycky.

@Drekt (02.09.2018 13:04): Machr.

Jinak já nemám kreativní ambice, a tak jsem zůstal u základního vozítka, sice jsem ho zkoušel trochu štelovat, ale ve výsledku je ovladatelnost snad ještě horší :)
Musím se na chvíli vzdálit. Znovu s vámi budu komunikovat a potvrzovat poslané časy v cca 19:30.
Jako je to nějak lepší? :D Zatím jsem nahrál jen pár minut, dám tomu až last-minute rush. Má smysl nějak farmit zlaťáky, nebo se to dá nahrát solidně i s nevylepšeným vozítkem? A je ten kwokyho limit na cenu nějak opravdu omezující, že bych musel taktizovat, co vylepšit?
Kwoky sa má na čo tešiť. Teraz môže na poslednú chvíľu očakávať záplavu nahrávok so spanilými jazdami jednokoliek. :)
Pokud bude konstrukce vozítka s cenou až na konci videa, nevidím důvod, proč to taky neuznat.
Kwoky promin, vim ze nemas rad odpadliky, ale tohle fakt musim vzdat. S trestnymi body a dozivotni hanbou pocitam.
Taky jsem si říkal, že je ten první snad náročnější. Příště by se nemuselo závodit na čas, ale na ujetou vzdálenost.
Pokud by se někomu nepodařilo ani jednou dostat ve 2. světě do vzdálenosti 1000 m, nevěšte hlavu. Pokud se to stane, tak mi pošlete screenshot těsně po "smrti", kde už sice není vidět vozítko, ale jsou vidět ujeté metry. Pokud by vás bylo víc, tak pořadí seřadím podle těchto metrů (tedy čím víc metrů, tím lépe). Toto ale opravdu platí jen pro výkony pod 1000 m.

Jako neúčast v turnaji za trestné body bych to považoval jen v případě, když mi účastník nepošle nic.
Ach jo, to je zase blbost :). Už se v tom chvíli patlám a vidím to ze své strany na čestnou účast.
Kristova noho, potěš koště. Asi se k tomu dostanu už dnes. Čeká mě perná noc
Do článku jsem doplnil hru pro turnaj.

Pokud bude ve videu na začátku stavba vozítka a pak třeba 5 restartů, není nutné se vracet na obrazovku se stavbou. Video může obsahovat cenu vozítka na začátku a pak restartů, kolik chcete.
Registrace uzavřena, přihlásilo se 16 hráčů. Nyní je spuštěna divácká tipovačka. Můžete vybírat z těchto jmen:

Steve
RemixSvK
Drekt
Gordon
Red
Eru
Crash
kiwizak
musa
Bragi
Fatality
watchOut
Kunick
Psyx
Walome
Laurona

Připomínám, že na registraci do turnaje DH Masters máte čas jen do pondělní půlnoci. Tak to raději moc neodkládejte :)
No, tak to jsem zvědavá. Mé řidičské schopnosti (ve hře i v reálu) jsou poněkud bídné.. :D
Bohužel, jedu na ten víkend pryč. Ale pokud bude termín pro odesílání výsledků alespoň do neděle do 22 (jak to tuším bývá), tak zvládnu alespoň něco pro účast. Nějaké extra soutěžení to ale z mé strany nebude :'(