Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

5. oficiální DH sraz - oznámení

Drazí uživatelé DH,
uplynul již téměř rok od posledního velkého DH srazu a tu se nabízí otázka: Bude další? Jasně že bude! A postarám se o to já s Deimosem. Na základě průzkumného dotazníku jsme stanovili konečné datum srazu na 9. - 11. září 2016. Sraz budeme tentokrát pořádat v malebném prostředí Moravského krasu a to konkrétně v Chatě Magdalena https://mapy.cz/s/MJ5M , která se nachází 300 m od autobusové zastávky „Ochoz u Brna – Myslivna pod Hádkem“. O kus dál (necelých 2.5 km) se nachází zastávka „Ochoz u Brna, obecní úřad“, kde staví více spojů. Pokud však budete hledat spojení na IDOSech, doporučuji najít nejdřív spoj do Brna a posléze Brněnskou MHD z hlavního nádraží na některou z výše zmíněných zastávek.

Chata Magdalena je zařízena šesti pokoji, dvěma kuchyněmi, společenskou místností, dvěma záchody a dvěma sprchami. Kuchyň je vybavena sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a ledničkou s mrazákem. Dále je k dispozici venkovní gril a ohniště. Více informací naleznete na stránkách: http://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/uby ... a-magdalena-8922.php


Vzhledem k tomu, že byl projeven poměrně velký zájem o účast, rozhodli jsme se vážné zájemce selektovat tím, že Vás požádáme o poplatek ve výši 600,- Kč, ve kterém bude zahrnuto jak ubytování (300,-Kč) tak jídlo a nealko pití (200,- Kč) a pivo (100,- Kč). Pro představu na pátek večer k večeři maso na grilu s pečivem. V sobotu snídaně, k obědu guláš nebo jiná alternativa a v sobotu večer studená večeře, popřípadě špekáčky na ohni. V neděli snídaně a k obědu buď to co zbude nebo se hromadně můžeme vydat někam do restaurace, či se něco ještě přikoupí. Dále je tu ještě varianta zaplatit jen nocleh a pití a jídlo si zajistit sami.

Vytvořila jsem tabulku, ve které jsou nyní uvedeni zatím nepotvrzení účastníci s tím, že po obdržení platby změním z účast/ano na účast/potvrzeno. Ti, kteří se přihlásili, jen na první termín v srpnu jsem zde neuvedla. Dále je v tabulce uvedeno s kým počítáme ohledně jídla a piva. V druhé tabulce vpravo jsou účastníci, kteří se staví pouze na otočku bez noclehu. Případní další zájemci se můžou přímo u mě samozřejmě hlásit dále prostřednictvím DH pošty. Abychom předešli komplikacím, prosím ty, kteří pojedou jen na otočku, aby si jídlo i pití zajistili sami. Peníze můžete zasílat až těsně do termínu srazu. K zaslané platbě prosím uveďte do zprávy pro příjemce svůj nick na DH!

Číslo účtu je: 1020477206/6100
V příštím článku, který vyjde pravděpodobně během srpna, Vám přiblížíme denní program.

Veškeré dotazy můžete směřovat buď zde do diskuze, nebo mně či Deimosovi do pošty.

Budeme se těšit na Vaši účast.

Laurona


Diskuze ke článku

< >
@pipboy (07.08.2016 16:35): když sem ti napsala předtím zprávu ohledně srazu, ve které sem ještě psala že to píšu těm co se přihlásili a ty si to nijak nevyvrátil tak jsem to brala, jako že přihláška platí. Nicméně nechceš-li jet tak nejezdi. Škrtám tě.
Tak to mě dost mrzí, že se nemůžu zůčastnit, znám to tam. Ještě jsem nikdy na žádným srazu nebyl, tak doufám, že se jednou zadaří. Užijte si to tam!
@Indian (25.07.2016 18:48): No tak letos se můžeš těšit dvojnásob, Kwoky opět dělá čistě audo test, tentokrát komplet herní, a i já ve kvízu budu mít audio část - konkrétně 15 otázek, plus jedna bonusová. :)
@SimonEndt (22.07.2016 16:00): Prostřednictvím Administrátorů DH jsem 24.5. rozeslala do pošty každému dotazník ohledně DH srazu. Kdo chtěl tak ho vyplnil - na základě výsledků jsem sestavila výše zveřejněnou tabulku.
Ach jo, to vypada tak moc lákavě a už jsme i uvažovali, že prostě naložíme dítě s dětskou postýlkou a přijedeme, ale po zralé úvaze jsme se domluvili, že se přidáme až bude prďola větší (to ho buď vezmeme taky nebo necháme u babičky). Tak si to užijte a těšíme se na fotky ;o)
Sakra, tohodle termínu jsem se bál :( tak letos bohužel asi beze mě, ale vypadá to krásně a hezky jste to naplánovali. Jestli budu moct, se dozvím až těsně před, tak bych třeba dorazil s vlastním jídlem a spal někde v houští :)