Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Treyarch

USA
Založeno 1996
Treyarch je americké vyvojářské studio, které sídlí v Santa Monice, Kalifornii. Studio bylo založeno v roce 1996. V roce 2001 bylo odkoupeno vydavatelskou společností Activision.

První hra (Die by the Sword) od tohoto studia vyšla v roce 1998. V nadcházejících letech následovalo několik Spider-Man a Tony Hawk titulů. Průlom přišel v roce 2005, kdy se sloučili se studiem Gray Matter Interactive a vydali konzolový spin-off pro Call of Duty 2 nazvaný Call of Duty 2: Big Red One. O rok později vydali Call of Duty 3, také jenom pro konzole. Následovaly tituly jako Spider-Man 3 a 007: Quantum of Solace.

Další milník přišel v roce 2008 v podobě už pátého dílu série Call of Duty (World at War), který se měl svést na neskutečné popularitě Call of Duty 4. Ovšem návrat do druhé světové války nebyl hráčskou obcí přijat moc dobře.

V roce 2010 vydali zatím poslední díl Call of Duty - Black Ops. Tato hra drží rekord v počtu předobjednávek a v počtu prodaných her během prvních 24 hodin.

V současné době (březen 2011) pracují na dalším díle Call of Duty, společně se studii Infinity Ward a Raven Software.

Nejlépe hodnocené hry