Spider-Man 3

Treyarch •  Beenox Studios (PC)
04.05.2007

Activision už nepřipustil chybu jako v případě druhého dílu a přizvalo opět zkušené vývojáře z Treyarchu. PC verze již byla stejná jako ty konzolové. Třetí díl přinesl otevřené město. Konkrétně je to New York, ve kterém se můžete volně pohybovat a také plnit příběhové mise, vedlejší úkoly, závody nebo potírat pouliční kriminalitu a tím zvyšovat obdiv mezi obyvatelstvem. Hra svým konceptem tedy velmi připomíná sérii GTA. Jak je již z názvu zřejmé, hra čerpá ze své filmové předlohy. Takže potkáte Venoma, Sandmana i Harryho, také Lizarda, Kingpina a další, kteří ve filmu nefigurovali.

campbell: Jako podle mě je spider-mana 3 na PC jedna z mála nejpovedenějších her podle filmu, ale ten konec byl podle mě fakt peklo, protože souboj se Sandmanem byl sakra dlouhej a obsahoval tolik "klikacích" sekvencí, že špatně zmáčknuté písmeno znamenalo posun na samotný začátek souboje. Nezbývalo nic jiného, než si prostě tu šílenou kombinaci postupně zapamatovat :-D