Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martina • 33 let • Děčín (ČR - kraj Ústecký)

Komentáře

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

  • PC 85
Vězeň z Azkabanu je pro mě hnedka po prvním dílu jeden z nejlepších této série.
Bohužel nenabízí žádné velké novinky o proti dílu druhému. Stále se fazolky sbírají účelně. Splnit učební hodiny je o trošilinku složitější, když chcete získat a najít vše co dané kolo nabízí. Kouzla jsou zajímavější...

Co se mě na třetím dílu líbilo je, že byla možnost létat na hypogrifovi. Škoda jen, že trasa k létání byla určená a nedalo se létat jen tak,kam se zachtělo. (Na PS2 se dalo létat kdekoliv)

Grafika stále dobrá, hudba ke hře také přijatelná.

Pro: Grafika,hratelnost

Proti: žádná velká změna o proti druhému dílu

+9

Need for Speed: Underground 2

  • PC 90
U2 je pro mě nejlepší z NFS , hrála jsem NFS už někdy v roce 1999 , ale popravdě už si vůbec nepamatuji které to byli.
Pak jsem hrála Most Wanted, Carbon a Prostreet, upřímně, honění s fízlama mě absolutně nebralo. Kolikrát sem se s nimi honila klidně i 30 minut, než sem je setřásla. Mezi tím plnění těch různých úkolu co musíte udělat když vás honí. Prostě nuda.

U U2 mě asi nejvíc bavil drift ve městě z toho bláznivého kopce dolu a mockrát sem do něčeho praštila když se proti mě vyřítilo auto. Hvězdičky a Street X bylo taky prima. Co mě absolutně nebavilo byly okruhy. Ve většině kolech jsem se ani pořádně nesnažila a většinou jsem to dala hnedka napoprvé. U Dragu jsem byla dost vzteklá, kort když jsem se na něco dost soustředila a praskly mi enginy.

Stejně jako Piva mě závěrečný frajer dost zklamal.

Pro: Grafika, město, tuning

Proti: okruhy (lehké) občas ty barvy mě klamaly a někam sem to naprala

+17

Marc Eckō's Getting Up: Contents Under Pressure

  • PC 80
Sprejování po domcích apod. mě moc nebere, ale v této hře sem si to celkem užila. Hra by mě asi moc nebavila nebýt toho, že jsem taky do něčeho mohla mlátit :D

V jednom kole jsem měla celkem problémy ho udělat, byl problém celkem najít kudy se mám dostat někam skoro do 3tího patra kam jsem měla něco načmárat.
Kolo v metru pro mě bylo taky celkem složité.
Asi úplně nejvíc mě zaujalo kolo na lanovce :D

Pro: soundtrack, příběh

Proti: ovládání, na výběr málo grafitti

-2 +3 −5

Bionic Commando

  • PC 95
Tahle hra mě totálně dostala, bohužel do dnes mě mrzí, že jsem neměla možnost ji dohrát až do konce. Vzhledem k tomu, že můj PC by to asi neschroustal, jsem jezdila k bráchovi, který hru inteligentně smazal aniž by se zeptal, zda jsem to dohrála.

Hra má skvělou grafiku, líbí se mi využití Nathanovi ruky. Kolikrát mi ani nevadilo, že mi došla munice, prostě jsem je popadla a pleskla jsem s nimi kam se dalo. Ano, je pravda že ony roboty nešlo bez munice dostat. A bohužel se mi stala stejná věc ve stejném kole jako j.callingovi. Poté jsem si munici také už šetřila. Naštěstí to byl jediný kiks, který se mě stal. V pralese jsem si taky pěkně hopsala, až sem došla k plazmě, tam jsem se chvilinku zasekla, ale ne na dlouho, onoho ostrůvku jsem si všimla cca po 2 minutách. (Vzhledem k tomu, že roboti na ostrově nebyli pokud si nedohopsal k plazmě) Ale mohu říct, že jsem u toho byla poněkud vytočená. Roboti do mě pořád tak šili, že jsem s Nathanem několikrát spadla do vody a utopil se, protože se přiznám, že ve vodě jsem měla trochu chaos a nedokázala jsem se rukou ničeho chytit. Taková věc mě lehce naštve :D

Také mi dělalo celkem problém se ve městě chytat a přehoupat se po "koulích" na druhou stranu. Ovšem často mě zachraňovaly různé budovy kolem.Pro: Grafika, prostor k vyblbnutí, hratelnost

Proti: kromě krátkého života ve vodě nic nemohu vytknout

+6 +8 −2

The Sims 2

  • PC 90
Tvůrci mě celkem překvapili. To že bude lepší grafika jsem čekala. Líbí se mi propracování postav, taky se mi líbí, že dítě už jde udělat "normální" cestou. Na výběr je z docela hodně jídla která si můžeme připravit během dne, což mi v jedničce chybělo.
Ale překvapili mě tím, že udělali Touhy a obavy. O to je hra zajímavější (aspoň pro mě) protože můžu něco plnit a jsou nějaké cíle.
Jediné co mi tam asi chybí, že pořád nějak nevymysleli, jak by se mohl život simíků přiblížit víc skutečnému životu lidí. Stále mi tam chybí porod dítěte. Celkem bych možná chtěla i datadisk kde bude něco jako jesle a mateřská škola apod...
Prostě by se měli tvůrci ještě stále snažit něco zlepšit a vymyslet něco, co lidi zaujme.

Pro: 3D, propracované postavy, není to zase tak bez cíle jako jednička

Proti: Stále mi k té hře něco chybí, hodně datadisků, které nejsou extra levné

+5

The Sims

  • PC 70
Vzhledem k tomu, že tohle byla první hra v tomto "žánru" mě dost zaujala. Hrala jsem ji celkem dlouho. Stavění budov mě bavilo, ale víc mě bavilo "starat se" o simíky. Nevím kolik bylo k jedničce datadisků, vzhledem k tomu, že ke hře jsem se dostala úplně náhodně jsem neměla o tom moc infa. (internet jsem v té době ještě neměla)

Pro: hra která zaujme (podle mě)

Proti: moc se mi nelíbilo propracování postav

+3 +5 −2

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

  • PC 70
Popravdě já osobně jsem ze dvojky nebyla moc unešená, možná to bylo tím, že jsem od ní čekala mnohem více, než dokázala dát. Pravda je, že grafika (prostředí, postavy) bylo lepší, ale děj mě moc nezaujal.
Jednička mě nalákala tím, že jsem chtěla vědět proč a kdo zabil jeho ženu a dítě. Ale dvojku jsem dohrála jen aby se neřeklo... Takže mi ani nevadilo, že byla hra tak krátká.

Pro: Prostředí, postavy

Proti: Pro mě celkem bez děje a svým způsobem bez "cíle".

+13 +17 −4

Max Payne

  • PC 85
Hru jsem hrála asi tak 8 krát, z toho asi 4 krát jsem ji dohrála, nyní ji mám opět rozehranou, ale konec celkem v nedohlednu, nějak už není čas. Příběh celkem dobrej, ale chvilkama jsem měla pocit, že se mstí úplně za něco jiného než za své dítě a ženu.
Ze začátku jsem měla v ději celkem chaos, přece jenom jsem to hrála ve 13ti letech :D
Ale dobrá ovladatelnost, myslím, že i celkem chytlavá hra...

Pro: Grafika,příběh, dobrý hlášky :D

Proti: ke konci docela těžký (pro mě) :)

+17 +19 −2

Mafia: The City of Lost Heaven

  • PC 100
Ze hry jsem byla úplně nadšená, jedna z mála her která mě zaujala natolik, že jsem ji dohrála několikrát. Pro mě i "skvělá grafika" . Dokázala jsem se do skvělého příběhu i vžít... Proto 100% mé hodnocení

Pro: Propracovaný děj a postavy, skvělá hratelnost, dobrá hudba

Proti: Krátká hra :D

+5 +16 −11

Descent

  • PC 80
Byla to moje první 3D akční hra půjčená od kamaráda. Ze začátku převládal u mě trochu zmatek, ovládání nic moc, ale když to člověk hrál delší dobu dalo se na to zvyknout. Jinak "bezhlavé" střílení do nepřátelských lodí a rychlé akce super... :)

Pro: Grafika, rychlost pohybu

Proti: v některých kolech dost těžký dostat se k cíli

+7 +10 −3