Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
příště na takové otázky odpovídat nebudu • Malé město u Ostravy, konkrétně nebudu zmiňovat (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentáře

Grand Theft Auto V

 • PC 80
Ahoj taže tato hra Grand Turismo Auto V je se podle domnívám, že dosdobrá hra. Tato hra se odehrává někde v Mexiku což je si myslím že asi jediný zápor v této hra, že proč se třeba nemohla odehrávat v Bílovci nebo v Karviné tam to aspoň znám a mohl jsem se lépe vcítit v této hry. Ale můj spolužák ze zemědělky Horác co byl na školení o poruchách příjmu potravy u nezletilých dojnic v Mazatlánu říkal, že je to úplně přesný v této hře to Mexiko, takže jako plus dávám této hře třista bodů. V této hře hrajete za tři Mexičany co furt něco mluví a není jim rozumět, bo mluví mexicky, ale nebojte se přátelé, to stejně není důležité v této hře. Tato hra je velmi jednoduchá hra a pochopí ji i člověk co nikdy nestudoval ani zemědělskou prvovýrobu v této hře jezdíte autem mezi barevnýma písmenkama a tam všechny zastřelíte. Tohle uděláte asi šedesetkát a pak jste vyhráli tuto hru, což je dobré protože životnost této hry. Občas místo auta taky letadlo nebo vrtulník, ale to už není taková řacha bo vám upřímně řeknu, že je lechčí řídit rumunský secí stroj po dálnici než lítat v této hře s vrtulníkem. Asi nejlepší na této hře je onlun, kde musíte 15 minut čekat na loading a pak vás přejede osmiletý rusák s přezdívkou "КрымI2014_YourNextLatviaXOXOXO".

Co říci závěrem k této hře? Že

Pro: Kérky, tenis, Mexiko je realistycké.

Proti: Že není z Bílovce.

+23 +56 −33

Wildstar

 • PC 95
Taže tedy ahoj šichni, toto je má recenze této hry co jsem napsal na tuto hru teťka. Takže "pozadí této hry" mne bohužel nikam nepřeneslo, bo této hry pozadí neuneslo lanč, jakože této hry oběd, a spadlo tedy řečené pozadí této hry na prdel a ještě se zní nezvedlo. Dá-li se to tak o řečeném pozadí vůbec říct žeo považte, toe jakoby spadlo chodilo na nohu a to uznejte v této hře není možná. V této hře hrajete za "Realm full", toe myštická bytost z třetí dimenze v této hře, která se snaží připojit na servr. V této hře je vaším úkolem čekat ve frontě 67 hodin a 42 minut a neprokopnout přitom díru do monitoru coste si kupili za těžce vidělaná peníze na brigádě hřebelcování dojnic v Košiarnom briežoku. Nuntno závěrem že toto není možné a ne každý tuto v této hře vydrží někoho nepraštit já takle praštil naši úžetní a teť mam zachara.

Závěrem si myslím že letní ty noci zářivá.

Pro: Z oblohy bílý měsíček

Proti: Že mám zachara

+9 +21 −12

Banished

 • PC 75
Tato hra jenejlepší simulátor stavění stodol na světě. Stavění stodol v této hře je tak realitiscké, že tuto hru využívaji sověcké kolchozy pro výcvik námořní pěchoty v Chelyabinsku. Hra je velice intenzivní a efektama i po grafické stránce hra odvádí vynikající. Zvuky též v této hře se nacházejí a ovládání. Hej když stavíte stodolu do poslední chvíle si nejste jistí, jestli stodola. Kromě stodol v této hře také nechybí také kapusta, fazole a erteple, neboli latincky zemák. Ale kapusta ani zemák není v této hře tak intenzivní a dlouho jim trvá, než vyroste, což může některé hráče nudit na to čekat, zvlášť když nestudovali vysokou školu střední zemědělskou. Proto je lepší soustředit se na stodoly v této hře. Úkolem v této hře je postavit tři stodoly a odpalovací rampu pro raketu R-7 Semjorka, která pak zničí daču Willa Wrighta v Oaklandu.

Závěrem se domnívám že Leptinotarsa decemlineata.

Pro: Stodoly, erteple, Chelyabinsk

Proti: Herní doba jen 76 h a 32 min, kapusta není dost realistycká

+19 +36 −17

Minecraft

 • PC 65
A zase ti nacisti v této hře. V této hře mein kraft, to znamená v překladu můj krumpáč a napsal to adolf himler dyžbyl v německu zavřený za krádež mraženého lososa a plánování punče. Punč to je něco jako revoluce akorát má víc skořice. V této hře máte krumpáč a musíte se prokopat z Lansbergu abyste to stihli na sraz veteránu v Norimberku. Tato je velice hra nabitá akcí, hodně v této hře se kope kamení a je to v této hře si myslím že velmi autentická to mi potvrdil i můj děda co byl na arbeitu v německu a stavěl tam nejeden untertageverlagerung. Řikal sem mu na dědo tak si taky zahraj, ale vrátili semu šecky vzpomínky a umřel. Cílem v této hře je nebýt hranatý a teš šecki porazit krumpáčem a sníst prase, což je v této hře metafora militantního sociálního darwinismu v altruisticky materialistickém pojetí Welträtselu Ernsta Haeckela.

Závěrem chci říct, že vždy´t je to přirozené.

Pro: krumpáč, mražený losos, punč

Proti: žemi umřel děda

+34 +52 −18

Battlefield 3

 • PC 85
Takže, pány a dámové, tato hra Betlfild tři je moc dobrá hra a to rovnou tak, že nejvíc. Já nejdřív nechtěl jsem hrát tuto hru, protože u nás v Rypitví nebyl na tuto hru komp dost silný, aby tuto hru utáhl. Ale pak jsme v zemědělském družstvu zatáhly do kompu tří osm šest, co na něm Laťka dělá úžetnictví našeho valacha Ludvíka a hned tento komp tuto hru Betlfild tři utáhl, a to tak, že ultra.

No a o co že v této hře Betlfild tři jde v této hře Betlfild tři jde především oto, že střílíte z hodně zbraní co v této hře jsou a to třeba v této hře je: vrtulník, tank, letadlo, nebo i motorový vodní. Haha to je chlama třeba když jste v letadlo a lidi dole po vás střílejí pistole a nemůžou se trefit, taky blbí. Co bych dále o této hře Betlfild tři řekl? V této hře Betlfild tři je dobrá grafika ultra, ale ja jí mohl hrát jenom chvilku, protože pak už se náš valach Ludvík z tažení této hry tolik utáhl, že u tažení této hry zdechnul a je teď u nás ve špajzu v salámu, co si ho dáme až zas nebude v zimě co jíst. Taky v této hře je dobrá zvuk, co jakože buchá mocně kolem a vyste uplně jak hej to je jak by to buchalo vedle mňa. Ale to vedle vás nic nebuchá, to buchá tam uvnitř v této hra Betlfild tři.

Závěrem chci říci k této hře, že kečup.

Pro: vrtulník, letadlo, tank a motorový vodní

Proti: Že nám chcípl Ludvík

+13 +28 −15

Guild Wars Prophecies

 • PC 75
Tato hra je nejlepší simulátor sbírání bylinek. Tato hra je super že je onlun a hraje ji tuto hru asi milion lidí nebotak v české republice a má super hráčskou tu. Základnu. Někde ve vojenském újezdu Brdy. Takže asi tak. Také v této hře můžete kromě bylinky simulovat i žeste inženýr a stavíte v této hře baráky, což je neotřelé. Na onlun hru velice. Tato hra má take persil stentní onlun svět. Tonevím přesně co znamená, ale říkali to v televizi a moje máma pere s persilem a já se jí zeptal a vona řekla že neotravuj ty harante a přines mi z krámu další krabicák a balíček startek nebo zas dostaneš pohrabáčem. Takže si myslím že to asi bude že v této hře se pije hodně a též kouří. Se. Také je tato hra neotřelá, což bych chtěl říct hned úvodem na závěr. Také se tato hra škáluje, kterýž je super.

Pro: Vojenský újezd Brďo

Proti: hodně setu pije a kouří. Také kedluben.

+4 +18 −14

Europa Universalis: Rome

 • PC 60
Tato hra je vysloveně divná hra. V této hře hrajete za germáni, což jsou v této hře němci bývalého světa. Jakože hystorie. Dneska už jsou němci prostě němci, ale tehdy byli germáni a smrděli, což je na této hře si myslím že super a realystické. Co bych vám ještě pověděl o této hře? V této hře můžete hrát i za Selolkovce, ale ti skončili na propadlišti dějin, takže za ně v této hře raději nehrajte. Ani za Slavné Římani nehrajte raději, ti byli teplí. Ukazovali to v televizi. V této hře záleží na vás jak dosáhnete vítězství. Já třeba zvítězil perem, ale to jen proto, že jsme měli ve škole hodiny inseminace skotu. V této hře jiní, co nechodili na zemědělku, zvítězí třeba mečem. Na této hře bylo špatné po grafické a efektama, což bylo velmi špatné. Taky se mi nelíbilo, že zápory, že všechno tu bylo v této hře pruhované a že furt barbaři se v této hře respawnovali. Já přece v této hře nehraju za bývalý svět, abych se nechal mlátit od nějací barbaři a byl pruhovaný. To přece není realystické jako skutečný bývalý svět. Domnívám se, že bez zemědělského vzdělání nelze tuto hru nelze hrát. Závěrem si myslím, že kokosové oříšky.

Pro: Němci smrdí

Proti: Je to pruhované

-3 +15 −18

Call of Duty: Black Ops

 • PC 70
Opět jednou hra založená podle skutečnosti, co se stala někdy před asi sto lety na ostrově Kuba v Rusku. Byl tam muž co chtěl zabít závodníka formule 1 Kubicu a to v této hře se mu nepovedlo a zlomil mu jen ruku, takže teď místo něj jezdí němec Heidrich ve formuli 1. Nebo takňak. Dál vám to vykládat nemůžu, protožejeto tajné a stejně by jste to nepochopili. Jen řeknu, že je tam i americký prezident Ken Nedy, kdo byl ve skutečnosti berlínský párek, než mu někdo střelil do hlavy a ona mu upadla. To se stalo někde za mořem v Indii nebotak. Dále v této hře můžete kromě střílet i házet, a to grenáty a šípy a taky můžete házet oheň, což je dle mého názoru si myslím v této hře obzvlášť husté. Asi nejlepší na této hře je jak zničíte raketu Sojus a zabijete tak psa Lajka, což byl hledaný ruský překupník zdravé výživy. Nejmíň se mi líbilo létání v helikopterníku, protože nebylo v této hře realistická a pak už jsem musel jít krmit skot. Na závěr této recenze je třeba říci, že grafika a zvuk.

Pro: Sojus, formule a párky

Proti: Krmení skotu je nudné

+22 +37 −15

Kane & Lynch 2: Dog Days

 • PC 65
Tato hra je velmi komplikovaná hra a né každé by asi pochopil této hry příběh. Já ho ale naštěstí pochopil, takže vám teď můžu ho říct jaký je. Takže poslouchejte. Někde v Japoncku zastřelí paní a jdou po vás všichni čínani, ale všichni mají šikmé oči, takže není poznat kdo je v této hře kdo a proto je musíte všechny raději zastřelit ty číňani, jinak by vám nedali pokoj a z Japoncka byste se nedostali. To je dobré si zapamatovat, až budete v japoncku na třeba dovolené, že jinak se z toho japoncka nedostanete. Asi nejnebezpečnější jsou ti číňani u šicích strojů, ty musíte v této hře kosit mocně, aby vám třeba něco nestihli v této hře na těch strojích ušít nebotak. V této hře hrajete za dva pány jeden má fousy a ten druhý nemá oko, ale oba mají pistole, což je v této hře moc fajn. Jak už jsem naznačil na úvodu, cílem této hry je zabíjet číňany pistolema ale taky kulometama. Také jsou tito pánové nahatí, což byla mocná chlama. Jako legrace. Tato hra má rovněž také i moc husté mulťák, kde se kosíte s více hráči a ne už s číňani a to tak, že o prachy. Nebo i o peníze někdy. Tato hra je moc dobrá hra a doporučuji ji všem, co mají rádi čínskou kuchyni z japoncka. Hlavně třeba syrové ryby nebotak. Já nechápu jak to ty číňani mužou jíst, vždyť je to hnusné.

Pro: Mnoho číňanů, nahatí, mulťák a taky vrtulník

Proti: Složitý příběh, syrové ryby jsou hnusné

+4 +17 −13

Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft

 • PC 95
Tato hra byla ve své době tak očekávaná, že na ní všichni moc čekali a to již od první zmínce o této hry. Tato hra je moc super, protože se v ní můžete dívat jedné paní na zadek a na prsy. Toto v žádné jiné hře dělat nemůžete, protože tam nejsou pěkné holky, jako tady. Grafická stránka v této hře je famózní. Paní v této hře má prsy opravdu velká a také zadek. O co přesně v této hře jde nevím, ale myslím že paní něco v této hře hledá, co asi někde ztratila a teď jí to chybí. Často se někde plazí po čtyřech a také heká, když někam spadne, což je často, protože paní není moc šikovná a nevidí si přes prsy. Když je tma a vy nevidíte vůbec nic, paní rožne si zápalku a můžete opět se na paní dívat. To je v této hře moc super. Paní v této hře honí často opové a také potápěči, aby ji zprznili, ale neví, že paní má kromě prsy také pistole a že jsou také velká a navíc střílí. V této hře se kromě prsy a zadek podíváte také Nevada a Londýn, ale ta nejsou tak velká ani seksi. A taky Antarktydla.

Pro: Paní, prsy, zadek, pistole

Proti: Paní když jde z vody je suchá, což je divné

+16 +28 −12

Europa Universalis III

 • PC 80
Tato hra není pro každého a může ji hrát jenom pár lidí na světě, kteří dokáží ukázat na mapě Bádensko-Wurtenbersko. My tam naštěstí byli s klukama ze zemědělky rozmnožovat skot, tudíž jsem to věděl a tuto hru mohl si zahrát jsem si. Předem své recenze musím všechny varovat, že toto je opravdu těžká hra. Pakliže nemáte těžké hry rádi, vůbec tuto těžkou hru nehrajte a zahrajte si místo ní hru lehkou, která by nebyla tak těžká, naopak by byla lehčí. Tato hra se odehrává v reálném čase, takže ji ještě nikdo na světě nedokázal dohrát, protože končí asi až za 300 let nebotakněco a to je na stračatelogickou hru docela dobrá životnost. Bohužel v této hře jsou jen samé tabulky a nápisy a nikde nejsou žádné zbraně a kulomety, což bylo divné a tudíž tímto hře strhávám 15 bodů. Taky je tato hra velmi historicky nepřesná, protože je tady třeba země, která se jmenuje Sexony a tudíž tímto hře strhávám 30 bodů, protože takovou nevkusnou zemi nemůže nikdo nikomu nikdy v tak těžké hře trpět. Závěrem si myslím, že tuto hru ocení jen fanoušci rozmnožování skotu.

Pro: V reálném čase, dobrá životnost, býčí žlázy

Proti: Sexony nebo třeba Tlemecén

+5 +31 −26

Combat Mission 3: Afrika Korps

 • PC 95
Tuto hru jsem hrál již dávno a mám tuto hru velmi rád stále, i když už více tuto hru již teď nehraji. Přesto se pokusím tuto hru zrencezovat. Tato hra se mi nejprve nelíbila, ale potom už se mi zdálo, že tato hra je vysloveně dobrá hra, a to tak dobrá, že hodně moc. Tato hra se odehrává v Africe, což je země kde žije hodně černých lidí a je tam moc nemocí, hlavně tedy v africe nemocí po hlavních. Hlavním městem Afriky v této hře je Brno. Tato hra se odehrává za světové války, ale nikdo přesně neví za které. Střílíte tam z tanků a taky z kulometů a z děl tam taky v této hře střílíte a přitom se snažíte, aby vás netrefili, takže musíte hodně kličkovat v této hře, což je si myslím docela dost super. Abyste tuto vyhráli, musíte zastřelit co nejvíce němců. To je asi taky v této hře zároveň asi docela tak největší blbost, protože v Africe žádní němci nejsou. Taky proto je docela těžké tuto hru vyhrát. Závěrem této recenze je nutno říct, že jetel.

Pro: Tanky, kulomety, děla a taky letadla a lodě. jetel

Proti: Nejsou tu lasery, Brno

+4 +20 −16

Mass Effect 2

 • PC 50
Tato hra je velmi divná hra. V této hře hrajete za kosmonauta, který létá po vesmíru a sbírá lidi, aby s nimi měl seks. Není to moc realistycké. Seks můžete mít s úplně každým na vaší lodi, až na toho robota, protože to by bylo divné mít seks s robotem v této hře. Nejlepší seks je ale s Mirindou, což není v této hře limonáda. Kromě seksu můžete taky zabíjet mimozemšťani. V této hře mimozemšťani chtějí zničit vesmír, protože jim vadí a je v něm zima. Mimozemšťani můžete taky velmi střílet nebo mít s nimi v této hře seks. Střílečky v této hře jsou velmi super, protože jsou s lejzrama. Taky můžete mimozemšťani zapálit, což je vůbec docela husté. Jinak je ale ta hra velmi divná, protože furt máte jen s někým seks a to nikoho nebaví.

Pro: Mimozemšťani s lejzrama, hořící mimozemšťani, seks s mimozemšťanama

Proti: Vesmír není realistycký

+8 +41 −33

Call of Duty: Modern Warfare 2

 • PC 80
Toto je velmi dobrá hra. Tato hra je založena podle skutečných událostí, které se skutečně staly, a to tak, že skutečně. Nějaký američan zastřelil v Rusku na letišti V. I. Lenina asi tisíc lidí nebotak a to je v této hře velmi věrně znázorněno, což je rovněž velmi super. Pak ho ovšem zastřelili, načež umřel. V této hře hrajete velmi za američany a střílíte lidi, hlavně araby a rusy, kterých je v této hře opravdu mnoho. Musíte je zabít všechny, abyste tuto hru vyhráli. V této hře je velké mnoho zbraní a taky takový štít, co ho nesete před sebou a on je neprůstřelný, což se hodí když nechcete v této hře umřít. Na této hře je asi nejlepší multyplayer, který se hraje ve více lidech, což je moc husté. Potkáte tak spoustu super lidí a naučíte se moc dobře cizí řeči a tak. Po grafické a efektama je tato hra největší nářez. Všechnou bouchá a taky oheň.

Pro: Podle skutečných událostí, hodně se tam zabíjí, a taky oheň

Proti: Netopýr

+9 +31 −22

Jagged Alliance

 • PC 100
Tato hra je velmi super. Tuto hru jsem hrál ještě jako capart. V této hře máte vojáky a ti mají pistole a pušky a střílí se navzájem, což je velmi v této hře zajímavé. Sbíráte v ní nějaké stromy a za ty stromy máte peníze, které jsou velmi důležité v této hře. Kupujete si za ně vojáky a zbraně a neprůstřelná vesta. V této hře jsou také dělníci. Ty také můžete střílet, ale je lepší dělníky nestřílet, protože pak dělají dřepy vedle stromů a za to máte peníze. Začínate pravo dole a musíte se dostat vlevo nahoře, což je v této hře velice těžké a trvá to i několik dnů. Co říci závěrem? Tato je hra je fakt super, moc jsem si užil hraní této hry a je také dost těžká.

Pro: úplně všechno

Proti: je stará

+10 +26 −16