Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
příště na takové otázky odpovídat nebudu • Malé město u Ostravy, konkrétně nebudu zmiňovat (ČR - kraj Moravskoslezský)

Profil

Moje herní historie:

Jsem už docela veterán. Moc už jsi to nepamatuji, ale myslím, že jsem začal s hrami někdy před třemi lety. Tuším že ta první hra dnes už bude asi archivní kousek, protože je hrozně stará. Pro těch pár pamětníků tady řeknu, že se jmenovala Call of Duty 4: Modern Warfare. Dneska už byste se tomu vy mladí asi smáli, ale pro nás chlapce na zemědělské škole v Rypitví to tehdy v roce 2007 bylo něco jako zjevení. Myslím si, že tato hra zrevoluciloinaziovala hry, protože byla na svou dobu revolucionizační. Hlavně měla supr grafiku a hustej mulťák, kde jsme se s kámoši řezali ve škole místo hodin fenomenologie skotu.

Další mou nejoblíbenější hrou je asi The Godfather II, a to protože mám rád filmy o Jamesi Bondovém.

Asi by se o mně dalo říci, že jsem herní fajnšmekr a znalec. Z hlavy vám to přesně neřeknu, ale asi mám doma tak tři až čtyři hry, vůli kterým jsem si musel vyklidit i poličku s cenami, které jsem vyhrál v Kinder Vajíčkách.

Hry vnímám jako formu umění, stejně jako například sbírání víček od jogurtů a domnívám se, že nesmrtelné a revoluční hry jako "V Limbu" nebo "Planestscape: Torrent" si zaslouží místo v galeriích moderního umění stejně jako díla umělců z jogurtáren v Madetě nebo fenomenální post-kubistická generace mlékařů z Olmy Olomouc.