Guild Wars Prophecies

28.04.2005

Tento MMORPG počin je v současné době jedno z nehranějších MMORPG na světě. Jedním z jejích hlavních kladů je, že, aniž byste ztráceli luxus ve formě updatů atp., nemusíte platit měsíční poplatky, jak je to, bohužel, u většiny dnešních MMORPG zvykem. Guild Wars jsou postaveny na systému "expení" "levelování" a obludami plných instancí. Hra je rozdělena na 2 hlavní odnože - PvP a PvE. V PvP se postavíme v rámci týmu nějakému jinému týmu v aréně. Šance jsou balancovány stejnou levelovou úrovní i srovnatelnou výbavou. PvE se týká příběhové linie. Příběh nás protáhne celým světem Guild Wars od studených hor až po pouště či lávové ostrovy. Plnímě méně či více důležité questy a tím se posouváme v příběhu dál. Dobré pro odreagování, hardcore MMORPG hráče i jako zápasení klanů v PvP modu.

U Guild Wars jsem jedno období trávil většinu volného času, nahráno mám přes 2000 hodin, což na MMO poměry asi nebude tak moc, ale myslím si, že mi to dává jisté právo mít na hru názor ;) GW je v podstatě jakási "casual" MMORPG, neexistuje zde potřeba nekonečného grindování, maximální level je nastaven na 20 a pokud se člověku nelíbí příběhová část, tak si rovnou vytvoří postavu na maximálním levelu, udělá si setík skillů a už se řeže. Hra je to navíc vcelku pohledná a svět poměrně rozmanitý, leč co do rozlohy to zas tak slavné není (ale to je jen takové rýpnutí od chronického explorera xD). Příběhová část se dá navíc hrát i jako "singleplayer", kdy si na mise berete AI controlled parťáky.

Screenshoty - photobucket

Pro: Neexistence poplatků, "casual" styl, technické zpracování, PvP systém, AI henchmeni

Proti: Dá se to "dohrát", pokud člověk nechce dělat PvP vkrádá se po čase nuda

Pro mě absolutní špička mezi online hrami, hraju to dva roky, a furt mě to baví ! :) Nemám co vytknout, jak v PVE tak v PVP, na onlinovku skvělý příběh, inovativní nápady.. 9 zaslouženě.

Pro: Grafika, hratelnost, prostředí, počet skillů, skvělé PVE i PVP

Proti: Nudné a stereotypní mise, udělat Cartographa v Tyrii je docela oříšek :-) Nudné hory, nudná poušť

Tato hra je nejlepší simulátor sbírání bylinek. Tato hra je super že je onlun a hraje ji tuto hru asi milion lidí nebotak v české republice a má super hráčskou tu. Základnu. Někde ve vojenském újezdu Brdy. Takže asi tak. Také v této hře můžete kromě bylinky simulovat i žeste inženýr a stavíte v této hře baráky, což je neotřelé. Na onlun hru velice. Tato hra má take persil stentní onlun svět. Tonevím přesně co znamená, ale říkali to v televizi a moje máma pere s persilem a já se jí zeptal a vona řekla že neotravuj ty harante a přines mi z krámu další krabicák a balíček startek nebo zas dostaneš pohrabáčem. Takže si myslím že to asi bude že v této hře se pije hodně a též kouří. Se. Také je tato hra neotřelá, což bych chtěl říct hned úvodem na závěr. Také se tato hra škáluje, kterýž je super.

Pro: Vojenský újezd Brďo

Proti: hodně setu pije a kouří. Také kedluben.