Tohle fakt není Aurora engine? Vždyť to vypadá jak Neverwinter Nights 2... :) Viděl jsem tuhle cutscenénu a měl jsem jasno. A asi špatně. :)
@marwel (21.01.2012 23:35): Nerad, ale docela Ti dávám za pravdu. :-) Pokud jde o Pookyho, tak už to nějaký ten pátek je, co odešel za jedním velkým snem (zatím nevím, jestli se splnil, nebo to k němu úspěšně směřuje), takže hraní šlo minimálně na druhou kolej.
A Pivo? Ať si říká kdokoliv co chce, ve veřejné diskuzi možná lidi štval, ovšem v té soukromé byl fajn týpek. Jinak by měl snad být v zahraničí, ale to už možná není aktuální.
@Chuck (21.01.2012 23:10): No vzhledem k tomu, ze na hernich webech ctu posledni dobou pouze absurdni kritiky na nektere tituly (vetsinou na takove, ktere jeste ani nevysly) a zde se v diskusich probiraji prakticky pouze ciselna hodnoceni nekterych titulu (jak fer ci nefer to ci ono hodnoceni je), kritika piratstvi, flame vseobecne a obcas se objevi nektery z Tuleho obrazku, je i takovy trapny komentar vcelku prijemnym osvezenim.:-)

btw. To nam nedavno dobrovolne odesel dalsi clen (Pooky) nebo byl odejit? A Piva uz jsem tu take dlouho nevidel. S temi se dobre diskutovalo.
Ten komentár je už tak trochu po funuse, keďže GW má svoj zenit už dávno za sebou.
Jedno se tejhle hre musi nechat a to je skvela optimalizace, zadny zdlouhavy nacitani at uz de o start hry, nebo nacteni lokace, vse je v radu 1-5 sekund, proste mistrovska prace.