@leebigh (20.09.2019 20:58): Mám celkem mrzení, že komentář k téhle p*čovině bude mít víc plusek jak můj ke KCD, ale tak pohled odborníka na porno nikdy neuškodí, btw já právě myslel, že sonduješ vagíny.
@Kwoky (20.07.2019 02:30): Slim Jim, je vyslanec Pussylandu v dalekych koutech vesmiru, jiz pres 20 let! Staci pridat nulcicku a budes vyslan za nim, jako rozsevacuv ucednik ! Pokud nulcicka nebude, tak jdi delat stojky!
Pajmic byl osvicen a poznal pravou podstatu, teto bozske, herni relikvie! Je pasovan na rozsevace blaha prvniho radu! Pokleknete, otevrete svoje srdce a naslouchejte jeho slovum.... brzy i vy, dojdete poznani!
@rikuhahl (19.07.2019 06:06): Nikdy! Hněv je pouhým nástojem k zaujatým rozhodnutím! Nikdy bych nic nedokázal hejtovat, obzvláště ne na zákládě diskuzního negativního konsenzu!

@Zx Atari 500 (19.07.2019 19:54): Žehnám tvému moudrému rozhodnutí. Jsi skvělým příkladem pro naše, zkažené, život nenávidějící kolegy, kteří snad jednoho dne procitnou stejně, jako jsi procitl ty :)
Kazíte průměr, hra se dostala na nejdůležitějším žebříčku z 5. místa na 10. :(
@Zx Atari 500 (18.07.2019 19:46): Jediná hra o záhraně mokrých kočiček na pláži a já to nemám ocenit? Obzvláště ty by jsi se měl zamylet nad tím, proč si této dobromyslné hře daroval 5%!
Vy všichni jste hanební a nemilosrní barbaři!!
Tak pry tento klenot zanechal stopu na DH srazu :) A tam se dostane jen a pouze kvalita :) No ne? :D
@Kwoky (11.05.2019 08:04): Popravdě, Wet Beach Pussies mi přišlo jako daleko větší ptákovina. V Pussy má člověk aspoň pocit že něco hraje, je to takové jednoduchoučké puzzle a ne hra na náhodu :) Takže Pussy 3 ode mne dostane 10%, jestli ho teda někdo přidá na dh :D
@Coldplaz (30.04.2019 20:54): Môžeš si nastaviť súkromný profil, takže nikto neuvidí čo hráš, ani čo máš na účte, takisto sa môžeš prepnúť do offline módu. Navyše, ak je to skutočne hra, ktorú by si zahral radšej ako mnohé iné a známejšie, tak sa nemáš prečo hanbiť. Je to tvoj vkus, tak si za ním stoj. :)
Zítra bude hra druhá nejsledovanější na DH za poslední měsíc, i Witcher 3 se musí poklonit. Na český středověk ale asi stačit nebude :(
Tak jsem vývojářům doplnil logo. Víc jsem o tomto tajuplném týmu nezjistil :)
Ja nerozumiem tomu nízkemu hodnoteniu, rozhodne by som radšej hral toto než Fallout 76, Fortnite a Anthem.
@Kwoky (28.04.2019 11:10): No sak ty jsi taky muzicek radostnicek :)) Polibek smrti, ted te zacnou sikanovat a stourat do tebe nasadou od kostete :D Ja to jen amatersky odpocital a diky tomu nastala odchylka nekolika minut :)

@Mendoza (28.04.2019 11:58): Mam takovej zvlastni pocit, ze tento dil DH telenovely, nebude nikdy odvysilan. Dle nepotvrzenych informaci, byl tento dil dan kdysi do trezoru a uz se nikdy nenasel. V minulych epizodach, se ale dostalo treba na Ufo, Frontiera, Sensible Soccer.... to holt musi stacit :))
V zajimavostech mi vyrazne chybi sdeleni, ze hra neni obsazena v knize 1001 her, ktere si musite v zivote zahrat.
A zase nahlášeno a sloučeno :) Nepřijde vám to fakt blbý? :D Poslední zajímavost byla jiného druhu, takže to sloučení, už je fakt mimo mísu....místo toho nechat už ten profil spát, tak prostě musíte tim klacíkem rejpnout.

Navíc, když ta zajímavost byla nejdříve někým editována a upřesněna, což mi udělalo radost, aby pak po několika hodinách, byla dalším znovu editována a sloučena... je to fakt komické :) Věnovat takovou pozornost jiným záznámům v DB..... to bylo nádherné... :D