Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Watch Dogs: Bad Blood

_Watch_Dogs - Bad Blood

75
22 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.09.2014 PCPS3PS4X360XOne
Vývojáři:
Ubisoft Montreal, Ubisoft Reflections (sekundární)
Oficiální stránky:
http://watchdogs.ubi.com/watchdogs/en-gb/b…
DLC Back Blood obsahuje nové příběhové mise zasazené opět do známého Chicaga původní hry Watch Dogs. Tentokrát budeme sledovat příběh výstředního hackera Raymonda "T-Bone" Kenneyho, na kterého jsme v původní hře několikrát narazili.

Bad Blood navazuje na události původní hry. Čeká nás 10 příběhových misí za novou postavu T-Bona. Ten infiltruje korporaci Blume a umístí do jejího systému falešnou stopu předtím, než bude kontaktován bývalým kolegou Tobiasem Frewerem. Frewer následně nabídne Kenneymu řadu nových misí.

Na hráče čeká množství nových pouličních kontraktů, které bude moci hrát jak v single tak co-op módu. Vrací se i online hackovací a sledovací módy, přibyly nové zbraně a oblečky. Nově lze mít pod kontrolou i dálkově ovládané autíčko Eugene.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Kraťoučký příběh, za ale celkem zábavnou postavu, což je vcelku příjemná změna oproti Aidenovi z hlavní hry, který naprosto postrádá smysl pro humor. Příběh sám o sobě není vyloženě špatný, pro někoho možná i o něco zajímavější než v původním díle, Rozhodně však zamrzí jeho "délka".Kdo nezklamal je ovšem Defalt, který si na nás opět připravil hacker-psycho hrátky. Zbytek DLC je vyplněn generovanými vedlejšími misemi, kterých je tentokráte tak moc, že jsem je ani nezkoušel dodělat, už při originální hře to pro mě byl stereotyp (zneškodni toho, dojeď v čase tam a tam..) a to jich tam bylo 2x méně..

Ve výsledku hra dokáže zpříjemnit jeden herní den, ovšem komu se nelíbil už pro své nedostatky Watch Dogs, pak toto DLC na tom nic nezmění.

Pro: Příběh mě vcelku bavil postava je příjemná, ve své podstatě veškeré klady základní hry(grafika, herní svět, skvělé pohyby postavy)

Proti: krátká doba kampaně, vyplnění DLC generovanými vedlejšími misemi, technické nedostatky hlavní hry, neboť na tom se nic nezměnilo (jízdní model, snaha o insmeninaci multiplayeru, optimalizace, množštví zbytečných věcí a funkcí-autíčko atd.). 400 korun cena

+9