Kraťoučký příběh, za ale celkem zábavnou postavu, což je vcelku příjemná změna oproti Aidenovi z hlavní hry, který naprosto postrádá smysl pro humor. Příběh sám o sobě není vyloženě špatný, pro někoho možná i o něco zajímavější než v původním díle, Rozhodně však zamrzí jeho "délka".Kdo nezklamal je ovšem Defalt, který si na nás opět připravil hacker-psycho hrátky. Zbytek DLC je vyplněn generovanými vedlejšími misemi, kterých je tentokráte tak moc, že jsem je ani nezkoušel dodělat, už při originální hře to pro mě byl stereotyp (zneškodni toho, dojeď v čase tam a tam..) a to jich tam bylo 2x méně..

Ve výsledku hra dokáže zpříjemnit jeden herní den, ovšem komu se nelíbil už pro své nedostatky Watch Dogs, pak toto DLC na tom nic nezmění.

Pro: Příběh mě vcelku bavil postava je příjemná, ve své podstatě veškeré klady základní hry(grafika, herní svět, skvělé pohyby postavy)

Proti: krátká doba kampaně, vyplnění DLC generovanými vedlejšími misemi, technické nedostatky hlavní hry, neboť na tom se nic nezměnilo (jízdní model, snaha o insmeninaci multiplayeru, optimalizace, množštví zbytečných věcí a funkcí-autíčko atd.). 400 korun cena