@Charllize (11.06.2019 16:51): Tak to (našťastie) nefunguje, hry hrám 25 rokov a ešte ma dokážu potešiť... Každopádne to nie je pointa, pointa je skôr, že netreba hneď niekde skočiť a frflať automaticky, nič pozitívne to neprinesie. A ak je to len na základe oznámenia či trailera, nie je to ani konštruktívne. Tým by som to asi uzavrel.
@pajmič (11.06.2019 16:22): Ja som napísal, že názor si môže vytvoriť každý, ale to neznamená, že ten názor je podložený alebo on point. A strieľať do vetra pri každej hre, aká to bude blbosť na základe 1 minúty videa, pričom pri väčšine z nich nebol ukázaný ani gameplay fakt nie je ani podložené, ani on point, ani inteligentné. Ale názor to je, to máš pravdu.
@Tulareanus (11.06.2019 15:36): Člověk si menůže udělat názor na 1-2 trailer? To je mi novinka. Obzvášt, když se letos gameplaye, na který by sis mohl udělat ucelenější názor, moc neukázalo. Kočičák Charllize je prostě takovej, jakej jest. A já ho beru jen jako pozitivum pro tenhle web, alespon se tu něco děje. Kdyby tu byli jenom samí sluníčkáři, tak kam by jsme přišli. Nějaká ta protiváha je vždy třeba.
@Charllize (11.06.2019 15:26): No to nemusím. Uvedomuješ si, čo vlastne robíš? Paralelne si v 10+ (možno vo viac, ale to už nesledujem) a frfleš a nadávaš na rôzne videá a hry z E3 a ako je to naprd a ako je to také a onaké, na základe 1-2 minutových trailerov. A to nielen počas E3, ale teraz je tá intenzita rozumbrady brouka pytlíka už nad rámec.
Největší vtip ve dvojce byl samotný gameplay, ale W3 vypadá z traileru překvapivě zábavně. Teď je otázka, jak se to bude hrát.
@Ronik (11.06.2019 13:19): Ani jednička se svými trojnohými prostitutkami, odstřelováním fastfoodů a pobíjením dětí za to, že se ti posmívají u vody, taky teda nebyla nějaká vážná záležitost :))
Nic nového, mně naopak přišlo, že to celkem jelo ve stopách dvojky a i ten ožralý bezďák, co ten trailer komentoval, byl z ní :) Jedničku jsem nehrál, ale dvojka se vážně nebrala ani omylem.
@raisen (11.06.2019 12:32): tak měla by vypadat vážněji, ale zřejmě někoho napadlo že by bylo fajn kdyby to byla taková stylizovana bzunda. Je to teď dost v módě. A jo, taky bych to takhle hrát nechtěl.
Ten trailer novej na třetí dil je hroznej. To se vážné dneska všechny hry musejí dělat jako že to je taková cool legrace ? Doufám že hra taková nebude a ten trailer je je úlet. Mám ale obavu že to myslí přesně tak jako ten trailer. Achjo. Izometricky Borderlands.
Nevíte jestli se dá něco dělat s tím dabingem ? Pokud odkliknu to co mi NPC říká tak mluví dál, pokud odklknu další text jede zvuková stopa přes sebe. Docela creepy když nakonec postava říká pět vět najednou.
Jedna z vecí, čo ma celkom baví a dávno som nezažil, je pocit radosti z toho, keď získam novú zbraň alebo armor. Záplava lootu býva posledné roky v hrách tak veľká, že si človek porovná vlastnosti a stále tie predmety mení ako na bežiacom páse. Vo W2 mám na druhej strane po 16 hodinách hrania pocit, že si tie predmety cením a teším sa z nich. Takisto treba byť opatrný s nábojmi a neplýtvať nimi na streľbu z blbých uhlov, že možno sa trafím.
@mazar1234 (11.02.2018 23:29): Pre zaujímavosť som si checkol zmeny v DC oproti pôvodnej a vraj je lepšia grafika, pridaný dabing postáv a perky. Pôvodnú verziu som samozrejme nehral. Zatiaľ som odohral 8 hodín a stále ma to baví.
Tak som to rozohral po tom, ako sa mi nepodarilo napriek mnohohodinovej snahe pustiť Fallout New Vegas a musím povedať, že po dvoch hodinách hrania som zatiaľ milo prekvapený. Ja viem, že je to skoro na akékoľvek súdy, ale dobré prvé dojmy sú vždy fajn.
Ten popisek by si někdo mohl vzít na starost.
Druhý odstavec je vloženě nadbytečný.
A není tam ani slůvko o samotné hře. Co to je? O čem to je? Anotace.
Nechci kritizovat správce - jen na to upozornit, ale schvalovací proces má být od toho, aby popis hry byl smysluplný.
Ehm, trochu jsem se zhrozil, když jsem zjistil, že jsem Wasteland 2 rozehrál někdy na konci května 2015 a dohrál dnes. Nedokážu odhadnout herní dobu, ale nebál bych se ji tipnout někam nad 200h možná i 250h. V životě by mě nenapadlo, že bych ještě u něčeho mohl odsedět takovou porci času. Byl to fakt mazec...uvidím, jestli se budu cejtit na komentář.
@Ronik (08.12.2016 16:20): Super, tak jsi měl pravdu, Intimidate je opravdu Hard Ass, tak jsem si přepsal hodnotu a Manipulate (smart ass) dal na nulu a je to, jak bylo původně zamýšleno, Ještě jednou dík :)
@jablek (08.12.2016 16:04): Ještě jsem na disku měl savy, tak jsem na to mrknul. Stačí vyhledat jméno té postavy, u které to chceš upravit a scrollovat dolů, dokud tam neuvidíš názvy skillů. Pak tam najdi to, co chceš vyměnit - myslím, že Hard Ass by mělo být intimidate a Smart Ass je buďto spotLie nebo manipulate, ale manipulate bude spíš Kiss Ass - a přehoď hodnoty elementů value, které k těm skillům patří.
Ty voe ta herní doba je fakt brutální :). Myslím, že už jsem težce za stovkou a konec zatím v nedohlednu :D
Btw nemáte někdo ponětí, jestli se nedá někde "přepsat" skill smart ass na hard ass?? Mám jdnu postavu, která má hodně XP, tak jsem je nafoukal do smart ass, a až po několika hodinách hraní jsem si uvědomil, že týpka s docela vysokým smart assem už mám :/. Původně jsem to samozřejmě zamýšlel nasypat do něčeho, co mi chybí :/
Hm, mel nekdo dalsi problem s projitim pledge na Figu? Me podle vseho Equa blokuje tu jejich platebni branu jako rizikovou.