U kterých obchodníků se dají dokoupit karty do Gwentu? Zdá se mi že je skoro nikdo nemá.
Nevíte někdo, proč mi nejde vyrobit víc vlaštovek najednou? Pořád mi to píše, že daný předmět už mám a nejsem schopný lektvar vyrobit :-( Už se mi podařilo vyrobit najednou 3 kusy, ale teď zaboha nevím, jak jsem to udělal, přes okno alchymie mi to teď prostě nejde :-( Jo a píše to, že daný předmět už mám, i když žádnou vlaštovku nemám!
@SilentWolf (13.06.2015 09:38): Ja mám Keira Metz napichnutú na kôl, kto by sa s blonckou zahadzoval.
@Mirdaa (13.06.2015 19:25): Ja to mám na gogu, pridané do steamu a steam mi to normálne puscí.
@Blackhand47 (13.06.2015 21:50): JJ, lampa sá dá ešte použiť, som našiel zatiaľ iba jedno, ale otáznikov mám nsrno, používam ju aj namiesto fakle, lekvár kočka účinkuje príliš dlho.
@Marty34 (14.06.2015 00:17): Lampa svieti zeleno, "runa" ruší ilúzie automaticky, nie je to lampa, si to pozri v Q items.
No mam za to ze tu Keirinu lampu pouzivam na ty ukazatele s lampou na mape, neni to tak? Quest s lampou jsem udelal, ale v intentari neni, nebo jde o jinou lampu? Ta lampa co mam od ni slouzi na vyruseni optickych klamu, a to staci jen prijit ke zdi a zmacknout E, na YT jsem nasel ze lampu maji primo v rychle volbe podobne jako kus a sviti zelene, tak nevim zda jde o tu samou nebo se k ni teprve dostanu.
Heh... Mám pocit, že se to právě děje. Že hraji nejlepší hru, co se mi zatím dostala pod klávesnici a myš. Udělali tady z Geralta (hráče) naprosto geniálního virtuálního avatara, který má všechny vlastnosti, které hráč RPG chce. Slintám blahem.

Btw, upgrade na GTX 960 byl skutečně dobrou volbou. HairWorks na vše, kromě Geralta, dohled předposlední (ale pop-up vegetace není viditelný), zbytek max. FPS v průměru 37, neklesá pod 34. Zítra se ještě povrtám v ini. Ale celkově oproti 660 je to s lepší odezvou a bez jakéhokoli sutteru. Je vidět, že hra je optimalizovaná pro Maxwell, tedy spíše DX11, který na Maxwellu šlape o dost lépe, než Kepleru.

@Bodkin (13.06.2015 23:37): Poněkud nepraktické při zdrhání před Divokým honem.
Ciri a Eva
O tom zatím nic nevím.
Hmm, tak první pád a docela brutální. Po celé obrazovce se objevily barevné pruhy:-O. Nejenom, že se zasekla hra, ale celej comp, takže tvrdý reset.
Heh, proč má Ciri (zaklínačka) podpadky? Proč vypadá jako Eva Green a proč se umí fantasmagorně teleportovat?
@Marty34 (13.06.2015 21:20): Po tom questu jí už nebudeš potřebovat. :)

---

Tak hlavní příběh dohrán, 128 hod. Jsem emočně vyždímán (byť nijak smutný můj konec nebyl). A poměrně otráven z jistých bugů, které se začli vyskytovat až ke konci (chybějící ukazatel zdraví při soubojích, buglé animace, "rozbitá" voda, ad.). Takže hned dva důvody si na druhý playthrough nějakou dobu počkat.

Nicméně bylo to úžasné.
Jak je to s tou Keirinou kouzelnou lampou? Nemel bych ji mit po tom questu automaticky stale v inventari?
@Mirdaa (13.06.2015 19:25): Jakožto "kovaný odborník" zkusím odpovědět - v manuálu hry je psáno: "Je důležité používat zástupce vytvořeného během instalace, nepokoušejte se hru spouštět žádným jiným způsobem." Takže asi tak...
Nějak nemužu spusti hry přes steam, nevíte co s tim? Jen mi to hodí okno "připravuje se spuštění..... " ty a ty hry a nic :-((
@BINGMAN (13.06.2015 09:53): Na netu jsem četl, že v Novigradských kanálech musíš nejdříve najít jeho rakev, nevím jestli je to pravda, ale za zkoušku to stojí. Prý je za nějakou probořitelnou stěnou a do té uličky se dostaneš třeba při plnění úkolu pro Zoltana.
Už tak nějak pomalu kočním, ale pořád jsem nenarazil na žádný quest, kde by byl onen zmíněný upír z traileru, který byl probuzen dříve, než chtěl. Je to tam vůbec :)
Ten batoh se spamuje a zveda kapacitu o 100, aspon myslim:)

Konečně jsem našel elixír očisty, tež se spamuje, mužete prohazovat schopnosti do aleluja.. Je u obchodníka v Novigradu v bohadší čtvrti na naměstí. Uprostřed se nachazí kašna a kolem si pohravaj kejklíři. Obchodnik je v baraku, označen na mapě, kousek od něj se nachází i holič.
@Say (12.06.2015 20:58): V meste (novigrad) cca. severo-vychod mas ikonku na mape podla ktorej to hned spoznas.

No ak myslis "bagl" ako "externu truhlu" tak take neexistuje, bagl na kona ti "iba" zvysuje nosnost nic viac. Myslim ze nic take ako "base of operations" v tejto hre nie je. Takze bud to mas u seba alebo to nemas vobec.
@Say (12.06.2015 20:58): Papíry, které jsou mimo složku "quest items" normálně prodávej. Jen se přesvědč, že je máš opravdu přečtené - některé mohou skrávat informace do bestiáře, případně značky na mapě.

Jeden opravdu velký bágl pro koně se prodává v té zločinecké čtvrti v Novigradu. Je tam takový krámek se skleněnými dveřmi. Nejsem si však jistý, jestli to není randomizované.
Kde najdu někoho, kdo oholí Geralta, už začíná trošku hipstrovatět=D

Btw, přečtené papíry můžu prodávat, nebudu je pak potřebovat? Taky bych si rád někde odložil tuny materiálů, ale furt nikde nemůžu najít bágle pro koně.
@kuler91 (12.06.2015 16:28): Nejsem ani v polovině, až to budu mít dohraný tak věřím tomu, že hodnocení bude odpovídat lehce podprůměru, ale teď jsem zrovna v pasáži, kdy se mi nedaří, tak jsem si musel ulevit :D
Tak Uber fidelity Suite (bo prostě Reshade) mi pády přeci jen způsobuje, každou hodinku a půl. Je to s tím hezčí, ale asi na to prdím.
@strejdafido (11.06.2015 21:12): me se takhle zasekla Triss o futra dveri, ani load starsi pozice nepomahal, nakonec jsem k tem dverim musel doběhnout jako první, otevřít a ona pekne prosla..holt damam se musí dveře otvírat..jinak je zle:)
@Charllize (11.06.2015 20:38): Díky, stáhnu ten 3D mark a zkusím, co to bude dělat..

Ale z jiného soudku: dnes jsem v Bělosadu dělal můj druhý úkol a hned průser. Pomáhal jsem nějakému vesničanovi najít jeho bratra na bojišti, nakonec jsem jej našel v nějaké chajdě. Všechno dobré, ovšem při odchodu sedí mezi dveřmi jeho pes a já nemůžu projít, sekat mečem ho nejde, Aard na něj taky nefunguje, vůbec nevím, jak se dostat ven :-( Ani nejde použít rychlé cestování po mapě, tak jsem v pasti. Ví někdo co s tím nebo je to prostě bug?
@strejdafido (11.06.2015 20:22): tak muzes si to ověřit třeba tim ze vyzkousis 3D mark, je v demo verzi dostupny třeba na steamu, a vysledne skore si porovnas s ostatními lidmi co mají podobny pocitac jako ty. navíc pokud ten test spsustis víckrát za sebou pomerne snadno zjistis jestli je pocitac v poradku, pac kdyby nebyl test se zasekne, shodi pocitac nebo tak něco. teda není uplne 100% ale celkem dostacujici. Pokud budes mit priblizne stejne skore jako mají ostatní a testy probehnou v pohode, bude třeba hledat chybu jinde (ehm, me většinou pomuze totalni reinstalace win:)
Mimochodem, aktualni ovladace grafiky mas jo,:)
@Charllize (11.06.2015 20:14):
Tak jsem ještě včera v noci zkušebně projel disky NODem a našlo to 3 hrozby, byly vyléčeny. Nevím tedy, co přesně to znamenalo, ale dnes už to nehlásí. Pokud se jednalo o ten "bitcoin miner", tak snad je to odstraněno. Nejsem zrovna odborník na HW, tak ani nevím, jak si ověřit že to šlape tak jak má, pouze třeba právě při již zmiňovaném zpomalení videa za hlasem.